Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مسابقات پی اس16
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
شانس نداریم که ! یه یوونتوس هم نیوفتاد به این راند
بازی بارسا-پورتو(خودم شروع شد)
ای کاش میشد از بازی‌ها فیلم بگیری و اینجا آپلود کنی تا هم از درست بودن و تقلب نکردن تو مسابقات مطمین باشیم و هم لذت ببریم  :cool: :)
(10-23-2015, 06:23 PM)SaeedSk0157 نوشته است: [ -> ]ای کاش میشد از بازی‌ها فیلم بگیری و اینجا آپلود کنی تا هم از درست بودن و تقلب نکردن تو مسابقات مطمین باشیم و هم لذت ببریم  :cool: :)

حتی یه کار بهتر 
ایکاش آنلاین گیمو میزد و توی توییچ پخش میکرد (!!!) خودشم گذارشگری میکرد (!!!) ما هم با سرعت نت 10 کیلوبایتمون تخمه میشکستیم و لذت میبردیم (؟!؟)
La
Fuerza
Del
Barça
Confused0101:
دوستان بازی انلاینه؟؟ اگر انلاین نیست من یوونتوس رو میخام
اقا هردو بازی گروه یک به اتمام رسید .
بازی اول:باید قبول میکردم تیم بارسلونا و اقا مسعود از پورتوی من بهتره.اما خوب من تمام امیدم به کاسیاس بود.تا دقیقه ی 20 بازی بازی شل بود.اما دقیقهی 21 ضربه ی سر پیکه خورد تو تیر دروازه ی من.اما در ادامه فرناندز دقیقه31  برای من گل زد.یک سر زیبا.اما بعد از اون نیمار دقیقه ی 44 از روی نقطه ی پنالتی و با اخراج برونو الوز توپ رو چسبوند به طاق در وازه ی من.دقیقه 74 سوارز با دریبل 3 نفر از جمله کاسیاس دروازه ی خالی رو باز کرد.دقیقه ی 89 هم ایوان راکیتیچ با ی کضربه ی پشت محوطه گل زد.بازی 3-1شد

بازی دوم:اولین بازیپسر خاله ی من با شکست سنگینش شروع شد.با شکست 3-0از یووه.دقیقه ی 40 پوگبا با ضربه ی ایستگاهی دروازه ی زسکا ر ابازکرد.در دقایق 57 و 89 هم ماریو ماندژوکیچ با ضربات سر دروازه ی ایگور اکینفیف را فرو رریخت.
(10-23-2015, 06:42 PM)Son of Rome نوشته است: [ -> ]دوستان بازی انلاینه؟؟ اگر انلاین نیست من یوونتوس رو میخام

ما بازی نمیکنیم
صاحب تاپیک بازی میکنه و کار اصلی ما فقط انتخواب تیم هاست

یوونتوس رو از قبل من برداشتم
گروه دوم بازی های بایرن مونیخ-والنسیا و ناپولی شالکه شروع می شه.بازی دوم بعد از بازی اول.

اگر تا 2 دقیقه ی دیگر بازی اول و تا 7 دقیقه ی دیگر بازی دوم ترکیبشان را ارسال نکنند.بازی شروع خواهد شد

بازی های گروه دوم به اتمام رسید.
بازی اول:بایرن بازی سختی مقابل والنسیا داشت اما در نهایت با نتیجه ی 3-2برده است.گل اول بازی خیلی زود و در دقیقه ی 5 توسط توماس مولر به ثمر رسید.او با یک ضربه ی بغل پای فنی در محوطه ی شش قدم دروازه ی دیگو الوس را فرو ریخت.دردقیقه ی 23 بازی ستاره ی لهستانی باواریایی ها رابرت لواندوفسکی با یک شوت فوق العاده از پشت محوطه ی جریمه دروازه را باز کرد.اما این پایان کار نبود.بازگشت والنسیا در راه بود.دقیقه ی 41 پابلو الکاسر با یک ضربه ی سر توپ را به طاق دروازه ی نویر انداخت.نیمه ی اول بانتیجه ی 2-1 به نفع بایرنی ها تمام شد.در نیمه ی دوم در دقیقهی 47 و خیلی زود روی سانتر زیبای دنی پارخو سوفیا فقولی با یک ضربه ی والی تماشایی مانوئل نویر را مغلوب کرد.اما این پایان کارنبود.بایرنی ها در دقیقه ی 89 توسط ارین روبن اب سردی را بر روی دست والنسیا ریختند.یک ضربه ی سنگین از داگلاس کاستا با دفع ناقص دروازه بان برزیلی والنسیا  توپ را جلوی پای ارین روبن انداخت تا در وازه ی خالی را به گل تبدیل کند.

بازی دوم:بازی بدون هیجان خاصی و با نتیجه ی 0-0 به اتمام رسید.

بازی های گروه سوم الان شروع می شه .ترکیب هاتون رو  پیام خصوصی بفرستین.

بازی های گروه 3 تا دقایقی دیگر بازی رئال و گالاتا اول شروع می شه.بعدبازی چلسی و  لورکوزن(کامپیوتر)
اینه تیم ما یعنی گل بزنی ۳ تا پشتش میخوری.
درود بر بارسای کبیر
اقا حوری بازی رو توصیف میکنی ادم حس میکنه عادل فردوسی پور یا جواد خیابانی داره بازی رو توصیف میکنه
دمت گرم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11