Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: تالارهای گفتگوی™ Gamefa (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C%E2%84%A2-Gamefa)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D9%81%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-2015)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - EL-Mander - 01-01-2016

(01-01-2016, 01:20 AM)ehsan1377 نوشته است:
(01-01-2016, 01:01 AM)EL-Mander نوشته است: EL-Mander

ببینید، من حرفی از کیفیت نزدم. کیفیت رو دارن، ولی اهمیت رو نداره. البته اهمیت منظورم این هست که عدم انتشار یا انتشارشون روی انجمن زیاد نیست.
یعنی واقعا شما فک می کنید اگه یه روز هیچ خبر منتشر نشه، گیمفایی باقی می مونه که مقالات با کیفیت شما بهش انتقال پیدا کنن؟
بعد مگه خبرنگارا و تحریریه هویج هستن که شما بیایید و انتقال بدید. آیا ما میایم و اسپم ها رو حذف کنیم؟ بزارید تحریریه‌ها و خبرنگارها کارشون رو انجام بدن.
بخش پربازدید ترین ها هم باز هم به همون بحث اهمیت صفحه اصلی و انجمن مربوط میشه

[b]Tyrion[/b]
اول اینکه از شما پرسیده نشد که توی تیم بودید یا نه. پرسیده شد که این مدت بودید که بدونید اختلافی بوده یا نه؟
الان با این حرفایی که زدید، انجمن اهمیتش مهم تر از صفحه اصلی هست؟

خخخخ! خوب آخه ینی چی کیفیت داره اهمیت نداره؟ S0 (5) مطلبی که چهارمین پربازدید سایته اهمیت نداره؟
من حدس میزنم شما اشتباه متوجه منظور رسول شدید. زمانی که میگه انجمن دست کمی از سایت نداره، به هیچ وجه منظورش آمار بازدید و ... نیست. منظورش مطالبیه که توش قرار میگیره. مطالبی مثل همین مقالات و اخبار یا مطالبی مثل مشاوره در امر خرید قطعات یا رفع مشکلات بازی‌ها، پست بنچمارک ها ک جدیدا رو سایت هم میره و سیستم پیشنهادی هرماه (و اگر بشه بررسی تخصصی قطعات توسط بنده ب زودی!) که یه تنه کل انجمن رو نگه داشتن.
از حرفای رسول گذشته، ما هیچ وقت تصورمون این نبوده که یه روز خبری منتشر نشه. چون اگه این اتفاق بیوفته دیگه ما و شمایی نیستیم که سرش صحبت کنیم. فرض ما حال حاضره. خبرنگارا خبر میذارن و ما هم کمکشون میکنیم.
دلیل بازدید بالای خبر هر چی که باشه، این مطلب از انجمن اومده. به قول خود شما: اگه انجمنی نباشه، این مطلب اصلا وجود نداره که بیاد و 3-4 رقمی بازدید داشته باشه.

اول اینکه من گفتم انجمن اهمیت نداره، نگفتم که مقاله شما اهمیتی نداره.
بعد هم آیا هیچ کس توی تحریریه سایت نبود که وقتی انجمن نیست، بیاد این مقاله رو بنویسه؟ انجمنی اگه نبود، تحریریه سایت این مطلب رو ترجمه می کردن.

RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - Tyrion - 01-01-2016

نقل‌قول: اول اینکه از شما پرسیده نشد که توی تیم بودید یا نه. پرسیده شد که این مدت بودید که بدونید اختلافی بوده یا نه؟

الان با این حرفایی که زدید، انجمن اهمیتش مهم تر از صفحه اصلی هست؟

منم "این مدت رو با "اون مدت"ـی که مثال زدم مقایسه کردم تا ببینی توی "این مدت" همچین هم تبعیض نبوده!
 شما برا صفحه اصلی زحمت کشیدی نه فروم! فروم اهمیتش کمتره و از دید بیشر تیم سایت یه‌جور چارت و برنامه هست برا صفحه اصلی! فک نکنم جایی که انقد اهمیتش کم باشه ارزش مادیاتش زیاد باشه!

نقل‌قول: والا بنده توهینی به تیم تحریریه نکردم که جنابعالی ورداشتی تاریخچه گیمفا رو نوشتی.
مسلما تیم تحریریه تا حالا ساعت 6 صبح بلند نشده از خوابش تا خبر بذاره. اینم یکی از سختی های کار ماست که گفتم تا میون تمجیدهای شما از تحریریه گم نشه.
بنده با تیم تحریریه در مدتی که بودم هیچ مشکلی نداشتم الان هم ندارم. مشکل خبرنگارا با یه جای دیگه بود که در گفتنش در حوصله این پست نمیگنجه.
در ضمن بنده گفتم "در این مدت". در گذشته هر اتفاقی که افتاده من مسئولش نیستم. والا منم تگ نمیخواستم. لازمه بگم که بعد از استعفام هم تگ کاربر ساده دادن بهم (درک اقایون انجمنی رو نشون میده). بعدش فرداش متوجه شدم که تگم شده ماندگار که اونم به واسطه اقای کلهری بود. بعدش بنده با اقای کلهری هم صحبت کردم که همون تگ کاربر سایت بهتر بود و خوب نشون میداد لیاقت بعضی هارو ولی ببین چقدر کار اینا زشت بوده که اقای کلهری میره برای من ازشون تگ ماندگار میخواد. بعضی چیزا درک میخواد. فقط همین.

مگه قرار بود توهینی بشه؟ من منظور کلیم این بود کسی که گیمفا براش مهم باشه دنبال تگ نیست، یه واقعیت رو هم قشنگ نشون دادم... و همچنین، احیاناً "این مدت" از اون قسمت که تیم تحریریه با اوردنگی پرت شد بیرون که وضعش بدتر نبود؟
به قول خودتون بعضی چیزا رو باید درک کرد، باید فهمید، باید حس کرد، باید تجربه کرد..!

============
اون دوست عزیز هم که خود شیرینی کرد و پستش پاک شد بهتره به جای تلف کردن استعدادش توی اینجا بره برا سیرک تست بده... الکی هدر نده این استعداد رو.  S0 (22)

RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - Mobin Ahmadi - 01-01-2016

شب همگی بخیر خسته نباشید
خواستم یه چیزی رو متذکر شم. الان در حال حاضر 
شما همه تون با همید که گیمفا رو ساختید. درسته این وسط جایگاه یه گروه بالاتر یا پایین تر از گروه دیگه ست ... ولی مهم اینه که شما جمعا گیمفا هستید. میخوام بگم سعی کنید انسجامتونو حفظ کنید ... این چیزا اونقدر اهمیت ندارن که بیایین بشینین سرشون بحث و جدل کنید. باور کنید کوتاه اومدن گناه نیست. 
اگه شما بین خودتون همبستگی نداشته باشید چطوری میخوایید پیشرفت کنید؟ 
دقیقا یعنی چی که فلانی اهمیتش از اون یکی کمتره؟ الان مثلا اونی که اهمیتش بیشتره میخواد چیو ثابت کنه؟
ببینید درسته قابلیت اعتبار دادن از خبرنگارای عزیز گرفته شده ... ولی بدونین حتما یه دلیلی داره. ولی مشکل اصلی اینجاست که نه فقط تو اینجا بلکه کلا تو جامعه مون ^ تعمیم دادن ^ زیاد شده. شاید بعضی ها ازش به شیوه نادرست استفاده کرده باشن ولی قرار نیست همه اینجوری باشن ...

خواهش میکنم به هم احترام بذارید و کوتاه بیایید چون نتیجه این بحث هرچی که باشه، خوب نیست ...

RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - Station - 01-01-2016

(01-01-2016, 01:40 AM)Mobin Ahmadi نوشته است: شب همگی بخیر خسته نباشید
شما همه تون با همید که گیمفا رو ساختید. درسته این وسط جایگاه یه گروه بالاتر یا پایین تر از گروه دیگه ست ... ولی مهم اینه که شما جمعا گیمفا هستید. میخوام بگم سعی کنید انسجامتونو حفظ کنید ... این چیزا اونقدر اهمیت ندارن که بیایین بشینین سرشون بحث و جدل کنید. باور کنید کوتاه اومدن گناه نیست. 
دقیقا یعنی چی که فلانی اهمیتش از اون یکی کمتره؟ الان مثلا اونی که اهمیتش بیشتره میخواد چیو ثابت کنه؟
ببینید درسته قابلیت اعتبار دادن از خبرنگارای عزیز گرفته شده ... ولی بدونین حتما یه دلیلی داره. ولی مشکل اصلی اینجاست که نه فقط تو اینجا بلکه کلا تو جامعه مون ^ تعمیم دادن ^ زیاد شده. شاید بعضی ها ازش به شیوه نادرست استفاده کرده باشن ولی قرار نیست همه اینجوری باشن ...

خواهش میکنم به هم احترام بذارید و کوتاه بیایید چون نتیجه این بحث هرچی که باشه، خوب نیست ...
سلام بر مبین احمدی عزیز.

آقا همونطور که همگی ما میدونیم چنین موضوعاتی(انسجام و همکار بودن و.....) پرنگ تر بودی در گذشته ولی خب در حال حاضر یک عده یک بهونه(پاک کردن نظرات و اعتبار) رو دستشون گرفتن و قصد تخریب مدیریت رو دارند که مسلما به خواسته اشون نمیرسند چون از این دسته افراد هم بودند و هستد. یک عده شعار بدست با سابقه بی انظباطی در انجمن، حالا اقدام به ایجاد بحث بیخود و متشنج کردن جو شدند.
تشکر از نظرت، مسلما فاصله ای بین کادر گیمفا نیست که بخوایم درباره اش بحث کنیم. این تصورات غلط و قضاوت های نابجاست که باعث پیش اومدن این حرف ها شده.
مرسی ازت S0 (62)

به اندازه کافی بحث کش پیدا کرد ، اگر دنباله نظری پاسخ بدید، ارسال پاک خواهد شد.

RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - ehsan1377 - 01-01-2016

(01-01-2016, 01:26 AM)happy12 نوشته است: دوستان ول کنید بابا این حرفا چیه همتون در سطح عالی عمل کردید وواقعا ممنون از همتون چه اونای که بودن و  رفتن و کسای که الان هستند . سال خوبی بود(انگار بچه ناف لندنم)انشاالله سال میلادی بعد پیشرفتای بیشتری حاصل بشه
ممنون دوست عزیز. راستش اصلا قرار نبود تو این بحث شرکت کنم ولی یه سری حرفایی زده شد ک هضمش برام سخت بود! واقعا به شخصه. نمیدونستم ک اهمیت یه خبر چند خطی با ی تیتر جنجالی بیشتر از مطالب تخصصیه انجمنه ک بدون هیچ چشم داشتی قرار میگیره!

RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - Rasoul_76 - 01-01-2016

(01-01-2016, 01:40 AM)Mobin Ahmadi نوشته است: شب همگی بخیر خسته نباشید

شما هم خسته نباشید آقای احمدی.
خدا شاهده من زمانی که توی اولین پستم گفتم "انجمن دست کمی از سایت نداره" نمیخواستم شأن خبرنگارای عزیز یا تیم تحریریه رو بیارم پایین. ولی یه سری از دوستان طوری برخورد کردن که انگار ما تو انجمن نشستیم داریم آب تو هاونگ می‌کوبیم. خدا شاهده ما نه پولی می‌گیریم، نه چشم داشتی داریم. به خاطر دلمون و به خاطر کاربرا اومدیم داریم اینجا کار میکنیم. مگه وقت ما وقت نیست؟ اهمیت نداره؟
چرا باید همچین حرفایی در مورد تیم مدیریتی زده بشه که بدون هیچ ادعایی داره واسه کاربرا بدون هیچ حاشیه‌ای کار میکنه؟ صحبت هایی که با EL Mander شد بحث عادی و منطقی بود ولی یکی از دوستان که نظرش پاک شد حرفی زد که آدم به دشمنش هم نمیزنه چه برسه به همکار.
به هر حال اگه این وسط من حرفی زدم که کسی ناراحت شد عذرخواهی میکنم.دیر وقته و من دیگه ادامه نمی‌دم. امیدوارم هر کس توی هر پستی هست موفق باشه.

RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - Arash-Fire - 01-01-2016

از اول زدن این پست کار اشتباهی بود! (به دلایلی که خودتون میدونید)
اصلا چرا باید جایگاه ها مقایسه بشه؟

نقل‌قول: شما همه تون با همید که گیمفا رو ساختید. درسته این وسط جایگاه یه گروه بالاتر یا پایین تر از گروه دیگه ست ... ولی مهم اینه که شما جمعا گیمفا هستید.
این جمله رو باید با آب طلا نوشت و قاب کرد. (فک کنم همینطوری که نوشتم درسته S0 (2) )
شمایی که میای جایگاه خودت رو به رخ میکشی
اگه همون کاربرا نبودن چجوری میخواست بازدید بره بالا؟ چجوری گیمفا به یکی از بهترین ها تبدیل می شد؟ چجوری تو پستی که تو زدی دو تا نظر میخورد؟؟
پس نباید مقایسه ای انجام بشه
به هر حال از دو چیز این پست خوشم اومد
یکی جمله بالا و یکی هم این تصویر پایین

نقل‌قول: [تصویر:  kill_myself_nph.gif]
فعلا
Barare
پ.ن: چپتر سقوط هواپیما تو بیابان رو رد کردم. شاهکار 105
S0 (2)

RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - AMIR_PC - 01-01-2016

اولا تشکر میکنم بابت ایجاد پست و تمام کسایی که "انتقاد" کردن. همچنین پیشرفت های انجمن قابل دید بود. البته لازمه یه چی بگم در مورد سیستم اهدای تگ فعال به کاربرا. والا تگ کاربر فعال رو اون موقع ما تو انجمن میدیدم واقعا فعال بودن. آقا هومن رو که یادتون بود؟ تگ فعال داشت یک تنه کل فروم رو میچرخوند. ولی الان فعال ها فقط تگ دارن متاسفانه جز چند نفرشون. خلاصه اینه که واقعا توی قسمت فعال به یه کاربری تگ فعال بدید که هم فعالیت بالا و هم درست باشه.
با تشکر از همه

RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - Station - 01-01-2016

(01-01-2016, 02:27 PM)AMIR_PC نوشته است: اولا تشکر میکنم بابت ایجاد پست و تمام کسایی که "انتقاد" کردن. همچنین پیشرفت های انجمن قابل دید بود. البته لازمه یه چی بگم در مورد سیستم اهدای تگ فعال به کاربرا. والا تگ کاربر فعال رو اون موقع ما تو انجمن میدیدم واقعا فعال بودن. آقا هومن رو که یادتون بود؟ تگ فعال داشت یک تنه کل فروم رو میچرخوند. ولی الان فعال ها فقط تگ دارن متاسفانه جز چند نفرشون. خلاصه اینه که واقعا توی قسمت فعال به یه کاربری تگ فعال بدید که هم فعالیت بالا و هم درست باشه.
با تشکر از همه
سلام بر امیر عزیز...
حرفت درسته. سعی کردیم دوران به دوش کشیدن تگ رو از بین ببریم و هرگز نداشته باشیم. در حال حاضر هم برخی از کاربران فعال درگیر امتحانات و... هستند که ماهم باخبر هستیم. اگر بعد از اتمام دوران امتحانات، مثل همیشه فعال شدند که قدردانشون خواهیم بود ولی اگر نشدند، تگشون رو میگیریم. کاربر فعال وظیفه اش روی تگی که دارد ثبت شده! یعنی فعال بودن! فعال بودن بدین معنا که پست ها را با مطالب بروز آپدیت کنند، در پست ها نظر بدند، به سوالات و مشکلات بقیه اعضا هم اگر تونسنتد پاسخ بدند، ارسالات خلاف قوانین رو گزارش کنند. نه اینکه پست رو برای حفظ تگ یا جمع آوری اعتبار یا بالابردن تعداد ارسالات ایجاد کنند. این فعالیت ها هم حتما باید مستمر باشند و وقفه های 15-7 روزه هم نداشته باشند.
قبلا هم عرض کردیم که مهم فعالیت صادقانه، باکیفیت و مستمر هست. ما امثال کاربری داشتیم که با 100 اعتبار هم فعال شد و از اون طرف هم کاربرانی رو هم داریم که 1500-700 اعتبار دارند ولی تگی بهشون داده نشده چون ۳ فاکتور بالا رو در کارهاشون اعمال نکردند.

RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 - Devil Prince - 01-01-2016

سلام خسته نباشید خدمت مدیران عزیز
امسال یکی از سال های نسبتا خوب انجمن بود؛ هرچند به نظرم یکم انجمن خلوت تر از قبل شده و مقالات و نقد ها و ... که خود کاربران معمولی و کاربران فعال و کلا غیر مدیر ها منتشر می کنند، به شدت کاهش پیدا کرده. مدیر های فعلی هم با این که به نحو احسن انجام وظیفه می کنند (بدون تقویت مادی و حتی با توجه به نظرات قبلی، معنوی!)، ولی با رفتن Old.Snake و Blue Sun عزیز، یکم بروز رسانی انجمن افت کرده و تیم مدیریتی به نحوی با نداشتن مدیر ارشد ناقصه و مدیر کل انجمن داره زحمتی چند برابر می کشه و دوستان هم که با قدردانی بی سابقه شون از خجالت ایشون در اومدند! من به شخصه از تمام مدیران زحمت کش گیمفا -چه اونهایی که جدا شدند و چه اونهایی که هنوز هستند - تشکر می کنم و دستشون رو به گرمی می فشارم!
یک سخنی هم با خبرنگاران و دارم که متاسفانه یکم زیاده روی کردند:
دوستان
به جای اینکه وقت خودتون رو تلف می کردید و چندین ساعت بحث بیهوده می کردید، می تونستید به صفحه ی اصلی سایت که میگید بلند مرتبه تره (من خودم هیچ نظری ندارم و تا به اینجای عمرم حتی فکر مقایسه ی این دو بخش از ذهنم رد هم نشده بود) خدمات رسانی کنید و صفحه ی اصلی رو آپدیت کنید. الان احساس می کنم تفرقه ای بزرگ بین فروم و صفحه ی اصلی افتاده که ما یک گروهیم؛ بچه های صفحه ی اصلی یک گروه دیگه. یدونه اتحاد گیمفا زبان زد بود که اونم ترتیبشو دادن. برای نخودی های دیگه هم که عین قاشق نشسته پریدن وسط و آتیش بیار معرکه شدند، آرزوی شفا از جانب پروردگار حق را طالبیم...
یک نکته ی دیگه: شما عزیزان کار های مهم تری در صفحه ی اصلی دارید تا اعتبار دادن به اعضای انجمن. خود کار آپدیت کردن صفحه ی اصلی واقعا کار سخت و وقت گیری هست و دیگه زمانی واسه کار های دیگه باقی نمیزاره.

در ضمن زدن این تاپیک کار کاملا درست و به جایی بود و نشان از ارزشی داره که مدیر کل برای انجمن و کاربراش قائله. امیر خان می تونست اصلا این تاپیک نزنه. یک عده عقده ای و بی ظرفیت تشریف دارند(هیچکس رو خطاب قرار ندادم. حمله نکنید!)، مدیر کل چیکار کنه؟ بعضیا حرفای خارجی میزنن!!! 

یک پیشنهاد هم دارم (اگه قابل بدونید!):
اگه میشه یک چارتی (اگر هم چارت نشد؛ یک تاپیک ثابت) درست کنید که بهترین کاربران و کلا اعضای انجمن از نظر نوشتن مقالات مفید مشخص بشه (بر اساس کیفیت مقالات). مثلا با نمره دادن چند تن از اساتید عزیز و مجرب (مثل همون عزیزانی که در آکادمی، همین نقش رو بازی می کردند). فکر کنم این باعث بشه که انگیزه ی بچه ها هم برای نوشتن مقاله های بیشتر و هم برای افزایش کیفیت بالا بره. این حس رقابت می تونه خیلی کارساز باشه! حتی خود مدیریت صفحه ی اصلی هم می تونه از این جدول برای انتخاب تیم تحریریه بعدی هم استفاده کنه.