امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
The Witness
یه تابلوی نقاشیه این بازی... گرافیک هنری مجذوبتون میکنه.
 گیم پلی بازی خیلی ساده ولی در عین حال پیچیده است! (اگه بازی کرده باشید در جریانید) توی Witness فقط 6 تا دکمه هست که کار میکنه و با این شیش تا باید معماهای زیادی رو حل کنید... میگم زیاد یعنی باور کنید زیادن؛ یه جزیره با کلی معما که هیچ ترتیب خاصی برا حل کردنشون نیست... ولی خب ریتم بازی جوریه که خودتون میفهمین کدوما رو باید حل کنید و جلو برین، معماها هم با یه ریتم ملایم سخت میشن تا جایی که شاید باید یک ساعت برای یکی وقت بزارین!
از داستان بازی هم چیزی هنوز متوجه نشدم ولی گوشه هایی از جزیره یه سری فایل صوتی هست که حرف های بعضاً زیبایی توشون زده میشه؛ مثلا توی یکیشون تغییر دیدگاه یه فضانورد به زمین بعد از برگشتن از اولین سفر فضاییش رو میگفت که واقعا منو تحت تاثیر قرار داد. برای تکمیل داستان و متوجه شدنش احتمالاً باید این فایلای صوتی رو هم مث پازل کنار هم چید تا فهمیدش...
هنوز خیلی نرفتم ولی تا اینجا امتیازم اینه: (شاید بعداً بعد از کامل کردن بازی اومدم نظرمو کاملتر کردم و امتیازم رو هم عوض کردم. )
9.5

حتماً این بازی رو تجربه کنید. از اونجایی که حجمی هم نداره و خیلی سرگرم کننده و مرموز هست، دانلودش کنید و اگه موافق بودین یادداشت برام بزارین که یه ترد برا این بازی بزنم و توش بترکـونیم. S0 (2)
در آخر بازم میگم و تاکید میکنم حتماً این اثر هنری رو تجربه کنید تا حداقل منم تنها نباشم و با یکی در موردش بحث کنم  S0 (2)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM
RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - توسط Tyrion - 01-29-2016, 11:51 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,603 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,098 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان