امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
یکی از مورد انتظار ترین عناوین امسال بازی MGS V بود که بالاخره منتشر شد و بنده تونستم تهیه اش کنم.
ابتدای با ایرادات بازی شروع می کنم که زیاد نیستن!
بزرگترین ایرادی که بازی داره اپن ورد شدنش هست و به نظر من بزرگترین صدمه به این بازی بوده چرا که بیشتر مراحل چه اصلی چه فرعی در یک مکان صورت می گیره شاید در ابتدا سرگرم کننده باشه ولی بعد از مدتی می بینیم محیط ها دارن تکرار می شن و محیط صحرایی بازی هم چندان به دل نمی شینه! (بر عکس آفریقا) از این مورد که بگذریم نسخه PS4 بازی دارای افت فریم های زیادی در بخش کات سین ها هستش که بعضی وقتا واقعا روی اعصاب هستن! همچنین انفنجار های تقریبا مصنوعی(!) و تخریب پذیری نه چندان گسترده هم باعث ناراحتی هستن که انتظار می رفت در این عنوان به نحو احسن کار بشن! تنها مشکلات بازی همینا بودن و بدون شک گیم پلی بازی با کمک از همراهان مثل D Dog کوآیت D Walker بسیار لذت بخش هست داستان بازی آدم رو جذب تموم کردن بازی می کنه و صداگذاری ها و موسیقی بازی به خوبی کار شده در بخش های مختلف یعنی داستان گیمپلی گرافیک موسیقی به ترتیب 9.5 9 8 10 رو می دم و در آخر ارزش بازی 9 هست از نظر من برای علاقه مندان مخفی کاری بسیار لذت بخش هست شک نکنید در خریدش
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM
RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - توسط Rocksteady - 09-18-2015, 08:45 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,625 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,444 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان