امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سخنان گارگردانcrysis3در مورد گرافیک این بازی
کارگردان بازی در آخرین صحبت هایش در مورد این بازی چنین گفته است:

crysisاز زمانی که متولد شده است همیشه یک قدم جلوتر از هم نسل هایش حرکت نموده است.در کرایسیس 2ما شاهد یک موتور گرافیگی قوی بودیم وبا اضافه کردن DX11به بازی شاهد اتفاقات اعجاب آور تری بودیم.

ما برروی جزئیات گرافیکی توجه زیادی کردیم وسعی داشتیم که داستان زیبا تری برای بازی بسراییم اما نشد وخود ما نیز این اتفاق را قبول داریم.همچنین در انیمیشن بازی شاهد مشکلاتی بودیم که فدای گرافیک بازی شده بود.

اما اکنون دیگر کرایسیس2 را از یاد برده ایم وتمام تمرکز خود را بر روی نسخه جدید قرار داده ایم تا از هر نظر شاهد یک بازی قوی باشیم نه فقط از لحاظ گرافیکی.

به هر حال من می توانم با صراحت بگویم کرایسیس یک رهبر گرافیکی برای تمام بازی ها است ونسخه جدید این بازی یک ضیافت بزرگ گرافیکی را برای شما رقم خواهد زد که چشم های شما هم به این ضیافت گرافیکی دعوت است.

منبع: http://www.gamezone.com/products/crysis-3/news/feast-your-eyes-on-the-beauty-of-these-crysis-3-screenshots
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
میگم اینا زور میزنن گرافیکو ببرن بالا
زیادی نبرن بالا که خوده کاگردان کرایسیس 3 هم نتونه چارش کنهConfused25:
پاسخ
دمت گرم . بهترین خبری که امروز خوندم این بود .Confused25:
( بعد از vga 2012 منظورمه) . آخه خیلی مسخره بود...Confused34:
به هر حال ممنون ....Confused74:Confused74:Confused74:
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
(12-08-2012, 09:31 PM)javad.speed 5 نوشته است: دمت گرم . بهترین خبری که امروز خوندم این بود .Confused25:
مرتیکه ک..ی !!تو فقط اومدی تو این فروم که ضد حال بزنی!خیلی رو اعصاب منی!!
پاسخ
(12-08-2012, 10:27 PM)amir_RB نوشته است:
(12-08-2012, 09:31 PM)javad.speed 5 نوشته است: دمت گرم . بهترین خبری که امروز خوندم این بود .Confused25:

خواهشا به هم توهین نکنید Confused66:Confused66:Confused66:
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
این چه طرز صحبت کردنه؟
پاسخ
(12-08-2012, 10:42 PM)spartacus نوشته است:
(12-08-2012, 10:27 PM)amir_RB نوشته است:

خواهشا به هم توهین نکنید وگرنهConfused66:Confused66:Confused66:
113 اینم تحد من112 (1)
Confused25:
پاسخ
آقاي amir_RB اين چه طرز صحبت كردنه ؟ هر كاربري حق داره ديدگاه خودشو اعلام كنه حالا ممكنه بعضي ها خوششون نياد ولي نبايد اينطوري بگين
دفعه ي بعد اخطار ميگيرين
پاسخ
من فقط خواستم دیگه تو این تالار بحث ودعوا نکنن بیا اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم نمیدونم انگار به من نیومده اخطار نداشته باشم

اینگمار برگمان
پاسخ
(12-08-2012, 11:10 PM)spartacus نوشته است: من فقط خواستم دیگه تو این تالار بحث ودعوا نکنن بیا اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم نمیدونم انگار به من نیومده اخطار نداشته باشم
من كه به شما نگفتم اخطار ميدم ، به amir_RB گفتم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Outer Worlds اعلام شد + جزئیاتی از بهینه‌ساز روز اول White Beard 0 1,306 10-18-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  پاتریک کلپک: پلی‌استیشن ۵ تنها در مورد آینده نیست بلکه گذشته را نیز در نظر دارد White Beard 0 1,143 10-14-2019, 08:00 PM
  اینفینتی وارد ابهامات نسبت به حافظه‌ی مورد نیاز برای نصب Call of Duty: Modern Warfare White Beard 0 940 10-12-2019, 10:18 PM
  مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌ی شخصی مشخص شد White Beard 0 1,102 10-04-2019, 09:55 PM
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Terminator: Resistance اعلام شد White Beard 0 906 10-02-2019, 08:43 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان