Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Microsoft تایید کرد : Black Tusk توسعه یک عنوان " اعلام نشده " را نیز در برنامه دارد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  xbox-one-amd.jpg]

به تازگی حقوق مربوط به Gears Of War توسط Microsoft خریداری شد و از این پس به جای Epic Games , نام Black Tusk را بر روی کاور بازی به عنوان سازنده خواهیم دید. همچنین Rod Fergusson _ مدیر پروژه سابق سری _ برای کمک به BT در توسعه بازی به Microsoft پیوست.

هنگامی که در مورد IP اعلام نشده ی استودیو Black Tusk که در E3 2013 نمایش مرموزی داشت , پرسیده شد ; فیل اسپنسر از مایکروسافت از پاسخ دادن خودداری کرد و گفت فعلا تمام تمرکز خود را بر روی انتقال IP به استودیو Black Tusk گذاشتیم. او همچنین افزود : " من به تعدادی بازی جدید فکر میکنم. ما یک عنوان جدید را به تازگی تایید کردیم ولی عناوین اعلام نشده ی زیادی داریم " سازنده ی عنوان 2 Crackdown یعنی Ruffian Games به نظر می رسد که به زودی از بازی خود رونمایی کند.

برای کسانی که هنوز بر این باورند که Black Tusk بر روی یک IP جدید کار نخواهد کرد , اسپنسر نوشت : " شما می توانید به چیزی در حد و اندازه ی یک Gears Of War فکر کنید و دلیل اینکه شما از آن عنوان بزرگ خبری نمی بینید این است که BT تمام تمرکز خود را بر روی Gears Of War گذاشته است "

http://gamingbolt.com/microsoft-has-unan...ars-of-war

پس اون خبری که تو سایت هست که اسپنسر دقیقا خلافشو گفته که Confused05:

من خودم Epic رو کلا خیلی قبول داشتم
اما خب کسی چه میدونه شاید بهتر هم شد!!!