امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
من نمیتونم مثل بقیه نظر بدم.
از نمره دادن هم خوشم نمیاد[img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]
داستان: درگیر بود. مردی عاشق قدرت و ثروت ولی شهوتران نبود که از همینش خیلی خوشم اومد چون همین نکته باعث شده بود از اتزیو بدم بیاد. کسی که ناخواسته هم به دو گروه کمک میکرد و هم ضرر میرسوند ولی بیشتر ضررهاش واسه اساسین های بدبخت بود. والا هنوز تموم نکردم ولی داستانش تا اینجا که هستم (تقریبا اواخر بازی) متوسط رو به بالا بود. بخش مدرن خیلی خوب بود. بارها یوبیسافت گفته بود که از این بعد شما کنترل بخش آینده رو در اختیار میگیریم. عجیبه که خیلیا هنوز نگرفتند قضیه رو... اون یارو خود ماییم که یکی از کارمندان ابسترگو هستیم و با اساسین ها هم در ارتباطیم. جونو رو هم که دیدیم و ظاهرا قرار بود این ملاقات به مرگمون ختم بشه ولی نشد. دیگه جلوتر نرفتم که بتونم نظر کامل بدم.
گیم پلی: اگه بخوام توضیح بدم اینطور میگم:
گیم پلی = تمام دلیلی که بعد از تقریبا یکسال از وجود این بازی برروی سیستمم، هنوز رقبت نمیکنم حتی روی آیکونش کلیک کنم.
این بازی حتی نتونست نصف خاطرات بی نظیری که با ACIII داشتم رو برام رقم بزنه. کاملا کسل کننده بود.
موسیقی: عالی بود. هنوز ساندترک هاش رو دارم و هر چند وقت یه بار گوش میدم.
صداگذاری: چیز خاصی واسه گفتن ندارم. خوب بود
گرافیک: خیلی خوب بود ولی باگ های خیلی تابلویی داشت.
نتیجه: نه داستانش خیلی کشش داشت و نه گیم پلی خیلی شاخ بود پس طبیعیه که زورم بیاد حتی بازی رو تموم کنم ولی بخش مدرن رو خیلی دوس داشتم.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Qeiji - 09-13-2014, 02:06 AM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,625 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,448 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان