Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سخنان گارگردانcrysis3در مورد گرافیک این بازی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
کارگردان بازی در آخرین صحبت هایش در مورد این بازی چنین گفته است:

crysisاز زمانی که متولد شده است همیشه یک قدم جلوتر از هم نسل هایش حرکت نموده است.در کرایسیس 2ما شاهد یک موتور گرافیگی قوی بودیم وبا اضافه کردن DX11به بازی شاهد اتفاقات اعجاب آور تری بودیم.

ما برروی جزئیات گرافیکی توجه زیادی کردیم وسعی داشتیم که داستان زیبا تری برای بازی بسراییم اما نشد وخود ما نیز این اتفاق را قبول داریم.همچنین در انیمیشن بازی شاهد مشکلاتی بودیم که فدای گرافیک بازی شده بود.

اما اکنون دیگر کرایسیس2 را از یاد برده ایم وتمام تمرکز خود را بر روی نسخه جدید قرار داده ایم تا از هر نظر شاهد یک بازی قوی باشیم نه فقط از لحاظ گرافیکی.

به هر حال من می توانم با صراحت بگویم کرایسیس یک رهبر گرافیکی برای تمام بازی ها است ونسخه جدید این بازی یک ضیافت بزرگ گرافیکی را برای شما رقم خواهد زد که چشم های شما هم به این ضیافت گرافیکی دعوت است.

منبع: http://www.gamezone.com/products/crysis-3/news/feast-your-eyes-on-the-beauty-of-these-crysis-3-screenshots

360 OMEGA

میگم اینا زور میزنن گرافیکو ببرن بالا
زیادی نبرن بالا که خوده کاگردان کرایسیس 3 هم نتونه چارش کنهConfused25:
دمت گرم . بهترین خبری که امروز خوندم این بود .Confused25:
( بعد از vga 2012 منظورمه) . آخه خیلی مسخره بود...Confused34:
به هر حال ممنون ....Confused74:Confused74:Confused74:
(12-08-2012, 09:31 PM)javad.speed 5 نوشته است: [ -> ]دمت گرم . بهترین خبری که امروز خوندم این بود .Confused25:
مرتیکه ک..ی !!تو فقط اومدی تو این فروم که ضد حال بزنی!خیلی رو اعصاب منی!!
(12-08-2012, 10:27 PM)amir_RB نوشته است: [ -> ]
(12-08-2012, 09:31 PM)javad.speed 5 نوشته است: [ -> ]دمت گرم . بهترین خبری که امروز خوندم این بود .Confused25:

خواهشا به هم توهین نکنید Confused66:Confused66:Confused66:
این چه طرز صحبت کردنه؟
(12-08-2012, 10:42 PM)spartacus نوشته است: [ -> ]
(12-08-2012, 10:27 PM)amir_RB نوشته است: [ -> ]

خواهشا به هم توهین نکنید وگرنهConfused66:Confused66:Confused66:
113 اینم تحد من112 (1)
Confused25:
آقاي amir_RB اين چه طرز صحبت كردنه ؟ هر كاربري حق داره ديدگاه خودشو اعلام كنه حالا ممكنه بعضي ها خوششون نياد ولي نبايد اينطوري بگين
دفعه ي بعد اخطار ميگيرين
من فقط خواستم دیگه تو این تالار بحث ودعوا نکنن بیا اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم نمیدونم انگار به من نیومده اخطار نداشته باشم
(12-08-2012, 11:10 PM)spartacus نوشته است: [ -> ]من فقط خواستم دیگه تو این تالار بحث ودعوا نکنن بیا اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم نمیدونم انگار به من نیومده اخطار نداشته باشم
من كه به شما نگفتم اخطار ميدم ، به amir_RB گفتم
صفحه‌ها: 1 2