Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: ویندوز (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2)
+---- موضوع: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - arash_95 - 03-13-2016

سلام خسته نباشید دوستان یه سوال
چطور میتونم فایل هایی مثل اینها رو با idm دان کنم آخه فایل هایی که باید با برنا مه خاصی باز بشن ومن برنامشو ندارم با idm دان نمیشه و خود مرورگر دانلودشون میکنه

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - You Never Win - 03-13-2016

(03-13-2016, 12:36 PM)arash_95 نوشته است: سلام خسته نباشید دوستان یه سوال
چطور میتونم فایل هایی مثل اینها رو با idm دان کنم آخه فایل هایی که باید با برنا مه خاصی باز بشن ومن برنامشو ندارم با idm دان نمیشه و خود مرورگر دانلودشون میکنه

برادرم کافیه لینکشون رو کپی کنی و در قسمت Add URL در برنامه IDM پیستش کنی!

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - IMJUSTAMIR - 03-16-2016

سلام

من ایکس باکس رو روی ویندوز 10 استریم میکنم. سیستم من برای Game DVR مناسب نیست و نمیتونم ازش استفاده کنم و هربار هم که میخوام از Game DVR خود ایکس باکس استفاده کنم میگه دارید برودکست (Broadcast) میکنید و نمیتونید ضبط کنید. راهی هست که بشه از بازی رکورد گرفت و تو ایکس باکس لایو منتشر کرد؟

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Golsa khanom - 03-24-2016

من تازه ویندوزمو 10 کردم ولی انگار کارت گرافیکم پریده اصلا بازیهام درست اجرا نمیشن بعضیاشون اجرا میشن و بعضیا هم نمیشن چی کار کنم؟؟
چه درایور هایی باید نصب کنم؟؟
کلا درایور ها پریده فک کنم

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Destiny - 03-24-2016

(03-24-2016, 08:46 PM)Golsa khanom نوشته است: من تازه ویندوزمو 10 کردم ولی انگار کارت گرافیکم پریده اصلا بازیهام درست اجرا نمیشن بعضیاشون اجرا میشن و بعضیا هم نمیشن چی کار کنم؟؟
چه درایور هایی باید نصب کنم؟؟
کلا درایور ها پریده فک کنم

سلام به این تاپیک برید درایورها هم هست

تاپیک جامع نرم افزارهای پیش نیاز بازی ها

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - omid orton - 03-25-2016

سلام من هدفون مو وقتی وصل میکنم به pc یه صفحه باز میشه که باید یا گزینه mic in رو انتخاب کنم یا headphone . یعنی یا باید صدا داشته باشم یا صدا بفرستم.من اینطوری نه میتونم چت صوتی کنم نه موقع انلاین بازی کردن حرف بزنم.هدفونم هم قابلیت تماس داره.کارت صدا رو هم دوباره نصب کردم realtek هست.
میشه کمک کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Tomb Raider A - 03-31-2016

درود 
من الان دو روزه که ویندوزم رو به 10 ارتقا دادم.یه راهی هم از یه سایتی برای غیر فعال کردن آپدیت خودکار ویندوز خوندم وانجام دادم اما همش حجم اینترنتم تموم میشه اصلا نمیدونم چی داره از اینترنت استفاده میکنه یه برنامه به اسم BWMeter هم نصب کردم و جلوی هر چیزی که بخواد به نت وصل بشه رو گرفتم ولی بازم فایده ای نداره باید چیکار کنم؟

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Destiny - 03-31-2016

(03-31-2016, 03:29 PM)Tomb Raider A نوشته است: درود 
من الان دو روزه که ویندوزم رو به 10 ارتقا دادم.یه راهی هم از یه سایتی برای غیر فعال کردن آپدیت خودکار ویندوز خوندم وانجام دادم اما همش حجم اینترنتم تموم میشه اصلا نمیدونم چی داره از اینترنت استفاده میکنه یه برنامه به اسم BWMeter هم نصب کردم و جلوی هر چیزی که بخواد به نت وصل بشه رو گرفتم ولی بازم فایده ای نداره باید چیکار کنم؟

1. Run را باز کنید. (کلید Windows + R  را بفشارید)

2. بعد از باز شدن پنجره، دستور زیر را در این پنجره بنویسید و اینتر را بزنید:
Services.msc
3. صفحه ای برای شما باز می شود؛ در لیست به دنبال گزینه‌ Windows Update بگردید و بر روی آن دوبار کلیک کنید تا پنجره آن باز شود.

4. در این پنجره از قسمت Startup Type گزینه Disable را انتخاب کنید.

5. در پایین پنجره گزینه ای به نام Stop وجود دارد. کافی است بر روی آن کلیک کنید تا آپدیت خودکار ویندوز غیر فعال شود.

نکته: اگر بعدها تصمیم گرفتید اقدام به آپدیت ویندوز کنید، باید دوباره این راه ساده را بروید و بر روی دکمه Start کلیک کنید.

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Tomb Raider A - 03-31-2016

(03-31-2016, 03:33 PM)Erik-1999 نوشته است:

Services.msc
3. صفحه ای برای شما باز می شود؛ در لیست به دنبال گزینه‌ Windows Update بگردید و بر روی آن دوبار کلیک کنید تا پنجره آن باز شود.

5. در پایین پنجره گزینه ای به نام Stop وجود دارد. کافی است بر روی آن کلیک کنید تا آپدیت خودکار ویندوز غیر فعال شود.

نکته: اگر بعدها تصمیم گرفتید اقدام به آپدیت ویندوز کنید، باید دوباره این راه ساده را بروید و بر روی دکمه Start کلیک کنید.
این کار رو کردم ولی بازم اینترنتم رو مصرف میکنه

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Destiny - 03-31-2016

(03-31-2016, 05:28 PM)Tomb Raider A نوشته است:
(03-31-2016, 03:33 PM)Erik-1999 نوشته است:

Services.msc

این کار رو کردم ولی بازم اینترنتم رو مصرف میکنه

این راهم برو

برای شروع کلیدهای ترکییبی Windows+R را بزنید تا قسمت Run ظاهر شود و دقیقاً gpedit.msc را تایپ نمایید تا Local Group Policy Editor باز شود.
۱- اینک مراحل زیر را دنبال کنید:
– Computer Configuration
– Administrative Templates
– Windows Components
– Windows Update
– Configure Automatic Update
۲- در پنجره باز شده، یعنی Configure Automatic Update گزینه Enabled را تیک بزنید و کمی پایین تر در قسمت Option، گزینه ۵ یعنی Allow local admin to choose setting را انتخاب نمایید و Ok بزنید.