Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی Walking Dead؛ این بار با دست پختِ سازندگان PayDay 2!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  the_walking_dead.0.0_cinema_960.0.jpg]

Comic-Book Walking Dead؛ اثری از آقای Robert Kirkman که در دهه 90 میلادی خلق شد توانسته تا به الان میلیون ها طرفدار در سرتاسر دنیا برای خود دست و پا کند. از این رو، موفقیت این کامیک بوک سبب شده تا صنعت سینما به ساخت سریال این عنوان روی آورد و برخی سازندگان به سراغِ ساخت بازی این کامیک بوک معروف روند. تاکنون، دو بازی از این اثر که به ترتیب ساخه Teltale و Activison است منتشر شده است اما انگار سازندگان بیشتری خواستار ساخت یک بازی از این کامیک بوک هستند !

به تازگی آقای Kirkman در پستی از Steam رسماً تایید کردند سازندگان PayDay 2 یعنی Overkill Software در حال ساخت یک TWD جدید هستند. در همین راستا، آقای Kirkman اذعان دارد :

نقل‌قول:
من فن - طرفدار - بزرگ Overkill Software و Starbreeze هستم؛ سازندگانی که Payday 2 را خلق کردند. TWD جدید یک عنوان Co-Op خواهد بود که مطمئناً طرفداران زیادی خواستار این موضوع بودند. من از ساخت یک TWD Co-Operative خشنود هستم.

در ادامه، آقای Anderson Klint؛ معاون شرکت Starbreeze افزود :
نقل‌قول:
با Robert Kirkman در تیم، ما عنوان The Walking Dead را وارد عرصه ی بازی های First Person Shooter Co-Op / Survival Horror خواهیم کرد.

این عنوان در حال ساخت برای سالِ 2016 برنامه ریزی شده است اما هنوز خبر و جزئیات بیشتری مانند پلتفرم های بازی منتشر نشده است. شما می توانید اولین تیزر این عنوان را از منبع مشاهده کنید :

Source

استاربریز شک ندارم به راحتی میتونه شاهکار بسازه، ولی اورکیلو شک بدونم؛ ایده‌ی یک Co-OP برای این کُمیک بوک عالیِ و میتونه یه شاهکارو ارائه بده. اورکیل با این که نام چندان معروفی نداره ولی تونستِ ی Co-Op بسیار خوب تو PD2 ارائه بده و مطمئناً حالا با همکاری استاربریز میتونن شاهکار بسازن![img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بدجور منتظر عمل‌کرد استاربریزـم [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
ممنون برا خبر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چه خوب فقط امیدوارم یه چیز خوب بسازن و مثل بازی activison نشه
آخییییییش،خیالمون راحت شد، اون ورژنی که اکتیویژن بلغم فرموندن،واقعا برای رفع یبوست خوب بود، ولی این احتمالا بازی خفنی میشه.
آخه حیف نبود واکینگ دد به اون توپی به عنوان گیم گند بخوره توش؟