Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: حل مشکلات کنسول ها در GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
ببخشید من اول dvd2gtav رو نصب کردم وسیو روهم قبلا داشتم حالا که می خوام dvd1 رو نصب کنم ارور clane disk میده با سی دی نو هم امتحان کردم دیعنی باید اول dvd1 رو نصب کنم یا ربطی نداره
داداش تو کجا دیدی برای نصب بازی اول از دیسک 2 نصب می کنند بعد از دیسک 1 [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
من یه مشکل خیلی فوری و ویژه دارم.....[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]......من اکانت سوشیال کلوپ راکستار رو دارم تو gta online هم هستم اما هر کاری می کنم عکس هایی که با دوربین از بازی میگیرم سیو نمی شه و یه ارور یک خطی از خود بازی میاد تورو خدا چیکار کنم
سلام.

من ی XB360 320GB دارم.

وقتی بازی رو نصب میکنم میگه دیسک دو رو بزار وقتی دیسکو میزارم همون عکسایی ک موقع نصب نشون میده میاد و زیر تصویر ی نوشته ایی هس ک خیلی برام واضح نبود!:|

خب بگذریم بعد از حدودا 2 دقیه با این ارور مواجه میشم:

The game was rostedred due to a problem with the storage device where the game data was installed.

Please replace the storage device and re-install the game data if issues continue to occur.

خب مشکل CD هست یا چیز دگ؟:'(

چیکار کنم؟:'(
سلام دوستان مشکل من شاید ربطی به GTA V نداشته باشه ولی الان هر بازی میزارم تو کنسول 360 بالا نمیاره فکر کنم مشکل از لنز و چشمیش هستش میخوام ببینم تعویضش چقدر هزینه می بره؟
(02-07-2015, 02:38 PM)Dirty_danc3r نوشته است: [ -> ]سلام دوستان مشکل من شاید ربطی به GTA V نداشته باشه ولی الان هر بازی میزارم تو کنسول 360 بالا نمیاره فکر کنم مشکل از لنز و چشمیش هستش میخوام ببینم تعویضش چقدر هزینه می بره؟

اگه کرج هستی روبه رو سینما ساویز اونجا یه کامپیوتری هست که تعویض میکنه من کل درایو دستگاهمو اونجا عوض کردم شد 80 تومن Gamer4
ببخشید چجوری باید بسته heists رو دانلود کنم
سلام ببخشيد كسي با join شدن به بازيكناي ديگه تو gta v مشكل داره يا فقط برا من اينطوريه چون از هر ١٠ بار كه سعي ميكنم join بشم ١ يا دوبار بيشتر نمي تونم انلاين بازي كنم همش ارور هاي مختلف ميده :huh: :huh:
agha man bazim save nemikone chikar kona????? :-/
فقط gta v یا هیشکدوم :huh:
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19