امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟
سلام
دوستان به باشگاه پرورش گیم خوش اومدید
در این مقاله سعی دارم از شما یه گیمر بسازم تا حداقل بتونید به یه چیزی بنازید و بگید من گیمرم
خوب برای گیمر شدن باید چند تا چیز داشته باشید
1:خوب باید با یه چیزی که بازی کنی  دیگه!:باید یه وسیله بازی کرن گیم مانند پی سی یا پلی استیشن یا ایکس باکس یا در کل باید یه کنسول بازی داشته باشی
2:باید تلاش کنی:تلاش کنی یعنی این که داری بازی میکنی خوردی به قولش زرتی میری ترینر میزنی یا میری سیو بازی میرزی!خوب انصافا مزه بازی میپره
3:وقت:خوب اونایی که وقت ندارن اصلا این پست رو نخونند چون شدیدا بهش نیاز دارید
4:شاید این خیلی مهم باشه:پول
5:باید همیشه بروز باشید
خوب حالا براتون هرکدوم رو باز میکنم تا بفهمید چی گفتم!
کنسول ویا پی سی:
کنسول و پی سی همیشه با هم در زمینه گیم دشمن بودند. اما خوب هرکدوم یه مزایا و یه معایب دارند.پی سی: پی سی یه مزایا خیلی بزرگ داره و اونم اینه که قدرتش بی پایانه! یعنی این که تا قیام قیامت هم میشه ارتقاش داد اما به نظرم یه عیب بزرگش خیلی بدتر از خوبیش هست و اونم اینه که هزینه ارتقاش خیلی زیاده و هرسال هم باید ارتقاش بدید!اما کنسول به خوبی بزرگ داره اونم اینه که دیگه هرسال لازم نیست که ارتقاش بدید و هر 6و7 سال یه کنسول جدید میاد و قیمتش هم نسبت به پی سی مناسب تره اما عیبش برا ما ایرانی اینه که باید صبر کنیم هک بشه!چون اگه هک نشه باید 100 تا 200 تومن دونه ای بازی بخریم!
تلاش و کوشش
همون طور که در بالا توضیح مختصر دادم نباید تو بازی ها تقلب کرد .البته بعضی از بازی که واقعا نمیشه بدون ترینر تمومش کردDark Souls 2 هستش ولی خوب شاید کسی بتونه ولی من تاحالا نشنیدم.تو بازی ها باید سر سخت باشید و زیرکانه عمل کنید            
مثلا میخواید فیفا بازی کنید باید دقت کنید هر تیمی یه ضدی داره.مثلا اگه حریفتون رئال بود شما اتلتیکو بردارید چون سبک بازیش واقعا ضد رئال هست یا اگه حریفتون بارسا بود باید پاریسن ژرمن بردارید چون برعکس بارسا تیمی هست که بیش تر گل هوایی میزنه و سبک بازی هوایی هست و بارسا نقط ضعفش این هست
هیچ وقت اگه یه بازی قشنگ بود و برای شما سخت بود پاکش نکنید.
وقت
وقت در کل چیز مهمی هست.شما اگه وقت بزارید و یه بازی و یا یه مرحله ای که تا حالا مثلا 10 بار باختید رو اینقدر برید که حساب کار دستتون بیاید و طبق روش بالا باهوش عمل کنید میتونید همیشه بازی کنید.مثلا در بخش افسانه ای فیفا بردنش واقعا افسانه ای هست ولی اگه تمرین پشت سرهم داشته باشید میتونید ببرید و یا حداقل کم تر گل بخورید
پول
پول تو همجا تقریبا حرف اول رو میزنه.شما اگه پول داشته باشید یه سیستم خفن ببندید و یا یه کنسول خوب با بازی قشنگ بگیرید بقیه موارد خودش میاد.چون شما همش کشیده میشید سمت بازی و مجبور میشید با فکر و روش های مختلف مر حله رو با هر بدبختی که هست رد کنید . اما اگه کسی پول نداشته باشه تقریبا باید قید بازی کردن رو بزنه،یا هم میتونه تو گیم نت های خفن بازی کنه اما هی مجبور میشه بره گیم نت و اگه پولاشو جمع کنه بعد یکی دوسال میتونه یه کنسول بخره
بروز بودن
بروز بودن بحث خیلی مهمی و آنچنانی نیست اما خوب یکی از لازمه های گیمر شدن هست.دلیلش هم معلومه ،بازی های جدید آپدیت  ها... باعث جذاب تر شدن بازی ها میشه و البته اگه بروز باشید میدونید چه بازیو یا چه کنسولی کی میاد و بعد پولتون رو جمع  میکنید میرید میخرید.

Forum.GameFa.Com
پاسخ
هیمن پول
همین پول هست که واس ما داستان شده
تبریک می گم که اولین مقالت رو نوشتی
منتظر بقیه مقالات هم هستم
بسیار عالی
موفق و پیروز باشی
پاسخ
(02-16-2015, 10:33 PM)محمد امین 78 نوشته است: هیمن پول
همین پول هست که واس ما داستان شده
تبریک می گم که اولین مقالت رو نوشتی
منتظر  بقیه مقالات هم هستم
بسیار عالی
موفق و پیروز باشی

ممنون
اگه مشکلی چیزی داشت بگید اصلاح کنم
خوشحال میشم
پاسخ
آفرین . برای اولین مقاله کارت عالی بود .
فقط اینکه پول خرید بازی های کنسول ها به نظرم من زیاد هم گرون نیست . تو هر پانزده روز هم یک بازی بگیری، درسته. راست نمیگم ؟
پاسخ
حب
اول ممنون بابت نظر
دوم اینکه باوقعا 120 تومن یا بیشتر پول بازی بدی باید بازی رو به چشات بکشی و در ضمن پول زور
هر کسی یه نظری داره
پاسخ
(02-16-2015, 10:46 PM)HardCore Gamer نوشته است: آفرین . برای اولین مقاله کارت عالی بود .
فقط اینکه پول خرید بازی های کنسول ها به نظرم من زیاد هم گرون نیست . تو هر پانزده روز هم یک بازی بگیری، درسته. راست نمیگم ؟

چرا ولی یکم زور نسیت!!
هر بازی 200 هزار تومن پول بی زبونو هدر میده و قابل نگهداری هم نیست چون باید تعویض شه
لامصب پول کنسول ها هم که دیگه به قیمت خون رسیدن!!
پاسخ
مقاله واقعا خوبی بود
ممنون
پاسخ
http://forum.gamesroom.ir/thread8515-2.html#post50833 البته با تخلیص
پاسخ
عکسم قرار میدادی خوب میشد
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
(02-16-2015, 10:46 PM)HardCore Gamer نوشته است: آفرین . برای اولین مقاله کارت عالی بود .

نمیدونم جاش اینجاس یا نه ولی مکه روزی چقد میشه جمع کرد که هر 15روز یه بازی
  [تصویر:  v9e6rfijwrwdbhh8pkos.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کانال تلگرام Iran Pro Gamers مخصوص گیمر ها rezamw3 0 1,885 03-30-2016, 12:16 PM
آخرین ارسال: rezamw3
  مسخره ترین گیمر های اپارات ..:ロルド_マジャル:.. 14 6,576 01-08-2016, 12:35 AM
آخرین ارسال: eh.zamani
  بازی اسم و فامیل به سبک گیم و گیمر Rise of Duty 18 5,220 07-04-2015, 04:26 PM
آخرین ارسال: Rise of Duty
  داستان یک گیمر که نتوانست گیمر بماند(قسمت آخر) mr. sam fisher 3 1,707 06-05-2015, 07:37 PM
آخرین ارسال: mr. sam fisher
  داستان یک گیمر که نتوانست گیمر بماند mr. sam fisher 10 3,273 05-01-2015, 11:19 PM
آخرین ارسال: Im_AhN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان