امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
Life Is Strange Episode 4
9/10

مثبت:
چی بگم از این قسمت؟ محشر بود. من رو چهارساعت میخکوب کرد و با اینکه خیلی طولانی تر از قسمت های قبلی بود حتی یک لحظه از بازی کردن دست نکشیدم(برعکس قسمت های قبل)
خیلی به موقع سازنده ها تصمیم گرفتن همه چیز رو روشن کنن. قسمت های قبلی فقط سوال درست میکردن و واقعا روند کندی داشتن که حوصله سربر بود. چیزای جالبی هم اضافه کرده بودن مثل کارآگاه بازی و استفاده از رمز و ... که روند بازی رو خیلی بهتر کرده بود.
از همون اول قسمت تا آخرش همش سورپرایز هست، هرکس تجربش نکرده حتما بگیرتش.  قسمت 4 همون چیزی بود که بازی نیاز داشت و من رو که بشخصه از بازی ناامید شده بودم عاشق این بازی کرد و بیصبرانه منتظر اپیزود 5ام که این ماه احتمالا منتشر میشه(نه؟)
منفی:
خب پس چرا 9؟ چون گرافیک بازی هنوزم ایراد داره، صحبت ها با حرکت لب ها همخوانی ندارن و موسیقی هم افت کرده بود.
 با اینکه تعریف کردم از این روند داستانی ولی واقعا همه چیز خیلی سریع رخ میده...شاید دیگ این قسمت خیلی یهویی بازیباز رو میفرستن وسط ماجراها(البته اینو منفی در نظر نمیگیرم و بیشتر مثبت هست)

در کل این قسمت بهترین قسمت این بازی بود و همین یک اپیزود یک تنه به سه قسمت قبلی میارزه.

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM
RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - توسط HAMED1945 - 09-12-2015, 10:45 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,613 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,415 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان