Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: حل مشکلات کنسول ها در GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
حیییییوونها کجااااااان تورو خدا بگو[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
(09-28-2013, 08:15 PM)'Trevor' نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول:
دوستان این فروشگاه حیوانات رو پیدا کردم خیلی باحاله یه قلاده هم برای سگ فرانکلین خریدم
خب بی زحمت راهنمایی کنید ما هم فیضشو ببریم .
(09-28-2013, 08:51 PM)'Nightmare21' نوشته است: [ -> ]سلام.دوستان کسی میدونه شولت کمرو 1986 رو کجای نقشه میشه گیر اورد؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

من یه شولت قدیمی که تک هم هست توی بازی دیدم ، توی بیابون با تروور بمیر میارتت یه درمانگاه بین راهی اونجا کنار درمانگاه یه شولت پارکه .
من تراکتور قدیمی هم توی بازی سوار شدم کنار یکی از خونه ها یک تراکتور زنگ زده خیلی قدیمی هست ( شبیه تراکتورهای توی بازی نیست خیلی خفنه) خیلی هم سرعتی هست .
دوستان یه سوال خیلی مهم !
فرانکلین مرحله ی مخفی داره ؟

من 82% بازی رو تموم کردم ولی هنوز روی شخصیت فرانکلین عدد 1 رو نوشته و توی نقشه هم هیچ ماموریتی برای فرانکلین وجود نداره ! باید چی کار کنم ؟

بعد یه سوال دیگه ! داستان این مستطیل های رنگی که بعضی وقت ها زیر عکس هر شخصیت ظاهر میشه چیه ؟ مثلا برای من مایل شده 100 از 100 ، تروور شده 100 از 100 ولی فرانکلین تازه شده 20 از 100 !
نمیدونمم باید چی کار کنم که این مستطیل ها بیاد و کامل بشه ...
(09-29-2013, 11:34 AM)'galaxy star' نوشته است: [ -> ]دوستان یه سوال خیلی مهم !
فرانکلین مرحله ی مخفی داره ؟

من 82% بازی رو تموم کردم ولی هنوز روی شخصیت فرانکلین عدد 1 رو نوشته و توی نقشه هم هیچ ماموریتی برای فرانکلین وجود نداره ! باید چی کار کنم ؟

بعد یه سوال دیگه ! داستان این مستطیل های رنگی که بعضی وقت ها زیر عکس هر شخصیت ظاهر میشه چیه ؟ مثلا برای من مایل شده 100 از 100 ، تروور شده 100 از 100 ولی فرانکلین تازه شده 20 از 100 !
نمیدونمم باید چی کار کنم که این مستطیل ها بیاد و کامل بشه ...

این ها قابلیت های شخصیت هاست مثل رانندگی.پرواز کردن و..... که در طول بازی هرچه بهتر ماشین برونی یا هلکوپتر به قابلیت هات اضافه میشه

یک پیشنهاد :

تروور یک مرحله انتخابی داره که باید با زیر دریاییش برید و 30 کپسول حاوی پول رو از اعماق اقیانوس پیدا کنید ، من و داداشم دیشب 2 ساعت کل اقیانوس رو دنبال این کپسولا بودیم و 30 کپسول رو گرفتیم که واقعآ ارزشش رو نداشت چون هیچ مرحله ای که باز نکرد هیـــچ ! روی درصد کلی بازی هم هیچ تاثیری نداشت فقط پول تروور یکمی بیشتر شد که به درد عمه جونش میخوره ! پیشنهاد میکنم این مرحله انتخابی رو نرید .
سلام
چطوری میشه ماکس زد صورت شخصیت و رفت دزدی ؟
کجا میشه رفت دزدی ؟ میشه طلا فروشی و بانک زد ؟
چطوری میشه با مایکل ماشین سبزایی که پول دارن و در حال حرکت هستند رو پولشون رو دزدید ؟
چطوری میشه بنگاه ماشین زد ؟
بهترین راه پولدار شدن چی هست ؟
ممنون
1.ماسکو میتونی از کناره ساحل بخری 2.میتونی c4 بخری در حین حرکت بزنی به در پشت کامیون و پولا میریزه بیرون. 3.از سوپر مارکت ها و ماشین های حمل پول(طلا فروشی رو نمیدونم!!). 4.بهترین راه پول در اوردن گرفتن پکیج(کیف پول) است
چطوری میشه 
 پکیج(کیف پول) گرفت ؟
(09-29-2013, 03:59 PM)Nightmare21 نوشته است: [ -> ] 4.بهترین راه پول در اوردن گرفتن پکیج(کیف پول) است

این موردآخری رو اگر کامل توضیح بدی ممنونت میشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نقل‌قول:  
طبق نقشه زیر برو بعد به کیف که رسیدی شخصیتت رو عوض کن دوباره سریع سویچ کن برگرد رو همون شخصیت قبلیت دوباره کیفه هست میتونی اینکارو هر چند دفعه که بخوای امتحان کنی!!!
[تصویر:  63662321579183388823.png]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19