Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+--- موضوع: راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) (/Thread-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%81%DB%8C-%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%84%D8%A7-%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) - Armin Zol - 09-08-2015

دوستان تشکر از همه ی کسانی که کمک کردن
مشکلم حل شد پس از مدت ها
واقعا ممنون :heart:

RE: راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) - sasan2shiraz - 09-08-2015

(09-08-2015, 02:48 AM)S.M.H.S.M نوشته است:
(09-08-2015, 01:51 AM)sasan2shiraz نوشته است: سلام من تو این مرحله اولی و سومی گیر کردم . تو نقشه هیچی نشون نمیده ! مربوط به مراحل دسته های پایینی هست تا به اینا برسم ؟ چون اون پایینی ها هم چیزی در مورد این موارد اشاره نکرده

[تصویر:  jc7q96l27apg0e5p3df6_thumb.jpg]
بعد یه چیز دیگه ، اون ظرفیت که 90 هست و باید چه جوری کمش کنم . من فقط وقتی از شمیر و وسایل جنگی کم میکنم اونم کم میشه الانم اونقدر چیزی ندارم ولی روی هشتاد مونده ! چهجوریاست ؟

اینم مربوط به مرحله سومی  : 

[تصویر:  swl16qb7z0km80yti8oa_thumb.jpg]
سلام.عزیز برای انجام مرحله سوم مرحله kings gambit رو انجام بدید .وقتی مرحله سوم رو تموم کردید .برای انجام مرحله اول ابتدا مرحله  nameless ، the last wish و کلیه مراحلی رو که مربوط به کرکتر های اصلی هست مثل زولتان انجام بدید.بعداز این کار به skellige  برید و سوار یک قایق بشید.مکانی که باید برید براتون مشخص میشه.
برای افزایش جای وسایلتون اگر اپدیت ۱.۷ به بعد رو دانلود و نصب کردید وسایلتون رو در صندوق های مشخص شده قرار بدید.در غیر این صورت وسایل اضافی و اون هایی که بی ارزش هستن رو باید بفروشید.بخصوص وسایل موجود در بخش junk کوله پشتی .البته میتونید کیف حمل بار برای اسبتون بخرید و  یا اون ها رو در مسابقات اسب بدست بیارید.راهنمای پول که در این پست قرار داره رو برای پیداکردن مراحل اسب مطالعه کنید.
ممنون . اوکی شد . فقط این مرحله namless با اینکه کلا ماموریتاش انجام شده ولی همچنان توی لیست کوست ها باقی مونده !

RE: راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) - Senator xlii - 09-08-2015

اقا یه چن تا کراسبو به غیر از مدرسه ی گربه وخرس بگین جا ها شون رو 
از اون کراس بو که انگار دو تا شاخ داره رو دارم از اون با حال تر سراغ دارین بگین

RE: راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) - sasan2shiraz - 09-08-2015

:d اقا ما تو این کوئست nameless موندیم . تموم شده ولی همچنان تو لیست مراحل اصلی هستش :||| چه کنم ؟

RE: راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) - Auberon - 09-08-2015

(09-08-2015, 10:46 PM)sasan2shiraz نوشته است: :d اقا ما تو این کوئست nameless موندیم . تموم شده ولی همچنان تو لیست مراحل اصلی هستش :||| چه کنم ؟
عزیز یک عکس از این کوست میتونید برام بزارید ؟

(09-08-2015, 11:26 PM)S.M.H.S.M نوشته است:
(09-08-2015, 10:46 PM)sasan2shiraz نوشته است: :d اقا ما تو این کوئست nameless موندیم . تموم شده ولی همچنان تو لیست مراحل اصلی هستش :||| چه کنم ؟

[تصویر:  ajijisnktii8rm1dqley_thumb.jpg]

:D معلوم نشد مشکل ما چیه ؟

RE: راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) - Auberon - 09-09-2015

(09-08-2015, 11:29 PM)sasan2shiraz نوشته است:

برا ساس چیزی که در عکس مشخصه فکر کنید ببینید این کار هایی که نوشتم رو انجام دادید.

خطر اسپویل
وارد باغ میشید و دنبال رد پاها میرید .بعد از یک سری کار ها درون یک چاه میپرید و اون شخص رو پیدا میکنید.بعد صحنه صحبت ینیفر با گرالت رو مشاهده میکنید.بعد از اون صحنه ای در بیرون از چاه رو مشاهده میکنید و ینیفر با استفاده از جادوی سیاه اون شخص رو زنده میکنه و بعد از این که باهاش صحبت کردید وارد مرحله ای میشید که باید باسیری بانجامش بدید.بعد از یسری کار ها وایلد هانت به اون جا حمله میکنه و سیری از اون روستا فرار میکنه.و بعد از دیدن یکسری صحنه ها دوباره وارد باغ میشید و وقتی که دوباره اون شخص رو به حالت اولش برگردوندید برگ های درختها میریزه.و همون زن هایی که در ابتدای مرحله دیدید میان و شما رو مورد سرزنش قرار میدن و ینیفر تمام کار ها رو گردن میگیره.بعد از اون ینیفر ازتون میخواد که کاری رو انجام بدید براش.اگر قبول کنید باید مرحله the last wish رو انجام بدید.و بعدش مرحله به پایان میرسه.
همین موارد رو مشاهده کردید؟

RE: راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) - sasan2shiraz - 09-09-2015

(09-09-2015, 12:03 AM)S.M.H.S.M نوشته است:

برا ساس چیزی که در عکس مشخصه فکر کنید ببینید این کار هایی که نوشتم رو انجام دادید.

خطر اسپویل
وارد باغ میشید و دنبال رد پاها میرید .بعد از یک سری کار ها درون یک چاه میپرید و اون شخص رو پیدا میکنید.بعد صحنه صحبت ینیفر با گرالت رو مشاهده میکنید.بعد از اون صحنه ای در بیرون از چاه رو مشاهده میکنید و ینیفر با استفاده از جادوی سیاه اون شخص رو زنده میکنه و بعد از این که باهاش صحبت کردید وارد مرحله ای میشید که باید باسیری بانجامش بدید.بعد از یسری کار ها وایلد هانت به اون جا حمله میکنه و سیری از اون روستا فرار میکنه.و بعد از دیدن یکسری صحنه ها دوباره وارد باغ میشید و وقتی که دوباره اون شخص رو به حالت اولش برگردوندید برگ های درختها میریزه.و همون زن هایی که در ابتدای مرحله دیدید میان و شما رو مورد سرزنش قرار میدن و ینیفر تمام کار ها رو گردن میگیره.بعد از اون ینیفر ازتون میخواد که کاری رو انجام بدید براش.اگر قبول کنید باید مرحله the last wish رو انجام بدید.و بعدش مرحله به پایان میرسه.

آره این مرحله و تقریبا فک کنم یکی دو روز پیش گذروندمش

آخ آخ که اون لست ویش فیلد شده :|||||| دقیق یادمه رفتم بودم دنبال اوماما ( اسمش درسته ؟ همون که گرالت از ولن اوردش  مدرسه خودشون ینفر روش ساحره کرد شد انسان ) به محضه که وارد اسطبل شد زد کوئست لست ویش فیلد :| الان باید چه کنم ؟ باید از همون جا لود کنم ادامه بدم یعنی ؟

RE: راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) - Alireza Nikandish - 09-09-2015

سلام و عرض ادب ، دوستان کسی آپدیتی برای دانلود نسخه PS4 بازیThe Witcher 3 برای ریجن 2 نداره اینجا بزاره ، این افت فریمش بدطور روی اعصابه

RE: راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) - Auberon - 09-09-2015

(09-09-2015, 12:09 AM)sasan2shiraz نوشته است:
(09-09-2015, 12:03 AM)S.M.H.S.M نوشته است:

خطر اسپویل

آره این مرحله و تقریبا فک کنم یکی دو روز پیش گذروندمش

آخ آخ که اون لست ویش فیلد شده :|||||| دقیق یادمه رفتم بودم دنبال اوماما ( اسمش درسته ؟ همون که گرالت از ولن اوردش  مدرسه خودشون ینفر روش ساحره کرد شد انسان ) به محضه که وارد اسطبل شد زد کوئست لست ویش فیلد :| الان باید چه کنم ؟ باید از همون جا لود کنم ادامه بدم یعنی ؟
اگر این کار هایی که کامل نوشتم رو انجام دادید و مرحله به اتمام نرسیده ، میشه گفت این یک باگ هستش و احتمالا با اپدیت بازی رفع بشه.
در مورد the last wish ، اگر یک سیو از قبل مرحله nameless دارید و برگردید بهش و دوباره این مرحله رو انجام بدید. فقط به این نکته توجه داشته باشید.اگر تریس رو انتخاب کردید ، برای این که پایان خوبی داشته باشید باید در پایان مرحله the last wish بهش بگید که دوستش ندارید( دیالوگش رو دقیق به خاطر ندارم ) .اگر تریس رو انتخاب نکردید در پایان مرحله به ینیفر بگید که دوستش دارید.اگر هر دو رو میخواهید باید عواقبش رو هم بپذیرید :D