امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
Dying Light:Enhanced Edition
گرافیک:10/10
واقعا گرافیکش هم از لحاظ فنی هم هنری عالیه مناظر دور خوب کار شدن و محیط ها متفاوتن.افکت آبم خیلی خوب کار شده.قطع کردن اعضا و تیکه تیکه کردن زامبیام عالیه
گیم پلی:10
سلاح های سرد خیلی زیاد و گرم کم که بره من ایراد محسوب نمیشه.ترکیب قدرتایی مثل آب و برق و ... و آپگرید سلاحارو قوی میکنه و خیلی خوب کار شده+ساخت سلاحای جدید خیلیم روونه گیم پلی بازی
داستان:9
من خودم از اینجور بازیا انتظار داستان عمیق ندارم مثل دد رایزینگ.شخصیت پردازیا زیاد خوب نیستن و داستانم معمولیه اما همونطور که گفتم بره من نکته منفی بزرگی به حساب نمیاد اما میتونستن رو داستان و شخصیتا بیشتر کار کنن.

مجموع:9.9
حتما باید این بازیو تجربه کنید از اون بازیاست که خیلی بهش کم لطفی شده.تو بازی اصلی پارکور خیلی زیاده اما تو DLCبازی یعنی The Following چون بیشتر محیط بازه و خبری از ساختمونای زیاد نیست پارکور زیادی نداره اما یه باگی خیلی عالی داره
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM
RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - توسط S.T.A.R.S - 01-02-2017, 08:42 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,616 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,424 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان