امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات پی اس16
شانس نداریم که ! یه یوونتوس هم نیوفتاد به این راند
پاسخ
بازی بارسا-پورتو(خودم شروع شد)
پاسخ
ای کاش میشد از بازی‌ها فیلم بگیری و اینجا آپلود کنی تا هم از درست بودن و تقلب نکردن تو مسابقات مطمین باشیم و هم لذت ببریم  :cool: :)
پاسخ
(10-23-2015, 06:23 PM)SaeedSk0157 نوشته است: ای کاش میشد از بازی‌ها فیلم بگیری و اینجا آپلود کنی تا هم از درست بودن و تقلب نکردن تو مسابقات مطمین باشیم و هم لذت ببریم  :cool: :)

حتی یه کار بهتر 
ایکاش آنلاین گیمو میزد و توی توییچ پخش میکرد (!!!) خودشم گذارشگری میکرد (!!!) ما هم با سرعت نت 10 کیلوبایتمون تخمه میشکستیم و لذت میبردیم (؟!؟)
پاسخ
La
Fuerza
Del
Barça
Confused0101:
پاسخ
دوستان بازی انلاینه؟؟ اگر انلاین نیست من یوونتوس رو میخام
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
اقا هردو بازی گروه یک به اتمام رسید .
بازی اول:باید قبول میکردم تیم بارسلونا و اقا مسعود از پورتوی من بهتره.اما خوب من تمام امیدم به کاسیاس بود.تا دقیقه ی 20 بازی بازی شل بود.اما دقیقهی 21 ضربه ی سر پیکه خورد تو تیر دروازه ی من.اما در ادامه فرناندز دقیقه31  برای من گل زد.یک سر زیبا.اما بعد از اون نیمار دقیقه ی 44 از روی نقطه ی پنالتی و با اخراج برونو الوز توپ رو چسبوند به طاق در وازه ی من.دقیقه 74 سوارز با دریبل 3 نفر از جمله کاسیاس دروازه ی خالی رو باز کرد.دقیقه ی 89 هم ایوان راکیتیچ با ی کضربه ی پشت محوطه گل زد.بازی 3-1شد

بازی دوم:اولین بازیپسر خاله ی من با شکست سنگینش شروع شد.با شکست 3-0از یووه.دقیقه ی 40 پوگبا با ضربه ی ایستگاهی دروازه ی زسکا ر ابازکرد.در دقایق 57 و 89 هم ماریو ماندژوکیچ با ضربات سر دروازه ی ایگور اکینفیف را فرو رریخت.
پاسخ
(10-23-2015, 06:42 PM)Son of Rome نوشته است: دوستان بازی انلاینه؟؟ اگر انلاین نیست من یوونتوس رو میخام

ما بازی نمیکنیم
صاحب تاپیک بازی میکنه و کار اصلی ما فقط انتخواب تیم هاست

یوونتوس رو از قبل من برداشتم
پاسخ
گروه دوم بازی های بایرن مونیخ-والنسیا و ناپولی شالکه شروع می شه.بازی دوم بعد از بازی اول.

اگر تا 2 دقیقه ی دیگر بازی اول و تا 7 دقیقه ی دیگر بازی دوم ترکیبشان را ارسال نکنند.بازی شروع خواهد شد

بازی های گروه دوم به اتمام رسید.
بازی اول:بایرن بازی سختی مقابل والنسیا داشت اما در نهایت با نتیجه ی 3-2برده است.گل اول بازی خیلی زود و در دقیقه ی 5 توسط توماس مولر به ثمر رسید.او با یک ضربه ی بغل پای فنی در محوطه ی شش قدم دروازه ی دیگو الوس را فرو ریخت.دردقیقه ی 23 بازی ستاره ی لهستانی باواریایی ها رابرت لواندوفسکی با یک شوت فوق العاده از پشت محوطه ی جریمه دروازه را باز کرد.اما این پایان کار نبود.بازگشت والنسیا در راه بود.دقیقه ی 41 پابلو الکاسر با یک ضربه ی سر توپ را به طاق دروازه ی نویر انداخت.نیمه ی اول بانتیجه ی 2-1 به نفع بایرنی ها تمام شد.در نیمه ی دوم در دقیقهی 47 و خیلی زود روی سانتر زیبای دنی پارخو سوفیا فقولی با یک ضربه ی والی تماشایی مانوئل نویر را مغلوب کرد.اما این پایان کارنبود.بایرنی ها در دقیقه ی 89 توسط ارین روبن اب سردی را بر روی دست والنسیا ریختند.یک ضربه ی سنگین از داگلاس کاستا با دفع ناقص دروازه بان برزیلی والنسیا  توپ را جلوی پای ارین روبن انداخت تا در وازه ی خالی را به گل تبدیل کند.

بازی دوم:بازی بدون هیجان خاصی و با نتیجه ی 0-0 به اتمام رسید.

بازی های گروه سوم الان شروع می شه .ترکیب هاتون رو  پیام خصوصی بفرستین.

بازی های گروه 3 تا دقایقی دیگر بازی رئال و گالاتا اول شروع می شه.بعدبازی چلسی و  لورکوزن(کامپیوتر)
پاسخ
اینه تیم ما یعنی گل بزنی ۳ تا پشتش میخوری.
درود بر بارسای کبیر
اقا حوری بازی رو توصیف میکنی ادم حس میکنه عادل فردوسی پور یا جواد خیابانی داره بازی رو توصیف میکنه
دمت گرم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb مسابقات فوتبال PES به همراه جوایز در انجمن گیمفا The Wolf Of Rivia 546 56,375 09-06-2015, 01:15 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان