Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نمایش خیره کننده هنر | 10 بازی برتر نسل هفتم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
(08-10-2015, 05:40 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]
(08-09-2015, 09:25 PM)The Last Resort نوشته است: [ -> ]
(08-09-2015, 09:20 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]خیلی جرات بالا میخواد که gta v رو اصلا بخوای با Tlou مقایسه کنی 
لست هم عالیه اما gta ........

نیاز به جرأت خاصی نداره. TLOU بهترین بازی سال 2013 از نگاه مجله‌ها و سایت‌ها بود. تعداد GOTY هایی هم که برد حدود دو برابر GTA V بودن.
 هر دو بازی شاهکار هستند. امّا اینکه برای بالا بردن یه بازی، یکی دیگه رو پایین بکشیم اصلا کار درستی نیست.

من نگفتم لست عالیه ؟؟؟؟؟؟
نظر منتقدا و مجله ها و ... رو ولش که میان به شاهکار اوردر 63 میدن 
متای gta هم 98 شده لست 95 که بازم بهتر بودن اونو ثابت میکنه
ففروش حدودا 10 برابر جی تی ای همه چیو ثابت میکنه

راستی جای red dead تو لیستت خالی نیست کسری جان ؟

با تشکر از امیر جان
منم همینو دارم میگم : نمره و میزان فروش ملاک رتبه بندی ماست

رد دد رو برای این نیاوردم چون از هر شرکت فقط یه عنوان شرکت می کنن و از راک استار ما جی تی ای رو داریم
ممنون که مطالعه کردین  :heart:
نقل‌قول: من نگفتم لست عالیه ؟؟؟؟؟؟
نظر منتقدا و مجله ها و ... رو ولش که میان به شاهکار اوردر 63 میدن 
متای gta هم 98 شده لست 95 که بازم بهتر بودن اونو ثابت میکنه
فروش حدودا 10 برابر جی تی ای همه چیو ثابت میکنه

بله گفتین، اون بخش آخر نظرم برای شفاف سازی بود که بعضی ها اشتباه برداشت نکنن که دارم GTA رو می‌کوبم.
اوردر یه عنوان متوسط رو به ضعیف تلقی می‌شه. منتقدا رو هم نمی‌‌شه ولشون کرد. مطمئنم حتا یه نقد هم از بازی رو نخوندین که همچین حرفی می‌زنین. اوردر حتا نتونسته بود چیزایی که یه بازیِ شوتر سوم شخص معمولی نیاز داره بوجود بیاره. یه دموی تکنیکی بود که هر کسی دوست داره یه گرافیک عالی و رئال ببینه تجربش کرده.
متای 97 تا 95 فرق آنچنانی‌ای نداره که یه بازی با این متا رو بهتر از اون یکی بدونیم.
فروش یه بازی هیچوقت ملاک خوب بودنش نیست. کود و اساسین هم هر سال بیشتر از 10 میلیون فروش دارن. حالا بخاطر این فروششون باید بهشون بگیم شاهکار؟ البته فراموش نشه که GTA تقریبا عامه پسند ترین بازیِ موجود هست و روی 5 پلتفرم مجزا با اختلاف زمانیِ 2 سال منتشر شده. در حالی که TLOU روی 2 پلتفرم منتشر شده فقط و یه عنوان نوپا و تازه بود. فروش GTA برای شهرتی هست که دست و پا کرده و از این لحاظ اصلا قابل مقایسه با TLOU نیست.
در کل gta طرفداراش زیاده که می تونه اینقدر فروش کنه گرافیکو گیم پلیو از این حرفا ب کنار
واقعا نا امید شدم :(
اصلا نابود شدم!
اون TLOU فلان فلان شده تو لیسته،(خواب آورترین بازی عمرم) اساسینز کرید (?Kidding me) جزو نامزدهای رتبه اوله اونوقت حتی نامی از metal gear solid4 برده نشده؟
!I have to kill someone right now S0 (16)
اصلا با اینجور مقاله های ده برتر کنار نمیام. می تونم به جرات بگم که در حق نصف بازی های شاهکار این نسل ظلم شد. به نظر من وقتی قراره درمورد برترین های یک نسل مقاله نوشته بشه، ده تا انتخاب واقعا کم و نشان از نقص مقاله داره. برای مطلبی با این وسعت، مقاله ای در این حد کلی، چندان معقول نیست. حتی اگه به مقاله های سایت هایی چون IGN یا Gamespot مراجعه کنید، می بینید که حداقل متشکل از ۲۰ قسمت اند. اگر کسی این نسل رو تجربه کرده باشه، به عین خواهد دید که شما از بازی هایی در این لیست نام بردید، که همتایان قدرتمند تری داشتند و می تونستند در این لیست جا بگیرند. در کل ده تا قسمت واقعا کمه و جای خالی خیلی از بازی هاحس میشه. خسته نباشید.
Uncharted2توی لیست نبود؟؟؟؟
:-/ :-/ :-/
(08-11-2015, 10:11 PM)badkid نوشته است: [ -> ]Uncharted2توی لیست نبود؟؟؟؟

نه برادر وقتی از یه شرکت یه بازی رو قرار میدیم دیگه نمیام از اون یه عنوان دیگه رو هم بذاریم که

اگر اینجوری بود رد دد هم باید قرار می گرفت
(08-11-2015, 10:12 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]

نه برادر وقتی از یه شرکت یه بازی رو قرار میدیم دیگه نمیام از اون یه عنوان دیگه رو هم بذاریم که

من خبری از رتبه بندیت ندارم(متوجه شدم میخواستی متنوع باشه) ولی مثله اینه که فرانسیس فورد کاپولا چون هم پدرخوانده رو ساخته هم اینک آخرالرزمان توی لیست بهترین فیلما دوتا فیلما رو نذارن بگن چرا دوتا فیلم خوب ساختی؟؟؟
خب یه استودیو وقتی میتونه چندین شاهکار بسازه از هرکدوم آثاری که قابل ستایش اند باید تقدیر بشه.
GTA Vاز نظر فنی جزء 10 بازی برتر نسل بود.اما از نظر هنری و ارزشی نگاه کنی بهش حتی از GTA IVهم پایین تر بود

(08-11-2015, 10:12 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]

من خبری از رتبه بندیت ندارم(متوجه شدم میخواستی متنوع باشه) ولی مثله اینه که فرانسیس فورد کاپولا چون هم پدرخوانده رو ساخته هم اینک آخرالرزمان توی لیست بهترین فیلما دوتا فیلما رو نذارن بگن چرا دوتا فیلم خوب ساختی؟؟؟
خب یه استودیو وقتی میتونه چندین شاهکار بسازه از هرکدوم آثاری که قابل ستایش اند باید تقدیر بشه.
GTA Vاز نظر فنی جزء 10 بازی برتر نسل بود.اما از نظر هنری و ارزشی نگاه کنی بهش حتی از GTA IVهم پایین تر بود
این حرف رو قبول دارم ولی خوب باید برای بازی های دیگه هم جا باشه دیگه مگه نه ؟ اگه اینجوری بود من همه بازی های راک استارو میذاشتم تو لیست چون تک تکشون بهترینای نسلن
ممنون که مطالعه کردین
(08-11-2015, 10:22 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]این حرف رو قبول دارم ولی خوب باید برای بازی های دیگه هم جا باشه دیگه مگه نه ؟ اگه اینجوری بود من همه بازی های راک استارو میذاشتم تو لیست چون تک تکشون بهترینای نسلن
ممنون که مطالعه کردین

2تا شون بیشتر قابل تقدیر نبودند که یکیش جا افتاد(RDR)
خوشم اومد از تاپیکت مخصوصا بازیهای نسل ششم که نسبتا بی نقص بود.فقط یک سری از آثار هستند که نبودشون توی یک لیست از ارزش بازی کم نمیکنه از ارزش لیست کم میکنه
موفق باشی
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7