Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: غمناک ترین سکانس(خطر اسپویل)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
تو جام جهانی بازی ایران و آرژانتین وقتی مسی گل زد خیلی غمناک بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خب راست می گه دیگه من نمی دونستم کلارا می میره ولی به لطف شما ها اسپویل شد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(07-17-2014, 06:41 PM)'Cry Wolf' نوشته است: [ -> ]مرگ لی تو آخر Walking Dead

وای یادمش نبود....از لحظه مرگ سوپ تو کد 8 هم غم انگیز تر بود،قشنگ یادمه بعدش حوصله گیمفا رو حتی نداشتم...[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
مـــرگ کـــلارا تـــو واچ داگـــز
کلارا و آیدن با هم همکار بودن و آیدن هم به خاطر اینکه تنها بود کم کم داشت ازش خوشش میومد تا اینکه کلارا به طور ناخواسته دچار اشتباهی میشه و دست گل به آب میده و به خاطر این کارش آیدن از دستش عصبانی میشه و کلارا رو در حالی که پشیمون بود و هنوز تو کاری که کرده بود مونده بود میندازه بیرون
بعد از چن تا ماموریت آیدن متوجه میشه که دشمنش چن تا آدم اجیر کرده که برن و کلارا رو بکشن. خلاصه آیدن با سرعت میره که خودش رو برسونه بهش و کلارا هم تو قبرستون بود و داشت میرفت سر خاک خواهرزاده آیدن. اینجا بود که قاتل ها و آیدن با هم میرسن. آیدن با یه فریاد کلارا رو متوجه حضور اونا میکنه و کلارا هم تا اومد دست بجنبونه یه تیر تو شونش خالی میکنن و میفته رو زمین و خودش رو میرسونه پشت یه سنگ قبر و پناه میگیره. تو همین لحظه آیدن با اونا درگیر میشه و تو همین درگیری ها تیر خلاص رو به کلارا که نگاه مفهوم داری(پشیمون از کارش و احساس گناه) به آیدن میکرد میزنن و رو زمین میفته. بعد که آیدن همه رو میکشه میاد بالای سرش و میبینه تموم کرده و گوشیش رو میبینه و یه فایل صوتی رو گوشیش میبینه و وقتی پلی میکنه حرف های کلارا بود که خود کلارا ضبط کرده بود. حالا انگلیسیمم خوب نیس و یه چیزایی ازش فهمیدم که میگفت از کارش پشیمونه و تو اولین فرصت خودش رو به اون میرسونه تا ازش معذرت خواهی کنه و این چیزا

خداییش وقتی این صحنه ها رو دیدم قشنگ یه هفته دپرس شده بودم و سراغ هیچ بازی نمیرفتم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
تو فیسبوک هم انقدر رفتم و به یوبیسافت پیام دادم و فحششون دادم که آخرش یوبی یه جواب داد و گفت ما هم تو رو درک میکنیم 
کلا خیلی به هم ریختم اون صحنه رو دیدم مخصوصا با اون صداگزاری عالیش 
صحنه ی غمناک تا دلت بخواد یادمه[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

مرگ گوست و روچ تو مدرن 2

مرگ جوکر تو آرکام سیتی

مرگ سوپ تو مدرن 3

مرگ کلارا تو واچ داگز

مرگ راث و الکس تو تام رایدر مخصوصا الکس که خیلی دردناک بود مرگش

اسپلینتر سل کانوکشن هم درسته می فهمیم دختر سم توش نمرده ولی اوایل بازی که صحنه های مرگ دختره شو به یاد میاره واقعا غمگینانه است

ولی از همه بد تر این بازی Valiant Hearts The Great War بود. کل بازی پر از صحنه های غم انگیز و دردناک بود و موسیقیشم فوق العاده بود و به این تم بازی خیلی کمک کرده بود. اونجایی که کارل ماسک بر میدار میزاره رو صورتت زنش فوق العاده بود. اعدام امیل که اوج درد و غم بود
من برای خودم مرگ Black Bird تو Assassin's Creed:Black Flag خیلی دردناک بود بعلاوه پایان Valiant Hearts The Great War هم خیلی غم انگیز بود و صد البته تو Resident Evil 6 وقتی با کریس بازی رو به آخر می رسوندی؛اون قسمت آخر بازی که piers برای کریس جون خودشو فدا کرد حداقل برای من خیلی دردناک بود.
تایپیک خوبیه،آفرین
تو سری بازی های کالاف که خیلی آدمای مهم جلوم مردن. یکیش همین Yuri  که بدست ماکارف کشته شد خیلی ناراحتم کرد.  حیف شد واقعا. تازه داشتم با yuri ارتباط برقرار میکردم.
باشه بابا منم یه صحنه‌ی غم‌ناک میگم. برین برادرز اِ تیل او تو سونزو بازی کنین آخر بازی با اون موسیقی شاهکار اشکتون در میاد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
نمیگم چی میشه چون خیلیا بازی نکردن [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
بالاخره من اهل اسپویل نیستم.
مرگ لی خیلی برام عذاب آور بود جوری بهش وابسته بودم که وقتی مرد تا یه هفته دپرس بودم هنوز سراغ فصل دوم نرفتم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] میترسم بازیو خراب کرده باشن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مرگ رومن تو آی وی هم یکم شوکم کرد. همین [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(07-17-2014, 06:43 PM)'AMIR-PK' نوشته است: [ -> ]
(07-17-2014, 05:14 PM)'rise fall' نوشته است: [ -> ]کشته شدن سارا در آغوش پدرش(با دیدن این صحنه بدجور بهم ریخته بودم یادمه یه لحظه یه یاد بچه ها فلسطین افتاده بودم که جلوی پشم پدر مادرشون تیکه پاره میشن.براشون دعا کنین تو این شب ها)یکی دیگه تنها گذاشتن تس به خاطر اینکه ویروس تو بدنش نفوذ کرده بود وبعدش با جوئل از پله ها بالا میری یک دفعه صدا شلیک گلوله میاد واقعا این سکانس بی نظیر بود............[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

داداش یه سوتی فجیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییح دادی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

متوجه شدم......صداش رو در نیار[img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مرگ اتزیو تو اون انیمیشن ac embers خیلی دردناک بود ....... واقعا اتزیو حق داشت مانند الطاییر تو اوج بمیره ن اینجوری ..... تنها و در حالتی که داشت لبخند میزد نفس اخرشو کشید و به الطایز پیوست[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[b]به آقای black.ghost[/b] نویسنده ی این تاپیک:
دادا دمت گرم تاپیک جالبیه اما با توجه به اینکه خطر اسپویل شدن واسه یه عده از افراد هست اگه امکان ویرایش عنوان تاپیک رو داری توی یه پرانتز بنویس خطر اسپویل[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7