امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
(10-24-2015, 07:09 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
نقل‌قول: افتضاح!کپی ناقص از چند تا بازی با نوآوری نارنجک ها

عزیزم یعنی کل نوآوری این نسخه رو تو نارنجک های اسمارت دیدی ؟ میشه یه بازی با قابلیت های exo بهم معرفی کنی و اسم کرایسیسم نبر که شاکی میشما
بعضی از اسلحه ها انقدر قشنگ طراحی شدن که به شوتر بودن بازی شک میکنم نمونش اسلحه صوتی

نقل‌قول: کلاً یک کال اف ضعیف و به درد نخور بود

به بلک اپس 2 شرف داشت و تو رتبه بندی ها هم 3 پله جلوتر از بلک اپس 2 قرار داره و نقدهای مثبتی هم داشته
من هنوز وسطاشم و هنوزم میتونه قافل گیرم کنه
خب نظرت محترم،
exo suit = nano suit
تازه نانوسویت کامل تر از اون بود،هر وقت می خواستی مخفی می شدی،ضد گلوله می شدی،اشیا و سالح ها را اسکن می کردی اما exo در اوایل هر مرحله محدودیت ها را نمایش می داد،تازه با نانو سویت می شد ابزار های دشمن را هک کرد که با exeo نمی شد،یا می شد با ارتقای نانوسویت
 کار های جالبی باهاش انجام داد
می بینی که نانو سویت تقریباً همه ی اون ها را داره و ادونس از همشون اسکی رفته
درباره سلاح ها هم باید بگم چند تا از سلاح ها دقیقا سلاح های نسخه های قبلی بودند که یک سری چیز های خاص روشون سوار کرده بودند
می دونی عزیز داخل این بازی (ادونس را می گم) یک گجکت بود که دشمنان پشت دیوار ها را نمایش می داد یا دشمنان را با رنگ قرمز نشون می داد،دقیقاً همین را داخل بلک آپس 2 گذاشته بودند ولی به شکلی دیگر.نصف بیشتر نوآوری های ادونس یا کپی هستند یا نواوری های بازی های دیگه که تغییرشون دادن یا اصلاحشون کردن.نوآوری سلاح ها هم تو درست می گی. سلاحی بود که زمان را باهاش می شد کند کرد.این ها را از یادم رفته بود
اره تو راست می گی اصلاً بلک آپس 2 به درد نمی خورد
نقد های مثبت هم خیلی داشته،بیشتر وبسایت ها بعد گند گوست منتظر بودند تا یک گند دیگه با گیم پلی تکراری خلق بشه اما سازنده گان بازی را بردند تو اینده تا که بتونن موارد خلاقانه به بازی اضافه کنند.این کار را هم کردند و گیم پلی کال اف را که سال ها بود تکراری شده بود احیا کردند و جان تازه ای بهش بخشیدند اما به چه قیمت؟؟؟؟راضی کردن منتقدین در ازای از دست دادن رضایت طرفداران قدیمی؟؟؟شخصاً نمی پسندم
من خودم فکر می کردم که ادونس یک ابر شاهکاره و این جور چیزا اما وقتی تحقیق کردم دیدم کلی کپی کرده(حالا نمی گم کرایسیس که دلخور بشی)نمونش از titanfall بوست جامپ را تقلید کرده ،شما هم تحقیق کن،ضرر نمی کنی
در کل من از این یکی خوشم نیومد بیشتر از بلک آپس 3 خوشم میاد،همونی که شما ازش متنفری.سلیقه هم با سلیقه فرق داره پس
نظر منو محترم بدون
کلاً یک کال اف ضعیف و به درد نخور بود
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM
RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - توسط Rise of Duty - 10-24-2015, 07:35 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,625 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,444 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان