امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
Call of Duty Ghost

یکی از بدترین بازی‌های که در کل عمر گیمر بودم کردم این بازی بود.
گرافیک:9 گرافیکش خیلی خب بود، مثل نسخه های قبلی سری CoD.کلا سری CoD از لحاظ گرافیک عالیه.
داستان:6 واقعا یکی از افتضاح ترین داستان‌های کل عمرم بود.
گیمپلی:7 گیمپلی بدکی نداشت، اما بعضی قسمت‌هاش رو خواستن از سری MW تقلید کنن و خیلی بد افتاده بود مثل:مرحله‌ای که Elias داستانش رو میگه که چطوری Rorke گم شد، مهم ترین نکته اینجاست که وقتی که سوار هواپیما میشید، یه لحظه یه کولت برای شما میاد که باید اونو بردارید و یه نفر رو بکشید که مثل همون صحنه‌ی MW1 بود که وقتی پرایس کولتش رو برای Soap میندازه تا Zakhaev رو بکشه، که ناجور بد افتاده بود.
در ضمن سری CoD کلا شبیح ساز جنگ بوده، اما من هنوز که هنوز است تفنگی رو ندیدم که بتونه از زیر آب 100 یا 50 متر بورد داشته باشه، چه برسه به اینکه توی این نسخه از زیر آب طرف رو بالکن ایستاده حدود 150 یا 200 متری فاصله داره و همچین تیر از زیر آب برد داره که بیاو ببین.

صداگذاری:9 صداگذاری هم مثل همیشه خب بود، فقط صدای بعضی تفنگ‌ها خیلی عجیب بودن، البته برای من.
در کل بهش 7 میدم، این نمره رو هم فقط بخاطر گرافیک و صداگذاری و کمی هم برای گیمپلی دادم.
به جرأت میتونم بگم که بدترین نسخه در کل تاریخ CoD هست.
فقط امیدوارم که نسخه دیگه‌ی از سری Ghost نیاد، واگرم بیاد مفت هم نمیگیرمش.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM
RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - توسط Cpt. John "Soap" MacTavish - 10-24-2015, 06:32 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,625 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,444 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان