امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
(08-03-2015, 08:41 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(08-03-2015, 08:37 PM)black ops 3 نوشته است: امتیاز من به بلاد بورن

گرافیک--------------------همه چیز تماماً نسل هشتمی بود و دهنم از تعجب وا موند-دم سازندش گرم

داستان----------------------به شدت گنگ ولی زیبا و وجود سه پایان مرا تشویق کرد که بازی را دوباره تمام کنم

شخصیت پردازی------------شاید نقطه ضعف این بازی همین باشد ولی می توان از ان چشم پوشی کرد

گیم پلی----------------------از دارک سولز آ سان تر و کنترل بهتر و باس فایت های زیبا ولی سخت .

نمره کلی من 9.9 از 10 است

99 از 100

شما که تو نظر قبلیتون به دارک سولز از 100 نمره 10 رو دادین حالا به بلاد بورن 99 ؟
میدونستین که سازنده هاشون یکیه ؟
و ماهیت کلی بازی ها عین همه ؟
نظرات خیلی متفاوته ها !!!!
بله واسسش هم دلیل دارم

الف)کنترل دارک سولز افتضاح بود (روی pc با موس و کیبورد اصلاً نمی شد به خوبی دستگیره بازی کرد) ولی بلاد بورن با دستگیره ps4 واقعا لذت بخشه

ب)گرافیک کاملاً ضعیف بود و اصلاً در حد بازی های سال عرضش نبود ولی بلادبورن دست کمی از کرایسیس یا رایز نداره

پ)داستان نسخه دوم سولز واقعاً ساده بود ولی جوری می پیچوندنش که انگاری داستان پیچیده ای داره

اسپویل

طرف نفرین شده بود و می خواست از شرش خلاص بشه.واسه همین رفت و رئیس موجودات اهریمنی را کشت تا بلکه از شر نفرین خلاص بشه ولی مجدداً نفرین شد و رئیس اون موجودات شد یعنی به جای همون موجودی که شکست داده بود

پایان اسپویل

اما داستان بلاد بورن واقعاً زیباست و میشه ازش برداشت های متفاوت و آزادانه ای کرد مثلاً

برداشت من این بود که همه وقایع در قالب یه کابوس برای شخصیت اصلی هست و وقتی که پیشنهاد پایانی را نپذیرفت و به مبارزه پرداخت و باس نهایی را شکست داد  از خواب انگاری بیدار شد

ت)گیم پلی بلاد بورن خیلی خوب و تا حدودی سریع درست شده بود و در ضمن طراحی های باس فایت هاش فوق العاده بهتر بود.یه باس داشت که یه عنکبوت بزرگ بود و کل سری سولز را می ارزید.در ضمن کلی نواوری و تنوع سلاح داخلش دیدم.سلاح گرم هم اضافه کرده بوند که خیلی خوب بود.گیم پلی کلاً سخت بود ولی این دفعه مثل سری سولز سختی غیر منطقی نبود. توی اون ممکن بود که با یه حرکت ساده مثل loot کردن یه صندوقچه نفرین بشی

و اما علت اصلی این نمره دادن من چیزی نبود جز این ایده که بازیکن مجبور می شد برای دیدن پایان خوب

سه عدد از بند ناف ها را جمع اوری می کرد

و واقعاً چالش بر انگیز بود

من که موفق به پیدا کردن همه نشدم و پایان خوب را از یو.تیوب دیدم اما واقعاً دیدن پایان خ وب سخته

باید بند ناف ها را پیدا کنی و کلی قدرت داشته باشی

و الا در مبارزه شکست می خوری و فلج می شی و ...
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM
RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - توسط Rise of Duty - 08-03-2015, 08:57 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,625 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,444 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان