امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
metal gear solid phantom phin
[تصویر:  0yww_45cd_metal-gear-solid-v-characters.jpg]
بالاخره چند روز پیش تونستم بازی رو تموم کنم و قصد دارم نظرم رو در این باره ارائه بدم؛اول از همه از داستان شروع کنم که معتقدم یکی از مهترین دلیل های موفقیت یه بازی میتونه باشه حال ما در این بازی نیز مانند دیگر اثار کوجیما شاهد داستانی گیرا و لذت بخش هستیم همه چیز به خوبی روایت میشه شاید ممکنه بدلیل خسته شدن از گیم پلی کمی براتون سخت باشه که بازی رو تموم کنید و از همه چیز بازی اگاه بشید در کل مشکلی مشاهده نکردم به جز ناقص بودن بازی که امیدوارم کوجیما یه فکری در این باره بکنه هر چند ولی از نظرم میتونست بهتر باشه تازه افرادی که در این سری از بازی مهارت بیشتری در زمینه داستان دارند شاید بتونن بهتر باهاش ارتباط برقرار کنند.گیم پلی این عنوان بدون شک میتونه یکی از لذت بخش ترین قسمت هر بازی مخفی کاری باشه همیشه حس کنجکاوی برای پیدا کردن استراتژیک در این بازی بیداد میکنه شما هیچ وقت نمیتونید از همون راهی که برای مرحله ی قبلی استفاده کردید این مرحله رو به پایان برسونید،تنها ممکنه بعد از ساعت ها بازی کردن براتون کمی تکراری بشه(البته هر بازی رو که خیلی بازی کنی اصولا خسته کننده خواهد شد و این بازی هم به همین شکله) صدا گذاری و گرافیک هم که در بازی حرف ندارن و هر کسی رو مجذوب خودشون میکنه! تنها و تنها ایرادی که میتونم به این بازی بگیرم نداشتن جذابیت محیطی همچنین ناقص بودنه داستانه
در کل این بازی به کسایی که علاقه به بازی های مخفی کاری دارند توصیحه میشه!
9.5
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM
RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - توسط Steve McQueen - 10-24-2015, 03:52 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,607 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,408 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان