امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حضور مطلق
مفتخر هستم اعلام کنم چندی پیش به طور کامل از سایت اصلی اخراج شدم. لذا از این پس حضور بیشتری در انجمن گیمفا برای بالاتر بردن سطح این انجمن در بین سایت های ایرانی خواهم داشت. امید است بتوانم در انجام وظیفه خود کوشا باشم.
پاسخ
چرا اخراج؟؟Confused05:Confused05:Confused05:Confused05:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
پاسخ
به دلیل نظرات مغایر.
پاسخ
دقیقا تو کدوم تاپیک؟؟هرچی گشتم نبود کامنتی از توConfused43:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

پاسخ
پس از توهین های بسیاری که به من به دلیل نظرات مغایرم شد فکر نکنم هیچ گاه وارد سایت اصلی شوم.
پاسخ
دیدمش قضیه ی متال گیر بود.حالا چرا لج شده بودین؟خواستی ترولش کنی؟Confused25:Confused25:

پاسخ
نظر من ترول محسوب میشه؟؟؟
پاسخ
اقا تویه سایت همیشه یک نفر هست اسمش GOOGLE هست ولی نه صحبت می کنه نه چیزی همیشه هم انلاینه
پاسخ
ميلااااااااد ! اخراج شديييييييييي ؟ Confused05:Confused05: چند وقته ؟ Confused05:Confused05:
پاسخ
(09-28-2012, 06:41 PM)RANDY نوشته است: اقا تویه سایت همیشه یک نفر هست اسمش GOOGLE هست ولی نه صحبت می کنه نه چیزی همیشه هم انلاینه

اون Tracker هست که اطلاعات وب سایت رو آنالیز میکنه برای بالابردن سطح نتایج جست و جو هاست.

(09-28-2012, 06:41 PM)Gamerstation نوشته است: ميلااااااااد ! اخراج شديييييييييي ؟ Confused05:Confused05: چند وقته ؟ Confused05:Confused05:
همین الان.
البته یه یه هفته ای بود که مرده متحرک شده بودم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان