امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز
شما می توانید سوالات و مشکلات خود درباره ویندوز را در این تاپیک مطرح کنید

قوانین:

1- اسپم ندهید.
2- هرگونه تاپیکی که در مورد مشکلات ویندوز ایجاد شود از این به بعد بسته خواهد شد.

پاسخ
سلام آقا...
راستش رو بخوای من به قسمت task scheduler که در قسمت Run ویندوز 8.1 موجود هست گند زدم و کلی دستکاریش کردم...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از اونجا که این قسمت مربوط به update برنامه هاست مشکل خاصی پیش نمی یاد؟؟؟؟
اگر جواب بدید ممنون می شم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
سلام دوستان.
روی دستگاهم هم ویندوز ایکس پی دارم هم ویندوز 7.
یه بار تو ویندوز هفت خواست برم تو my document ویندوز ایکس پیم که گفت نمیشه بعد یه سری سئوالات پرسید و بعد روی فولدرش علامت قفل زد . الان از توی ویندوز 7 میتونم برم تو my document وینوز ایکس پیم ولی در ویندوز ایکس پیم فولدر my document قفل شده و دسترسی بهش ندارم . لطف کنید بگید از توی ویندوز 7 چطوری میتونم اون قفل رو از فولدر بردارم !
اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ
(08-20-2014, 09:21 PM)'older gamer' نوشته است: سلام دوستان.
روی دستگاهم هم ویندوز ایکس پی دارم هم ویندوز 7.
یه بار تو ویندوز هفت خواست برم تو my document ویندوز ایکس پیم که گفت نمیشه بعد یه سری سئوالات پرسید و بعد روی فولدرش علامت قفل زد . الان از توی ویندوز 7 میتونم برم تو  وینوز ایکس پیم ولی در ویندوز ایکس پیم فولدر my document قفل شده و دسترسی بهش ندارم . لطف کنید بگید از توی ویندوز 7 چطوری میتونم اون قفل رو از فولدر بردارم !

اول باید گم دوست عزیز نصب دوتا ویندوز رو یه هارد کار چندان جالبی نیست و 
باعث افت سرعت کامپیوتر میشه؛ حالا اصل مطلب؛ برو روی فولدر my document کلیک راست کن و بعد برو تو بخش Properties و تو این بخش به سر برگ Security، حالا تو این بخش بالای صفحه نوشته Group or User Name که زیر اون یه کادری هست که پایین اون یه گزینه Edit داره اونو کلیک کن؛ حالا تو تو کادر باز شده برو تو کادر موجود گزینه SYSTEM رو کلیک کن و بعدش چک کن تو کادر Permission for SYSTEM چک کن زیر گزینه Allow همه تیک ها خورده باشه و لگه تیکی هم زیر ستون Deny بود اونو ور دار!(اگه گزینه تیک Full control زیر ستون Allow رو هم بزنی همین اتفاق میوفته!) فکر کنم توضیحاتم کافی باشه؛(اگه یه کم اشتباه تو توضیحاتم بود ببخشید چون الان ویندوزم 8.1 هستش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])

پاسخ
سلام. می خواستم بدونم Start Screen رو تو ویندوز 8.0 چه جوری میشه عوض کرد؟
من سعی کردم، ولی امکانش نیست. یعنی نمیشه تغییر داد و صفحه تنظیماتش حالت کم رنگ داره که مانع این کار میشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنون میشم راهنمایی کنید. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
ی سوال=
این الکیه...
https://forum.gamefa.com/showthread.php?tid=6274[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

کدوم تاپیکو توش سوال بپرسیم؟؟
پاسخ
(08-23-2014, 12:54 PM)'a.gamer' نوشته است: سلام. می خواستم بدونم Start Screen رو تو ویندوز 8.0 چه جوری میشه عوض کرد؟
من سعی کردم، ولی امکانش نیست. یعنی نمیشه تغییر داد و صفحه تنظیماتش حالت کم رنگ داره که مانع این کار میشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنون میشم راهنمایی کنید. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

برای تغییر٬ باید ویندوز خودتون رو فعال کنید.
به طور صد در صد فعالسازی ویندوز در دی وی دی که ویندوز توشه موجوده.

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
سلام
این چند روزه یه عالمه بلا سرم اومد. خلاصه عرض کنم.دو تا ویندوزم پوکید و مجبور شدم همه چیز را از اول نصب کنم،همه چیز !!!
الان با ویندوز سون با شما صحبت میکنم ! این ویندوز نیاز به شناساندن سخت افزار به وسیله سی دی و ... رو نداره . اینش خوبه ولی برخی نرم افزارهام با ایکس پی کار میکنه و بالاجبار ایکس پی هم دارم . مشکلم اینه که بلد نیستم اکانت اینترنت ADSL خودم رو تو ایکس پی فعال کنم . باید تو network connection یک سری تنظیات انجام بدم تا پورت شبکه رو بشناسه . اینترنتم اینترنت مخابراته و bridge connection نیست . یعنی نمیخواد یوزر پس بهش بدم . یه سری تنظیمات کلی لازم داره. کسی بلده چطوری میشه وصلش کرد؟ دوستان ! بسیار خسته ام . دمارم در اومد تا دوباره دستگاه بالا اومد. هنوزم نصب و خانه تکانیم تموم نشده .
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم !
(بنیاد حمایت از گیمر های خسته) [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ
با سلام خدمت تمامی عزیزان گیمفایی
نمیدونم که چرا مای کامپیوتر ونرم افزار ها داخل کامپیوترم شبیه فایل مدیا پلیر میشه لطفا کمکم کنید.
ویندوزم هم7 هست.

Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ
(09-01-2014, 04:41 PM)'amirrezav' نوشته است: با سلام خدمت تمامی عزیزان گیمفایی
نمیدونم که چرا مای کامپیوتر ونرم افزار ها داخل کامپیوترم شبیه فایل مدیا پلیر میشه لطفا کمکم کنید.
ویندوزم هم7 هست.

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم.
[تصویر:  1h6fddx2s4b2t5djklq6.png]

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویندوز ۱۰ برای بازی خوب است؟ Cpt. John "Soap" MacTavish 13 6,772 08-03-2019, 01:55 PM
آخرین ارسال: maxpaingame
  آپدیت ویندوز 10 mohaX10Xmad 0 1,546 07-02-2017, 03:08 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  تاپیک جامع ویندوز10 |آموزش رفع مشکل دانلود و... علیرضا! 160 45,633 01-20-2017, 03:18 PM
آخرین ارسال: who i am
  برنامه های دسکتاپ ویندوز در ویندوز استور منتشر می شوند tamirat 1 1,846 09-26-2016, 05:45 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  نحوه ی کرک کردن برنامه های ویندوز 8 Ct Os 2 2,687 09-18-2016, 06:39 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان