Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: برسی بازی gta v از دید خودم قسمت دو
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
خوب بریم سراغ قسمت دوم خوب تا اینجا درباره
[تصویر:  GTA-V-PC.jpg]
فرانک تروور مایک
 و زیر ریشه ( زیر ریشه ها مثل لامار جیمی و...) های این شخصیت ها بحث کردیم اینا رو وللش بریم سراغ شهر
[تصویر:  gta-v-setting-los-santos.jpg]
 شهر
[تصویر:  6904-gta5-map2.jpg]
مپ
 خوب بگم با مپ بزرگی طرفیم بزرگ که نه خیلی بزرگ ولی نه به اندازه ماینکرافت ولی بزرگ خوب شما تو شهر اگه بازی رو آخرین تنظیمات گرافیکی بزارید (نیازی به سیستم غولم نداره چون پورت بازی عالی بود شما با یه رم 8 گرافیک 750 تی آی اوسی 2 گیگ و سی پی یو کورای 5 کارتون راه میفته و بازی رو رو های میزنید شخصه خودم کارای تنظیم گرافیک بازی رو برا داداشم انجام دادام سیستمشم همین بود که گفتم و راحت بازی میکنه) جزیات زیادی میبینید که شهر رو خیلی جالب میکنه طوری که دل کندن از شهرش برامون خیلی سخت میشه حالا این هیچی داستانش که مغز ادم رو می ترکونه من شرت میبندم هیچ کدوم از ماها نتونستیم بین مرگ مایکل و تروور یکی رو انتخواب کنیم چون به اونا وابسته شدیم شاید بعد از پایان بازی رفته باشید تا ببینید چه جوریه ولی من که هر کدوم از پایان ها رو رفتم گریم گرفت بیاین قبول کنیم تقریبا هممون گریه کردیم موقعی که دیدیم بازی داره تموم میشه من که الان دارم دربارش بحث میکنم ناراحت شدم شخصا ولی فقط بگم شهر اون چیزی که ما فکر میکنیم نیست بلکه یک جای غم انگیزه جای که توش پرنده هم پر نمیزنه با مود نو افکت و نو بادی میشه 
[تصویر:  alta_place.jpg]
شهری تاریک و سیاه سفید
 رو دید که حتی حس نفس کشیدنم توش نیست من که وقتی مود ها رو ریختم ذهنم بهم ریخت فکر نمیکردم با شهری به این بدی رو به رو بشم واقعا جای غم ناکی بود البته این فقط نمای شهر نبود بلکه جنگل هم به شکل تلخی سیاه بود فقط میتونم بگم تو شهر حتی حس قدم زدن هم نبود جنگل که اصلا از بس غم زده بود توش بیشتر از دو دقیقه هم نتونستم بمونم بیشتر شبیه دارک سولز یک بدون باس شده بود خوب بگذریم بریم سراغ زیر رشته های تروور که در بارشون بحث نکردیم یک پیر مرد خلبان خوب و دوست و خدمتگزار تروور از این بگذریم که کار کشی از دیگران تو خونه ترووره ولی خودشم خیلی به مردم خدمت میکنه واقیتش من زیاد درباره زیر رشته های تروور نفهمیدم ولی خوبریم سراغ روستا جای عجیبیه مردمش خورشید می پرستند (البت خورشید نیست درواقعه رو به آسمون تعظیم میکنن چون بیشترشون فکر میکنن ادم فضایی ها هستن) و برای این قسمت بسه قسمت بعد درباره نکات و چیز های مخفی حرف میزنیم فعلا بدرود
درود دوست عزیز و ممنون از مقاله شما.
این سری مقالات شما در این دو قسمت کاملا حالت گفت و گوی ازاد و دل نوشته داشته است تا بررسی زیر شاخه های بازی.
بنده پیشنهاد میکنم درباره ایده و شیوه نگارش قسمت بعد یک تجدید نظر داشته باشید.
مشکلاتی در این مقاله وجود دارد که بنده به انها اشاره خواهم کرد.
مشکل بزرگی که در مقاله دیده می شود نداشتن چیزی برای ارایه است و در واقع بازگو کردن موضوع های تکراری و خالی از لطف می باشد.
مشکل بعدی نداشتن ثبات و نظم در نگارش است. یک سری موضوعات باز می شود و بلافاصله بسته می گردد و انسجام مشاهده نمی شود.
مشکلاتی هم از قبیل فونت و شیوه نگارش وجود دارد ولی با توجه به "خودمونی" بودن مقاله می توان تا حدودی نادیده گرفت.
در اصل این مقاله با یک هدف پدید امد و بی هدف به جلو حرکت کرد. هدف بنده از گفتن مشکلات این بود که این سری مقالات با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهند و این سری پتانسیل این را دارد به یک مقاله خوب بدل شود ولی در گرو این است که شما تا چه مقدار به مشکلات رسیدگی خواهید کرد.
با تشکر.
خوب بود فقط چند جا غلط املایی داشتی 
*ترور یکم از مایکل کوچیکتره S0 (24)
(08-10-2016, 09:21 AM)mnhgm نوشته است: [ -> ]درود دوست عزیز و ممنون از مقاله شما.
این سری مقالات شما در این دو قسمت کاملا حالت گفت و گوی ازاد و دل نوشته داشته است تا بررسی زیر شاخه های بازی.
مشکل بزرگی که در مقاله دیده می شود نداشتن چیزی برای ارایه است و در واقع بازگو کردن موضوع های تکراری و خالی از لطف می باشد.
مشکل بعدی نداشتن ثبات و نظم در نگارش است. یک سری موضوعات باز می شود و بلافاصله بسته می گردد و انسجام مشاهده نمی شود.
مشکلاتی هم از قبیل فونت و شیوه نگارش وجود دارد ولی با توجه به "خودمونی" بودن مقاله می توان تا حدودی نادیده گرفت.
در اصل این مقاله با یک هدف پدید امد و بی هدف به جلو حرکت کرد. هدف بنده از گفتن مشکلات این بود که این سری مقالات با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهند و این سری پتانسیل این را دارد به یک مقاله خوب بدل شود ولی در گرو این است که شما تا چه مقدار به مشکلات رسیدگی خواهید کرد.
با تشکر.

