Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: غمناک ترین سکانس(خطر اسپویل)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
مرگ دختره در WD مخصوصا که آهنگش روان آدم رو مخدوش میکرد از بس قشنگ بود.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
مرگ لی تو بازی walking dead رو من باهاش موافقم خیلی دردناک بود.
marg mona maxpayne2
خب راستش خیلی از سکانس ها هست ولی به ترتیب میگم:
مرگ س.و.پ توی mw 3خیلی منو ناراحت کرد نزدیک بود بزنم زیر گریه S0 (41) S0 (41) S0 (41) S0 (41) S0 (41) S0 (41) S0 (41) S0 (41)
همینطور قسمت اخر مافیا 2 که پیرمرده گفت جو عضوی از برنامه نبود و جو رو بردن کشتن S0 (41)
مرگ زن مکس لک در مکس پین S0 (2)
اوه اوه اعدام کردن یکی از عضو های بازی spec ops یعنی داغون شدم:که مردم فکر میکنن تروریست و دارش میزنن واقعا گریه دار بود 
کشته شدن پدر کانر توسط خودش در assassins creed 3
مرگ الیس توی unity ):
مرگ لی توی اپیزود 4 واکینگ دد):
مرگ Trover Wall
مرگ مایکل بعد از اینکه زنش زنگ میزنه و میگه دخترش میخواد بره دانشگاه و مرگ جو توی مافیا 2  Wall
مرگ جان مارستن تو red dead Monkey129
مرگ مایکل تو gta v
مرگ travor تو gta v
مرگ خانواده اتزیو در assassins creed 2
بیشتر از همه از مرگ جان مارستن ناراحت شدم
(01-28-2015, 04:00 PM)Hossein = Gamer نوشته است: [ -> ]مرگ لی تو بازی walking dead رو من باهاش موافقم خیلی دردناک بود.
دقیقا نظر منم اینه. من اون لحظه داغون شده بودم. اون موقع که من فصل یمو میزدم فصل دوش اومده بود و من منتظر بودم ببینم تو فصل 2 چی میکنه لی مخصوصا که فهمیده بودم نقش کلمنتاینو بر عهده داریم و برام جالب شده بود. ولی یهو دیدم زامبی زدش و اخرشم شلیک تو مخش کردیم. وای که بازی از این احساسی تر ندیدم. حتی last of us هم هیچ صحنه اش انقد رو من تاثیر نذاشت. تل تیل دمت گرم
مرگ فیک باربارا تو Batman Arkham KNIGHT.
با اینکه الکی بود ولی برای لحظه اول ناراحت کننده بود
مرگ جان مارستون 
[تصویر:  480?cb=20110809222329]

کلا بازی life is strange و walking dead
[تصویر:  life_is_strange-t2.jpg]
[تصویر:  250px-TWD-game-cover.jpg]

مرگ jade  تو dying light
[تصویر:  340?cb=20150129011536]

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7