Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: حضور مطلق
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مفتخر هستم اعلام کنم چندی پیش به طور کامل از سایت اصلی اخراج شدم. لذا از این پس حضور بیشتری در انجمن گیمفا برای بالاتر بردن سطح این انجمن در بین سایت های ایرانی خواهم داشت. امید است بتوانم در انجام وظیفه خود کوشا باشم.
چرا اخراج؟؟Confused05:Confused05:Confused05:Confused05:
به دلیل نظرات مغایر.
دقیقا تو کدوم تاپیک؟؟هرچی گشتم نبود کامنتی از توConfused43:
پس از توهین های بسیاری که به من به دلیل نظرات مغایرم شد فکر نکنم هیچ گاه وارد سایت اصلی شوم.
دیدمش قضیه ی متال گیر بود.حالا چرا لج شده بودین؟خواستی ترولش کنی؟Confused25:Confused25:
نظر من ترول محسوب میشه؟؟؟
اقا تویه سایت همیشه یک نفر هست اسمش GOOGLE هست ولی نه صحبت می کنه نه چیزی همیشه هم انلاینه
ميلااااااااد ! اخراج شديييييييييي ؟ Confused05:Confused05: چند وقته ؟ Confused05:Confused05:
(09-28-2012, 06:41 PM)RANDY نوشته است: [ -> ]اقا تویه سایت همیشه یک نفر هست اسمش GOOGLE هست ولی نه صحبت می کنه نه چیزی همیشه هم انلاینه

اون Tracker هست که اطلاعات وب سایت رو آنالیز میکنه برای بالابردن سطح نتایج جست و جو هاست.

(09-28-2012, 06:41 PM)Gamerstation نوشته است: [ -> ]ميلااااااااد ! اخراج شديييييييييي ؟ Confused05:Confused05: چند وقته ؟ Confused05:Confused05:
همین الان.
البته یه یه هفته ای بود که مرده متحرک شده بودم.
صفحه‌ها: 1 2