Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نمایش خیره کننده هنر | 10 بازی برتر نسل هفتم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
همون شکلی که یک مرد مرده در مسابقه بتل گراند wwe منو به وجد اورد (اگه گشتی کج باز قدیمی باشین میدونین که اندرتیکر فوت کرده ) لینجا هم واقعا شگفت زده شدم برای مقالت توی مسابقه بتل گراند وقتی براک لسنر داشت رولیز رو میبرد یک دفعه dead man یا undertaker اومد و تمام دنیای کشتی کج رو برگردوند چطور یک مرد مرده میاد خدا میدونه
عالی بود واقعا به وجد اومدم قطعا شماره 1 مخصوص gta v بود ولی از این تعجب کردم که half-life کجاست ؟؟؟
ناسلامتی بهترین بازی دو دهه اخیر شناخته شده ایا لایق این مکان نبود؟
(08-10-2015, 12:31 AM)Be the story نوشته است: [ -> ]همون شکلی که یک مرد مرده در مسابقه بتل گراند wwe منو به وجد اورد (اگه گشتی کج باز قدیمی باشین میدونین که اندرتیکر فوت کرده ) لینجا هم واقعا شگفت زده شدم برای مقالت توی مسابقه بتل گراند وقتی براک لسنر داشت رولیز رو میبرد یک دفعه dead man یا undertaker اومد و تمام دنیای کشتی کج رو برگردوند چطور یک مرد مرده میاد خدا میدونه
عالی بود واقعا به وجد اومدم قطعا شماره 1 مخصوص gta v بود ولی از این تعجب کردم که half-life کجاست ؟؟؟
ناسلامتی بهترین بازی دو دهه اخیر شناخته شده ایا لایق این مکان نبود؟

ممنون که خوندین و از تشبیه جالبیه هم استفاده کردین  :D
هف لایف تو مقاله قبلی بود (10 بازی برتر نسل 6)
و ماله نسل شش هست بازیش
نقل‌قول: همینطور که در جریان هستید هیچ کدام از این عناوین بر اساس انتخاب شخصی ما نبوده و میزان امتیازات، طرفداران و میزان فروش، اساس این رتبه بندی را شکل می دهند. اگر هنوز فرصت نکرده اید که مقاله 10 بازی برتر نسل ششم را مطالعه کنید به انتهای مقاله مراجعه کنید.
رقابت بسیار سختی پیش روی ما قرار دارد پس اگر عنوان مورد علاقه شما در لیست نبود امیدوارم که ناراحت نشوید، فقط بهترین ها لایق شرکت هستند.
مقاله هر نویسنده ای باید نظر شخصی همون نویسنده باشه، اگه چیزی غیر از این بود که دیگه این همه سایت و نویسنده مختلف یک چیز یکسان رو بررسی نمیکردن و نظری راجع بهش نمیدادن. الان با این مقدمه ای که نوشتی داری میگی که من خودم هیچ نظری راجع به این بازی ها ندارم، تنها کاری که کردم اینه که اسمشون رو به ترتیب این جا قرار دادم و زیرشون هم به جای نظر خودم که چرا توی این رتبه هستن، یک سری توضیحات از خود بازی دادم.
نظرات هم که خوندم دیدم که به چند تا از بچه ها که با رتبه ها مخالفت کرده بودن، یه چیزی گفته بودی که مفهومش کم و بیش همونی بود که من گفتم.
هر کسی میتونه بیاد و یه مقاله بده به اسم ده بازی برتر نسل هفتم، اما چیزی که مهمه و اون ها رو متفاوت میسازه، اینه که هر کس داره ده بازی برتر رو از دید خودش روایت میکنه. اما خب متاسفانه این مقاله نظر شخصی خودت نیست. بر اساس آمار نوشته شده.
مثلا من خودم میدونم که تو کوچک ترین علاقه ای به بازی های نقش آفرینی نداری، اما خب توی این مقاله که باید نظر شخصی خودت رو برسونه (که نمیرسونه)، رتبه های 2 و 4 هر دو نقش آفرینی هستن.
اون 5 تا بازی هم که بین رتبه 2 و 1 قرار دادی، حتی اگه بخوایم با توجه به آمار هم پیش بریم، حقشون بودن در چنین جایگاهی نیست و باید خیلی خیلی عقب تر میبودن.
نقل‌قول: اون 5 تا بازی هم که بین رتبه 2 و 1 قرار دادی، حتی اگه بخوایم با توجه به آمار هم پیش بریم، حقشون بودن در چنین جایگاهی نیست و باید خیلی خیلی عقب تر میبودن.
نه آغا نداشتیم. D: 
با اینکه نظر شخصیه خودته ولی دارک سولز و پورتال 2 شاهکارهایی هستن که اگه رتبه اول هم نباشن جزو 5 تا بازی برتر نسل قبل من (و کلاً) هستن.
دارک سولز یادمه بهترین بازی نسل هفت از نظر IGN بود. توی لیست گیم‌اسپات هم فک کنم جزو 5 تای اول بود...
شاید اون سه‌تای دیگه حقشون نباشه تو این لیست باشن ولی دارک سولز و پورتال 2 جزو بهترین‌های نسل قبل بودن. نبودشون توی لیست باعث تعجبه بیشتر!
(08-10-2015, 04:32 PM)The Last Resort نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: اون 5 تا بازی هم که بین رتبه 2 و 1 قرار دادی، حتی اگه بخوایم با توجه به آمار هم پیش بریم، حقشون بودن در چنین جایگاهی نیست و باید خیلی خیلی عقب تر میبودن.
نه آغا نداشتیم. D: 
با اینکه نظر شخصیه خودته ولی دارک سولز و پورتال 2 شاهکارهایی هستن که اگه رتبه اول هم نباشن جزو 5 تا بازی نسل قبل من (و کلاً) هستن.
دارک سولز یادمه بهترین بازی نسل هفت از نظر IGN بود. توی لیست گیم‌اسپات هم فک کنم جزو 5 تای اول بود...
شاید اون سه‌تای دیگه حقشون نباشه تو این لیست باشن ولی دارک سولز و پورتال 2 جزو بهترین‌های نسل قبل بودن. نبودشون توی لیست باعث تعجبه بیشتر!

راستش منم از اول می خواستم پورتال 2 رو بذارم رتبه اول ولی خوب خیلی از منتقدا جی تی ای رو ستاشی که کرده بودن روی خودمم تاثیر گذاشت و ناچارا اینکارو کردم
در مورد دارک سولزم این قضیه صدق می کنه  :heart:
خوشم اومد ac2 رو گذاشتین جزء نامزدهای رتبه اول شدن.واقعا شاهکاری بود برای خودش.اگه جی تی ای یا لست آف آس نبودن رتبه اول از آن ac2 بود.
در کل ممنونم از مقالتون.
(08-10-2015, 05:04 PM)Sina Assassin نوشته است: [ -> ]خوشم اومد ac2 رو گذاشتین جزء نامزدهای رتبه اول شدن.واقعا شاهکاری بود برای خودش.اگه جی تی ای یا لست آف آس نبودن رتبه اول از آن ac2 بود.
در کل ممنونم از مقالتون.

البته قصد من از اول برای رتبه یک بازی پورتال 2 بود
ولی اساسین 2 جدا از نسخه های دیگش
بازی شاهکاری بود و شانس اول شدنو داشت
به نظرم حق Gta V نیست حتی بهترین GTA نسل هم نیست ! بازی سال هم نشد حتی !
به نظر من بایوشاک بهترین بازی نسل بود ، بعدش اسکایرم و فال اوت 3
(08-09-2015, 09:25 PM)The Last Resort نوشته است: [ -> ]
(08-09-2015, 09:20 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]خیلی جرات بالا میخواد که gta v رو اصلا بخوای با Tlou مقایسه کنی 
لست هم عالیه اما gta ........

نیاز به جرأت خاصی نداره. TLOU بهترین بازی سال 2013 از نگاه مجله‌ها و سایت‌ها بود. تعداد GOTY هایی هم که برد حدود دو برابر GTA V بودن.
 هر دو بازی شاهکار هستند. امّا اینکه برای بالا بردن یه بازی، یکی دیگه رو پایین بکشیم اصلا کار درستی نیست.

من نگفتم لست عالیه ؟؟؟؟؟؟
نظر منتقدا و مجله ها و ... رو ولش که میان به شاهکار اوردر 63 میدن 
متای gta هم 98 شده لست 95 که بازم بهتر بودن اونو ثابت میکنه
ففروش حدودا 10 برابر جی تی ای همه چیو ثابت میکنه

راستی جای red dead تو لیستت خالی نیست کسری جان ؟
(08-10-2015, 05:40 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]
(08-09-2015, 09:25 PM)The Last Resort نوشته است: [ -> ]
(08-09-2015, 09:20 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]خیلی جرات بالا میخواد که gta v رو اصلا بخوای با Tlou مقایسه کنی 
لست هم عالیه اما gta ........

نیاز به جرأت خاصی نداره. TLOU بهترین بازی سال 2013 از نگاه مجله‌ها و سایت‌ها بود. تعداد GOTY هایی هم که برد حدود دو برابر GTA V بودن.
 هر دو بازی شاهکار هستند. امّا اینکه برای بالا بردن یه بازی، یکی دیگه رو پایین بکشیم اصلا کار درستی نیست.

من نگفتم لست عالیه ؟؟؟؟؟؟
نظر منتقدا و مجله ها و ... رو ولش که میان به شاهکار اوردر 63 میدن 
فقط نظر یوزر ها مهم  که فروش حدودا 10 برابر جی تی ای همه چیو ثابت میکنه
شاهکار اوردر ؟ 
Are you High ?
Tlou بیشترین گوتی به از نظر خواننده ها و بازدید کننده های مجلات و سایت ها هم گرفت .

پ.ن : کلا از Watch mojo لیست نذارید چرت و پرت زیاد میگند ، بهترین بازی نسل پیش راکستار RDR بود Fact# 
 از همه نظر عالی بود داستان ، گیم پلی و...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7