Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: ویندوز (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2)
+---- موضوع: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Maziyar Hemmati - 06-16-2016

(06-16-2016, 01:49 PM)omid orton نوشته است:
(06-16-2016, 12:50 AM)Taylor For Ever نوشته است:
(06-16-2016, 12:24 AM)omid orton نوشته است: میشه درباره ی نرم افزار x box live که بر روی window pc-x box  - ios - android نصب میشه و استفادش یه توضیحی بدبد ؟ در کنفرانس e3 microsoft ازش صحبت شد

سلام و درود
این نرم افزار برای کنترل کردن ایکس باکس لایو توسط گوشی همراهتون طراحی شده و اگر میخوایید بدونید که چه کارهایی انجام میده باید بگم

1. امکان مشاهده جدیدترین تریلرها و ویدئو های تبلیغاتی مربوط به بازی ها 
2. تغیر مشخصات کاربری و اواتار به صورت 3 بعدی 
3. مشاهده ی بازی های انجام شده ی خود و دیگران 
4. امکان مشاهده ی گیم اسکور و اچیمونت های خود و دیگران 
5. از همه مهم تر .. امکان ارسال پیام به دوستان و درخواست دوستی به دیگران ..

من که pc دارم به دردم میخوره ؟ میتونم ازش استفاده کنم یا باید حتما x box داشته باشی ؟

خیر فکر نمیکنم که برای PC وجود داشته باشه ...!

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Writer Bot - 06-16-2016

(06-16-2016, 01:55 PM)Taylor For Ever نوشته است:
(06-16-2016, 01:49 PM)omid orton نوشته است:
(06-16-2016, 12:50 AM)Taylor For Ever نوشته است:
(06-16-2016, 12:24 AM)omid orton نوشته است: میشه درباره ی نرم افزار x box live که بر روی window pc-x box  - ios - android نصب میشه و استفادش یه توضیحی بدبد ؟ در کنفرانس e3 microsoft ازش صحبت شد

سلام و درود
این نرم افزار برای کنترل کردن ایکس باکس لایو توسط گوشی همراهتون طراحی شده و اگر میخوایید بدونید که چه کارهایی انجام میده باید بگم

1. امکان مشاهده جدیدترین تریلرها و ویدئو های تبلیغاتی مربوط به بازی ها 
2. تغیر مشخصات کاربری و اواتار به صورت 3 بعدی 
3. مشاهده ی بازی های انجام شده ی خود و دیگران 
4. امکان مشاهده ی گیم اسکور و اچیمونت های خود و دیگران 
5. از همه مهم تر .. امکان ارسال پیام به دوستان و درخواست دوستی به دیگران ..

من که pc دارم به دردم میخوره ؟ میتونم ازش استفاده کنم یا باید حتما x box داشته باشی ؟

خیر فکر نمیکنم که برای PC وجود داشته باشه ...!

اگر ویندوز 10 داشته باشید بله می‌تونید استفاده کنید، ولی اگر ویندوز 8.1 و 8 و 7 و XP داشته باشید، خیر نمی‌تونید استفاده کنید.

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - H_DS_N - 06-16-2016

سلام من کامپیوترمو که روشن کردک کرومو که اوردم هیچ چیز نمیشه و همینجوری میمونه ، هر صفحه ای هم که باز میکنی لود نمیکنه و فقط ادرسش اون بالا میاد و بقیه صفحه  ثابته تنظیمات هم نمیاره. دوسه بار هم از ریشه پاکش کردم دوباره نصب کردم ولی درست نشد. Wall Wall
حتی این بازی تو امضام هم نمیاد :( کلن هیچ اروری نمیده

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Writer Bot - 06-16-2016

(06-16-2016, 05:03 PM)z170progaming نوشته است: سلام من کامپیوترمو که روشن کردک کرومو که اوردم هیچ چیز نمیشه و همینجوری میمونه ، هر صفحه ای هم که باز میکنی لود نمیکنه و فقط ادرسش اون بالا میاد و بقیه صفحه  ثابته تنظیمات هم نمیاره. دوسه بار هم از ریشه پاکش کردم دوباره نصب کردم ولی درست نشد. Wall Wall

برای بنده هم موقع روشن شدن سیستم پیش میاد، ولی با زدن از صفحه‌ای به صفحه دیگه حل میشه S0 (24)

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - H_DS_N - 06-16-2016

(06-16-2016, 06:19 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(06-16-2016, 05:03 PM)z170progaming نوشته است: سلام من کامپیوترمو که روشن کردک کرومو که اوردم هیچ چیز نمیشه و همینجوری میمونه ، هر صفحه ای هم که باز میکنی لود نمیکنه و فقط ادرسش اون بالا میاد و بقیه صفحه  ثابته تنظیمات هم نمیاره. دوسه بار هم از ریشه پاکش کردم دوباره نصب کردم ولی درست نشد. Wall Wall

برای بنده هم موقع روشن شدن سیستم پیش میاد، ولی با زدن از صفحه‌ای به صفحه دیگه حل میشه S0 (24)
من هر کاری کردم نشد این راهم رفتم نشده
مشکل اینجاست من فقط با کروم راحتم ادج که خیلی مضخرفه و اصلا بدرد نمیخوره فایرفاکسم باید براش پلاگین بگیرم که حوصله ندارم.

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Writer Bot - 06-17-2016

(06-16-2016, 06:25 PM)z170progaming نوشته است:
(06-16-2016, 06:19 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:

من هر کاری کردم نشد این راهم رفتم نشده
مشکل اینجاست من فقط با کروم راحتم ادج که خیلی مضخرفه و اصلا بدرد نمیخوره فایرفاکسم باید براش پلاگین بگیرم که حوصله ندارم.
ببخشید بابت اینکه دیر جواب دادم. کروم رو به طور کامل و ریشه‌ای حذف کنید. حتی تاریخچه (History) رو هم حذف کنید. هر سرنخی از گوگل پیدا کردید سریع پاک کنید.
ویندوز رو آپدیت کنید. آخرین نسخه مرورگر کروم رو نصب کنید. به احتمال زیاد مشکلتون برطرف میشه.

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - H_DS_N - 06-20-2016

سلام من گوشیمو با کابل به pc وصل میکنم و اینترنتو با هاش شیر میکنم ولی چطوری باید تنظیم کنم که از نت گوشی استفاده کنه و از نت lan استفاده نکنه . کابل lan  نمیتونم در بیارم چون کامپیوترم share و اینکه سیم تلفن مودم هم نمیتونم اینترنت ساید قطع میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - Writer Bot - 06-20-2016

(06-20-2016, 12:44 AM)z170progaming نوشته است: سلام من گوشیمو با کابل به pc وصل میکنم و اینترنتو با هاش شیر میکنم ولی چطوری باید تنظیم کنم که از نت گوشی استفاده کنه و از نت lan استفاده نکنه . کابل lan  نمیتونم در بیارم چون کامپیوترم share و اینکه سیم تلفن مودم هم نمیتونم اینترنت ساید قطع میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام وقت بخیر
از کنار ابزارهای ویندوز سمت راست پایین شکلک صفحه نمایش رو انتخاب کنید. گزینه Open Network And Sharing Center رو انتخاب کنید. حالا Change Adapter Settings رو انتخاب کنید. حالا باید ببینید دو اینترنت وصل شده. یکی اینترنت موبایل هست که با کابل وصل شده، یکی دیگر Lan هست. شما روی Lan کلیک کنید. بعد Disable رو بزنید تا Lan قطع بشود و از اینترنت موبایل استفاده کنید. ( اینترنت Lan رو خودتون باید ببینید کدوم از دوتا هست )

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - mahsa23 - 06-21-2016

باسلام
بنده ی گیم پد xp سیمدار دارم ک موقعی ب کامپیوتر وصلش میکنم چراغ دسته روشن میشه ولی واسه کامپیوترم شناسی نمیشه و مینویسه Unknown USB Device حالا نمیدونم چکار کنم؟
من این دسته رو 4 سال پیش خریدم و اولین باره ک تستشون میکنم. روی ویندوزهای ایکس پی و سون و ده هم تستش کردم ولی بازم درست نشد. من میگم شاید نیاز ب درایور دارن(من سی دیش رو ندارم). توی اینترنت هم کلی دنبال درایورش گشتم ولی پیدا نکردم. ممنون میشم یکی واسم آپلودش کنه یا اینکه راهنماییم کنه. با درایو اسکنرها هم اسکن کردم ولی درایوری واسشون شناسایی نکردن ک دانلود کنم
خیلی ممنون میشم دوستان راهنماییم کنید

RE: تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز - MONSEF - 07-06-2016

سلام عزیزان
من هارد یک ترابایت خریدم
دیشب که نصبش کردم.وقتی میخواستم ویندوزو نصب کنم موقع پارتیشن بندیش کارهاشو تا جایی که سر در میووردم درست انجام دادم ولی وقتی ویندوز نصب شد دیدم از هزار گیگ و حدود 650گیگ فضای کل درایو ها هست.حالا چجور بقیشو درست کنم؟؟؟برا هارد مشکلی بوجود نمیاد؟؟؟

اگه حالت درایوها دینامیک باشه مشکلی هست؟؟؟