Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نقد و بررسی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

نقد و بررسی

موضوع‌ها

1. صبح روی چهار پا، عصر روی دو پا و شب روی سه پا؛ Death Stranding و ارتباطش با .P.T (4 پاسخ)
  2. تکنولوژی، پلکان ترقی یا آوای اضمحلال بشر؟ | نقد و بررسی Deus Ex: Mankind Divided (4 پاسخ)
  3. بازگشت پرشکوه مبارزان چین | نقد و بررسی عنوان Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends (2 پاسخ)
  4. برسی بازی gta v از دید خودم قسمت سه (11 پاسخ)
  5. بررسی داستان Call of Duty Black Ops III (4 پاسخ)
  6. لطفاً آهسته وارد شوید؛ درباره‌ی بازی Sad Satan (6 پاسخ)
  7. به ارزش یک بازی کامل… | ۱۰ محتوای الحاقی برتر در تاریخ بازی‌های رایانه‌ای (0 پاسخ)
  8. بررسی P.T دموی ترسناک Silent Hill - قسمت اول (2 پاسخ)
  9. رویاپردازی بی ادعا زیر نور ماه - معرفی بازی Momodora: Reverie Under the Moonlight (0 پاسخ)
  10. Call of Duty Black Ops III ، پیشرفت یا پسرفت ؟ (2 پاسخ)
  11. دانلود میان پرده های Outlast به همراه زیرنویس فارسی (0 پاسخ)
  12. برسی بازی gta v از دید خودم قسمت دو (5 پاسخ)
  13. نسخه سیزدهم مجله گیمفا دیجیتال منتشر شد | سری جدید، با کیفیتی جدید (1 پاسخ)
  14. چند خطی در رابطه با وضعیت فعلی سبک ترس و بقا (2 پاسخ)
  15. چرا فکر می‌کنیم یک بازی مثل Dark Souls خیلی سخت است؟ - رمزگشایی از الگوی‌های کلاسیک (3 پاسخ)
  16. برسی بازی gta v از دید خودم قسمت یک (3 پاسخ)
  17. روزی روزگاری: مزدوران در کنسول دستی! | نقد و بررسی بازی Killzone: Mercenary (0 پاسخ)
  18. روزی روزگاری: ماجرای من و غول دوست‌داشتنی |نقد و بررسی majin and the forsaken kingdom (4 پاسخ)
  19. چرا چهل دقیقه برای بازی نکردن Fallout 4 کافی است ؟ - تحلیل 40 دقیقه ابتدایی بازی (11 پاسخ)
  20. لندنی به عمق یک اشتباه | نقد و بررسی عنوان The Order:1886 (3 پاسخ)