Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: پاتوق (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%82)
+--- موضوع: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ (/Thread-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%85%D8%9F)

صفحه‌ها: 1 2

RE: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟قسمت اول - Lord Of Games - 02-17-2015

اول تبریک واسه اینکه اولین مقاله تو نوشتی و الحق خوب هم نوشتی...
و دوم اینکه واقعا راست میگی داداش پول و وقت دو عنصر اساسی و مهم برای یک گیمیر شدن حرفه ای هست...
و سوم اینکه به نظرم اگه کسی بتونه یه PC توپ ردیف کنه واقعا از کنسول بهتره...
و در آخر به امید موفقیت ها و مقالات بیشتر...

پاینده و سرفراز باشی دوست من. :heart:

RE: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ - sss2 - 04-18-2015

اینا چه ربطی به گیمر حرفه ای داشت پول چه ربطی به گیمر حرفه ای دارد؟
اینایی که گفتی فقط شرایط گیمر بود

RE: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ - eflc2014 - 06-10-2015

سلام. من یک کنسول گیمر خیلی خیلی خیلی تازه کارم. اما در بازی های شوتر کامپیوتر، خیلی حرفه ای هستم. میخواستم بدونم که چکار کنم که توانایی ام در گیم در ps4 مانند توانایی ام در کامپیوتر بشه؟؟؟؟؟؟
فکر کنم کار سختی رو به رو دارم

RE: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ - the7nightmare - 06-10-2015

از موضوع فکر کنم حرفه ای رو حذف کنی بهتر باشه

RE: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ - arshiasaberi - 06-11-2015

با ســــــــــــــــــــــــــــــلام و خسته نباشید
مقاله خوب اما سطحی بود برای نوشتن مقاله بیش از 2 روز وقت بگذارید
مقاله را پس از اتمام ویرایش کنید و جملات روان تری بنویسید

یک راه دیگر برای حرفه ای شدن مولتی پلیر است مخصوصا به صورت آنلاین بازی هایی مثل GTA و Battlefield که مولتی گسترده ای دارند میتونن کمک کنند چون شما برای رقابت و روکم کنی با بقیه افراد حاضر در سرور به تکاپو میافتید و هربار مردن به شما یاد میده که برای دفعات بعدی چه کار کنید

RE: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ - naughty girl - 06-11-2015

خیلی مفید بود مقاله تون

RE: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ - gamedas - 05-12-2016

واقعا ممنون من از وقتی این مقاله رو خوندم بین دوستام استادی شدم  نمی دونم چه طوری بفهمم هنوز در حد pro gamer شدم یا خیر

سعی کنید برید با گیمر ها تمرین کنید چون هوش مصنویی هوش یک گیمر حرفه ای نمی شه .سعی کنید کار عجیبی کنید تو بازی که هیچ کس نکرده تا ترفند هاتون لو نره.سریع باشید

RE: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ - Maziyar Hemmati - 05-12-2016

با سلام به خدمت نویسنده گرامی
مقاله کامل و جالبی بود و واقعا اگر کسی میخواد گیمر بشه باید این حارو رعایت کنه مخصوصا همون تقلب نکردن توی بازیه.
یک چیز دیگه که نظرم رو جلب کرد این بود S0 (2):
نقل‌قول: بروز بودن
بروز بودن بحث خیلی مهمی و آنچنانی نیست اما خوب یکی از لازمه های گیمر شدن هست.دلیلش هم معلومه ،بازی های جدید آپدیت ها... باعث جذاب تر شدن بازی ها میشه و البته اگه بروز باشید میدونید چه بازیو یا چه کنسولی کی میاد و بعد پولتون رو جمع میکنید میرید میخرید.

این بند فوق العاده بود  S0 (62)
درکل مقاله جالبی بود با تشکر از شما  S0 (74)

RE: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ - مجیدنصر - 05-12-2016

با سلام
با تشکر از تذکر کاربر فعال ولی آپ کردن این پست بلا مانع هست و هیچ مشکلی نداره. این دست تاپیک ها تاپیک های کلی هستند و در هر زمانی می تونه باعث دادن اطلاعات مفید باشه پس هر چند بازی آپ بشه ضرری نداره.

RE: چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ - mohammadm77 - 05-12-2016

میخواهید گیمر حرفه ای شوید؟

برین متال پانتوم پین بخرین!!!اون سرباز هایی که قدرت فرازمینی دارن بلایی سرتون به غلت کردن بیفتین(خودم همین چند دیقه پیش به هزارتا بدبختی4تاش کشتم) S0 (2)