بابت تذکر ها ممنون ولی با اون قسمت که گفتید این مقاله با یه حدف درست شده و و بی حدف داره میره جلو رو زیاد قبول ندارم چون این مقاله حتی معلوم نی کی بسته شه چون بازی که در بارش بحث میکنیم بیش از حد بزرگ و گسترده هست وقتی یک موضوع رو میبندیم چه بخوایم چه نخوایم یم یک موضوع دیگه باز میشه و باید موضوع بعد رو پیگیر شیم
(08-10-2016, 12:53 PM)Hitler.16 نوشته است: [ -> ]
(08-10-2016, 09:21 AM)mnhgm نوشته است: [ -> ]درود دوست عزیز و ممنون از مقاله شما.
با تشکر.

بابت تذکر ها ممنون ولی با اون قسمت که گفتید این مقاله با یه حدف درست شده و و بی حدف داره میره جلو رو زیاد قبول ندارم چون این مقاله حتی معلوم نی کی بسته شه چون بازی که در بارش بحث میکنیم بیش از حد بزرگ و گسترده هست وقتی یک موضوع رو میبندیم چه بخوایم چه نخوایم یم یک موضوع دیگه باز میشه و باید موضوع بعد رو پیگیر شیم
منظور بنده هدف کلی مقالات بود. در واقع شما هدف بررسی زیر شاخه های بازی را داشتین ولی این موضوع به جهت دیگری رفت و مقاله رنگ و بوی بررسی و ارایه یک مطلب را به خود نگرفت.
در مورد انسجام موضوعات هم باید بگم که اگر شما بیشتر روی این قضیه کار کنید مسلما نتیجه بهتری دریافت می کنید. عرض بنده هم در مورد نظم و انسجام موضوعی و نگارشی این مقاله است که خواننده مطلب را از ادامه دادن زده می کند که باید به صورت جدی این موضوع بر طرف گردد.
به امید رشد روز افزون این مقاله و با تشکر از شما.
(08-10-2016, 02:04 PM)mnhgm نوشته است: [ -> ]
(08-10-2016, 12:53 PM)Hitler.16 نوشته است: [ -> ]
با تشکر.

منظور بنده هدف کلی مقالات بود. در واقع شما هدف بررسی زیر شاخه های بازی را داشتین ولی این موضوع به جهت دیگری رفت و مقاله رنگ و بوی بررسی و ارایه یک مطلب را به خود نگرفت.
در مورد انسجام موضوعات هم باید بگم که اگر شما بیشتر روی این قضیه کار کنید مسلما نتیجه بهتری دریافت می کنید. عرض بنده هم در مورد نظم و انسجام موضوعی و نگارشی این مقاله است که خواننده مطلب را از ادامه دادن زده می کند که باید به صورت جدی این موضوع بر طرف گردد.
به امید رشد روز افزون این مقاله و با تشکر از شما.

شما اگه قسمت یک مقاله رو خوانده باشید من همون اول گفتم این یک برسی نیست بلکه تجربه من رو بازی هست و فقط با اسم برسی این مقاله داره جلو میره و من نمی خوام این بازی رو برسی کنم