امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Microsoft تایید کرد : Black Tusk توسعه یک عنوان " اعلام نشده " را نیز در برنامه دارد
[تصویر:  xbox-one-amd.jpg]

به تازگی حقوق مربوط به Gears Of War توسط Microsoft خریداری شد و از این پس به جای Epic Games , نام Black Tusk را بر روی کاور بازی به عنوان سازنده خواهیم دید. همچنین Rod Fergusson _ مدیر پروژه سابق سری _ برای کمک به BT در توسعه بازی به Microsoft پیوست.

هنگامی که در مورد IP اعلام نشده ی استودیو Black Tusk که در E3 2013 نمایش مرموزی داشت , پرسیده شد ; فیل اسپنسر از مایکروسافت از پاسخ دادن خودداری کرد و گفت فعلا تمام تمرکز خود را بر روی انتقال IP به استودیو Black Tusk گذاشتیم. او همچنین افزود : " من به تعدادی بازی جدید فکر میکنم. ما یک عنوان جدید را به تازگی تایید کردیم ولی عناوین اعلام نشده ی زیادی داریم " سازنده ی عنوان 2 Crackdown یعنی Ruffian Games به نظر می رسد که به زودی از بازی خود رونمایی کند.

برای کسانی که هنوز بر این باورند که Black Tusk بر روی یک IP جدید کار نخواهد کرد , اسپنسر نوشت : " شما می توانید به چیزی در حد و اندازه ی یک Gears Of War فکر کنید و دلیل اینکه شما از آن عنوان بزرگ خبری نمی بینید این است که BT تمام تمرکز خود را بر روی Gears Of War گذاشته است "

http://gamingbolt.com/microsoft-has-unan...ars-of-war

پاسخ
پس اون خبری که تو سایت هست که اسپنسر دقیقا خلافشو گفته که Confused05:

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
من خودم Epic رو کلا خیلی قبول داشتم
اما خب کسی چه میدونه شاید بهتر هم شد!!!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,546 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,107 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  Black Roof Tile Made in China astao277 0 1,322 04-09-2020, 10:54 AM
آخرین ارسال: astao277
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,179 10-22-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Outer Worlds اعلام شد + جزئیاتی از بهینه‌ساز روز اول White Beard 0 1,301 10-18-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان