Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات Pc بازی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات Pc بازی GTA V (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-Pc-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTA-V)

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Faaaz72 - 11-25-2015

آقا من تو مرحله eyes in the sky اون مرحله که با ترور میری سوار هلی کوپتر میشی اول فرانک رو اسکن میکنی بعد میری وسط شهر باید یه سری دیگه رو اسکن کنی میرم.اونجا هیچی نیس واسه اسکن ،فیلم این مرحله رو دیدم  باید اونجا یه کامیون باشه یه مرد دراز کشیده لب استخذ باشه یکی ذو پشت بوم باشه اما تو بازی من هیچی نیس میرم اونا ،وقتی 3بار هم میمیرم ک skip رو بزنم برم مرحله بعد تو لودینگ گیر میکنه ،در ضمن 5تا آپدیت رو هم ریختم.کی میتونه کمک کنه

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 11-27-2015

(11-24-2015, 05:55 PM)mohammad12122 نوشته است:
(11-23-2015, 03:30 PM)mohammad12122 نوشته است: سلام دوباره  S0 (2)
کلا مشکل من اینه 
آپدیتی که داخل پوشه GTAV.FIX-RELOADED رو وقتی میریزم فایل gtavlauncher.exe کلا اجرا نمیشه 
وقتی آپدیت های دیگه رو میریزم فایل [font=tahoma]gtavlauncher.exe وقتی باز میشه :[/font]
[font=tahoma][تصویر:  Screenshot_23_.png][/font]
[font=tahoma]و فایل GTA5 هم کلا ارور زیر رو میده:[/font]
[font=tahoma][تصویر:  Untitled.png][/font]
به من هم کمک کنید S0 (2) S0 (24)
سلام
شما اگه مراحلی که در پست اول گفته شده عمل کنید با چنین مشکلی رو به رو نمیشید. همه با این روشی که من در پست اول گفتم بازی رو تونستند بدون هیچ مشکلی اجرا و تموم کنند. حالا من از اول توضیح میدم و شما هم مو به مو اینکار ها رو انجام بده.
اگر بازی نسخه ای به غیر از نسخهی ریلودد یا فول آنلاک هست باید فایل هایی که مربوط به کرک 3dm هست رو پاک کنی.(توی پست اول گفتم چه فایل هایی مربوط به کرک 3dm هست).
بعد اگه از نسخه ی کورپک استفاده می کنی باید فایل هایی که پاک شده رو دانلود و توی محل نصب بازی کپی کنی.
حالا بعد تموم اینکار ها میریم سراغ فیکس ریلودد
نرم افزار سوشیال کلوب رو نصب میکنی. آپدیت رو در محل نصب بازی کپی می کنی. بعد محتویات پوشه ی retial to steam رو کپی می کنی و در آخر هم کرک ریلودد رو کپی می کنی.
به هیچ عنوان آپدیت های دیگه ای رو کپی نکن و فقط آپدیتی که توی فایل فیکس ریلودد هس ترو باید کپی کنی همین
برای نسخه ی ریلودد باید بازی رو از gtavluancher اجرا کنی و playgtav مال نسخه ی 3dm بود که دیگه به درد نمی خوره.
قبل از تموم این کار ها آنتی ویروس و اینترنتت رو هم خاموش کن.
یه چیز دیگه اگه بازی رو داری و هی کرک و آپدیت ریختی بهتره بازی رو پاک کنی و از اول نصب کنی و بعد اون کار هایی که گفتم رو انجام بدی.

(11-24-2015, 04:34 PM)Son of Rome نوشته است: سلام من بازیرو نصب کردم و موقع لودینگ ارورActivation Required میده تاریخ سیستم رو عقب کشیدم و بازی رو در فایروال قراردادم ولی درست نمیشه مشکلش چیه؟؟
سلام
اگر بازی نسخه ای به غیر از نسخهی ریلودد یا فول آنلاک هست باید فایل هایی که مربوط به کرک 3dm هست رو پاک کنی.(توی پست اول گفتم چه فایل هایی مربوط به کرک 3dm هست).
بعد اگه از نسخه ی کورپک استفاده می کنی باید فایل هایی که پاک شده رو دانلود و توی محل نصب بازی کپی کنی.
نرم افزار سوشیال کلوب رو نصب میکنی. آپدیت رو در محل نصب بازی کپی می کنی. بعد محتویات پوشه ی retial to steam رو کپی می کنی و در آخر هم کرک ریلودد رو کپی می کنی.
به هیچ عنوان آپدیت های دیگه ای رو کپی نکن و فقط آپدیتی که توی فایل فیکس ریلودد هس ترو باید کپی کنی همین
برای نسخه ی ریلودد باید بازی رو از gtavluancher اجرا کنی و playgtav مال نسخه ی 3dm بود که دیگه به درد نمی خوره.
یه چیز دیگه اگه بازی رو داری و هی کرک و آپدیت ریختی بهتره بازی رو پاک کنی و از اول نصب کنی و بعد اون کار هایی که گفتم رو انجام بدی.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Mr BoB - 12-01-2015

(11-25-2015, 03:13 AM)Faaaz72 نوشته است: آقا من تو مرحله eyes in the sky اون مرحله که با ترور میری سوار هلی کوپتر میشی اول فرانک رو اسکن میکنی بعد میری وسط شهر باید یه سری دیگه رو اسکن کنی میرم.اونجا هیچی نیس واسه اسکن ،فیلم این مرحله رو دیدم  باید اونجا یه کامیون باشه یه مرد دراز کشیده لب استخذ باشه یکی ذو پشت بوم باشه اما تو بازی من هیچی نیس میرم اونا ،وقتی 3بار هم میمیرم ک skip رو بزنم برم مرحله بعد تو لودینگ گیر میکنه ،در ضمن 5تا آپدیت رو هم ریختم.کی میتونه کمک کنه

شما کرک ریلودد رو تست کردید؟ نسخه ی بازیتون چیه؟

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - alireza grimes - 12-02-2015

سلام دوستان خسته نباشین 
من یه مشکلی حین نصب دیسک یک پیدا کردم 
http://*****/images/xpt9l8syb8ctwdmpw8yv.png
در ضمن این بازی کرکش reloaded هس میخواستم بدونم میشه مشکلو حل کرد یا باس دیسک عوض شه؟
ممنون میشم از پاسخ گوویتون

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - ERFAN RP - 12-02-2015

(12-02-2015, 12:49 PM)alireza grimes نوشته است: سلام دوستان خسته نباشین 
در ضمن این بازی کرکش reloaded هس میخواستم بدونم میشه مشکلو حل کرد یا باس دیسک عوض شه؟

دیسک به خوبی رایت نشده برای همین ارور کوراپتت دیتا رو میده.باید دیسک جدید بگیرید

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - alireza grimes - 12-02-2015

(08-18-2015, 06:59 PM)Big Snake نوشته است:
(08-18-2015, 06:54 PM)alireza grimes نوشته است: بله من ماسکو لباس واس ترور و فرانکلین و مایکل گرفتم بعده اونا هنوز هیچی نیومده نمیدونم چرا واقعا

خب بعد از اینکه لباس و ماسک گرفتی..برو یه ماشین چهار دره پیدا کن(البته موقع که پیدا کردی خوده بازی بهت پیغام میده که میتونی از این ماشین
استفاده کنی یا نه)بعدش که ماشین مورد نظر رو پیدا کردی برو یه جای خیلی خلوت که کسی نباشه همون جا زنگ بزن به اون دو تا شخصیت دیگه بازی
به غیر از گزینه Hang Out یک گزینه جدید برات میاره اسمشو دقیقا یادم نیس همون رو بزن بعدش حله دیگه ماموریت شروع میشه و یک علامت H میاد
موفق باشید :cool:

(12-02-2015, 12:51 PM)ERFAN RP نوشته است:

دیسک به خوبی رایت نشده برای همین ارور کوراپتت دیتا رو میده.باید دیسک جدید بگیرید
نمیشه لینک دانلود دیسک اول رو پیدا کرد؟

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 12-02-2015

(12-02-2015, 12:53 PM)alireza grimes نوشته است:
(08-18-2015, 06:59 PM)Big Snake نوشته است:
(08-18-2015, 06:54 PM)alireza grimes نوشته است: بله من ماسکو لباس واس ترور و فرانکلین و مایکل گرفتم بعده اونا هنوز هیچی نیومده نمیدونم چرا واقعا

خب بعد از اینکه لباس و ماسک گرفتی..برو یه ماشین چهار دره پیدا کن(البته موقع که پیدا کردی خوده بازی بهت پیغام میده که میتونی از این ماشین
استفاده کنی یا نه)بعدش که ماشین مورد نظر رو پیدا کردی برو یه جای خیلی خلوت که کسی نباشه همون جا زنگ بزن به اون دو تا شخصیت دیگه بازی
به غیر از گزینه Hang Out یک گزینه جدید برات میاره اسمشو دقیقا یادم نیس همون رو بزن بعدش حله دیگه ماموریت شروع میشه و یک علامت H میاد
موفق باشید :cool:

(12-02-2015, 12:51 PM)ERFAN RP نوشته است:

نمیشه لینک دانلود دیسک اول رو پیدا کرد؟
خیر دوست عزیز چنین چیزی امکان نداره. سورس بازی شما با سورسی که در اینترنت وجود داره فرق داره و شما نمی تونی اون رو دانلود  کنی. بهتره دیسک رو به مغازه ای که از اون خرید کردید مرجوع کنید و یه نسخه ی دیگه ازش بگیرید.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - DFSHINNOK7 - 12-02-2015

من میخوام بعد از چند ماه دوباره بازی رو نصب کنم ولی نسخه ای که از بازی دارم 3DM هست. میخواستم بدونم بهترین و سریع ترین راه برای تبدیل به Reloaded چی هست؟

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 12-02-2015

(12-02-2015, 02:39 PM)DFSHINNOK7 نوشته است: من میخوام بعد از چند ماه دوباره بازی رو نصب کنم ولی نسخه ای که از بازی دارم 3DM هست. میخواستم بدونم بهترین و سریع ترین راه برای تبدیل به Reloaded چی هست؟
سلام
اگر بازی نسخه ای به غیر از نسخه ی ریلودد یا فول آنلاک هست باید فایل هایی که مربوط به کرک 3dm هست رو پاک کنی.(توی پست اول گفتم چه فایل هایی مربوط به کرک 3dm هست).

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - sina1010 - 12-15-2015

سلام دوستان خسته نباشید 
توی یه قسمتی از بازی جی تی ای وی گیر کردم 
اون قسمتی که باید  با هواپیما بری پیش یه هواپیمای دیگه هر کاری میکنم که برم با جت میان میزنن هواپیمامو  نمیتونم بهش برسم