امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد )
(09-07-2015, 10:52 PM)Armin Zol نوشته است: دوستان چند وقته شدیدا گیر کردم
هیچ علامتی واسم توی بازی نمیاره  :-/
ماموریت های باقی مونده هم اینا هستن:

[تصویر:  sld1j81dsymf2ufm1z7p_thumb.png]
[تصویر:  x674yo2m1toslbjue1vf_thumb.png]
[تصویر:  fot7uud7m3cclq6o5jfv_thumb.png]
[تصویر:  g1ajq1fu9l3jj5yjxyqw_thumb.png]

خیلی ممنون میشم یکی کمکم کنه :heart:
داداش منم این مشکلو داشتم..............باید مراحل مجموعه بعدیو بری ....مجموعه های دیگه رو هم بری اشکال نداره .....یا باهاش مراحل متفرقه و اعلامیه هارو برو........کارت بازی هم برو..... .بعد کم کم مراحل برات باز میشه. ladies of the wood    این هم بری خیلی خوبه 301
پاسخ
(09-07-2015, 11:41 PM)mohammad1377-ir-pewdiepie نوشته است:

داداش منم این مشکلو داشتم..............باید مراحل مجموعه بعدیو بری ....مجموعه های دیگه رو هم بری اشکال نداره .....یا باهاش مراحل متفرقه و اعلامیه هارو برو........کارت بازی هم برو..... .بعد کم کم مراحل برات باز میشه. ladies of the wood    این هم بری خیلی خوبه 301
ممنون که جواب دادی
واسه هیچکدوم هیچی نمیاره
با فرعیات درست میشه؟!!!!
پاسخ
سلام من تو این مرحله اولی و سومی گیر کردم . تو نقشه هیچی نشون نمیده ! مربوط به مراحل دسته های پایینی هست تا به اینا برسم ؟ چون اون پایینی ها هم چیزی در مورد این موارد اشاره نکرده

[تصویر:  jc7q96l27apg0e5p3df6_thumb.jpg]
بعد یه چیز دیگه ، اون ظرفیت که 90 هست و باید چه جوری کمش کنم . من فقط وقتی از شمیر و وسایل جنگی کم میکنم اونم کم میشه الانم اونقدر چیزی ندارم ولی روی هشتاد مونده ! چهجوریاست ؟

اینم مربوط به مرحله سومی  : 

[تصویر:  swl16qb7z0km80yti8oa_thumb.jpg]
[تصویر:  ud5f_76099.3.jpg]
پاسخ
(09-08-2015, 01:51 AM)sasan2shiraz نوشته است: سلام من تو این مرحله اولی و سومی گیر کردم . تو نقشه هیچی نشون نمیده ! مربوط به مراحل دسته های پایینی هست تا به اینا برسم ؟ چون اون پایینی ها هم چیزی در مورد این موارد اشاره نکرده

بعد یه چیز دیگه ، اون ظرفیت که 90 هست و باید چه جوری کمش کنم . من فقط وقتی از شمیر و وسایل جنگی کم میکنم اونم کم میشه الانم اونقدر چیزی ندارم ولی روی هشتاد مونده ! چهجوریاست ؟

سلام.عزیز برای انجام مرحله سوم مرحله kings gambit رو انجام بدید .وقتی مرحله سوم رو تموم کردید .برای انجام مرحله اول ابتدا مرحله  nameless ، the last wish و کلیه مراحلی رو که مربوط به کرکتر های اصلی هست مثل زولتان انجام بدید.بعداز این کار به skellige  برید و سوار یک قایق بشید.مکانی که باید برید براتون مشخص میشه.
برای افزایش جای وسایلتون اگر اپدیت ۱.۷ به بعد رو دانلود و نصب کردید وسایلتون رو در صندوق های مشخص شده قرار بدید.در غیر این صورت وسایل اضافی و اون هایی که بی ارزش هستن رو باید بفروشید.بخصوص وسایل موجود در بخش junk کوله پشتی .البته میتونید کیف حمل بار برای اسبتون بخرید و  یا اون ها رو در مسابقات اسب بدست بیارید.راهنمای پول که در این پست قرار داره رو برای پیداکردن مراحل اسب مطالعه کنید.
پاسخ
(09-08-2015, 01:51 AM)sasan2shiraz نوشته است: سلام من تو این مرحله اولی و سومی گیر کردم . تو نقشه هیچی نشون نمیده ! مربوط به مراحل دسته های پایینی هست تا به اینا برسم ؟ چون اون پایینی ها هم چیزی در مورد این موارد اشاره نکرده

مرحله اول مرحله اصلیته
بهت گفته که برو به جزیره mists اما یک بخش فرعی عم داره. قبل باید بری دوستات رو جمع کنی و بهشون بگی بیان به قلعه ویچر ها
مرحله سوم همینه
دقیق یادم نمیاد از کجا
ولی شما باید از یک نفر یک مرحله فرعی بگیری(برو توی قلعه با همه حرف بزن ببین کی بهت مرحله میده)
توی اون مرحله شما باید دنبال هیالمار یا hajlmar(یک چیزی تو همین مایع ها) بگریدم و پیداش کنید و با اون یک قول یخی رو بکشید.
_____
در مورد انبار
تنها وسایلی که وزن قابل توجهی دارن توی دوبخش
junk و (همون جایی که شمشیر و لباس هات توش هستن) قرار دارن.
شما برو همه junk هات رو بفروش
برقیه وصایل اضافیت رو هم که نمی خوای بفروشی (مثل سر هیولاها) رو بزار توی سندوق(اپدیت کردی بازیت رو؟اگر نه اپدیت کن)
بعد برو از اهنگر های توی قلعه زین بخر(تا 100عدد میزان انبارت رو بیشتر می کنن) یا توی مسابقه های اسب دوانی شرکت کن
بعد دیگه مشکلت حل میشه
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ

سلام.عزیز به ترتیب عکس ها براتون توضیح میدم.
عکس اول : به این مرحله in ciris footsteps کاری نداشته باشید و سایر مراحل اصلی رو که در ادامه توضیح دادم انجام بدید.
عکس دوم و سوم : برای انجام مراحل ladies of the wood و family matters کتاب ladies of the wood رو از بخش useable items یا books(اگر اپدیت ۱.۷ به بعد رو دارین ) پیدا کنید و بخونیدش.بعدش مرحله ladies of the wood رو انتخاب کنید و انجامش بدید.بعد از انجام این مرحله , family matters رو انتخاب کنید و انجامش بدید.
عکس چهارم : برای انجام این مرحله یعنی Novigrad dreaming یک تصویر گهواره یا شومینه رو از داخل بخش use able items پیدا کنید و بخونیدش.بعد مشخص میشه کجا باید برید.
پاسخ
(09-08-2015, 02:50 AM)بازی_خور نوشته است:

مرحله اول مرحله اصلیته
بهت گفته که برو به جزیره mists اما یک بخش فرعی عم داره. قبل باید بری دوستات رو جمع کنی و بهشون بگی بیان به قلعه ویچر ها
مرحله سوم همینه
دقیق یادم نمیاد از کجا
ولی شما باید از یک نفر یک مرحله فرعی بگیری(برو توی قلعه با همه حرف بزن ببین کی بهت مرحله میده)
توی اون مرحله شما باید دنبال هیالمار یا hajlmar(یک چیزی تو همین مایع ها) بگریدم و پیداش کنید و با اون یک قول یخی رو بکشید.
_____
در مورد انبار
برقیه وصایل اضافیت رو هم که نمی خوای بفروشی (مثل سر هیولاها) رو بزار توی سندوق(اپدیت کردی بازیت رو؟اگر نه اپدیت کن)
بعد برو از اهنگر های توی قلعه زین بخر(تا 100عدد میزان انبارت رو بیشتر می کنن) یا توی مسابقه های اسب دوانی شرکت کن
بعد دیگه مشکلت حل میشه

من رفتم همه ی دوستان و هم جمع کردم ! مراحل فرعی و هم انجام دادم ! اون hajlmar و هم پیدا کردم و غول و کشتم ! تنها مشکلی که بود قبلا ناخواسته توی دیالوگ با کیرا موس و اشتباه چرخوندم زدم کشتمش :||||| ولی با این مراحلی که گذرئندم فقط میگه برو اونجا سوار قایق شو یه مسیر نشونم میده وقتی میخوام پیاد بشم میگه باز سوار قایق شو ! اره بازی و با اخرین اپدیتا و کل دی ال سی ها نصب کردم
پاسخ
(09-08-2015, 09:41 AM)sasan2shiraz نوشته است:

مرحله اول مرحله اصلیته
مرحله سوم همینه
دقیق یادم نمیاد از کجا
_____
در مورد انبار
بعد دیگه مشکلت حل میشه

من رفتم همه ی دوستان و هم جمع کردم ! مراحل فرعی و هم انجام دادم ! اون hajlmar و هم پیدا کردم و غول و کشتم ! تنها مشکلی که بود قبلا ناخواسته توی دیالوگ با *****ا موس و اشتباه چرخوندم زدم کشتمش :||||| ولی با این مراحلی که گذرئندم فقط میگه برو اونجا سوار قایق شو یه مسیر نشونم میده وقتی میخوام پیاد بشم میگه باز سوار قایق شو ! اره بازی و با اخرین اپدیتا و کل دی ال سی ها نصب کردم

یعنی زدی هیالمار رو کشتی؟
قبل از این که شاه رو انتخواب کنی کشتیش. یا بعدش؟
با این تفاصیر چاره ای مداری
قبلش هم گفتم. این مرحلش فرعیه. شما می تونی قایق سوار شی و با قایق "fast travel" کنید و برید به جزیره mists .
وقتی می خوای واردش بشی 2 تا گزینه میاد.
contino رو بزنی مجبورت می کنه بازی رو سیو کنی.
بعد که وارد مرحله شدی پیغام میده که بعضی مراحل فرعی دیگه در دست رس نیستن.
بعدش بازیت رو ادامه بده.
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(09-08-2015, 11:42 AM)بازی_خور نوشته است:
(09-08-2015, 09:41 AM)sasan2shiraz نوشته است:

مرحله اول مرحله اصلیته
مرحله سوم همینه
دقیق یادم نمیاد از کجا
_____
در مورد انبار
بعد دیگه مشکلت حل میشه

من رفتم همه ی دوستان و هم جمع کردم ! مراحل فرعی و هم انجام دادم ! اون hajlmar و هم پیدا کردم و غول و کشتم ! تنها مشکلی که بود قبلا ناخواسته توی دیالوگ با *****ا موس و اشتباه چرخوندم زدم کشتمش :||||| ولی با این مراحلی که گذرئندم فقط میگه برو اونجا سوار قایق شو یه مسیر نشونم میده وقتی میخوام پیاد بشم میگه باز سوار قایق شو ! اره بازی و با اخرین اپدیتا و کل دی ال سی ها نصب کردم

یعنی زدی هیالمار رو کشتی؟
قبل از این که شاه رو انتخواب کنی کشتیش. یا بعدش؟
با این تفاصیر چاره ای مداری
قبلش هم گفتم. این مرحلش فرعیه. شما می تونی قایق سوار شی و با قایق "fast travel" کنید و برید به جزیره mists .
وقتی می خوای واردش بشی 2 تا گزینه میاد.
contino رو بزنی مجبورت می کنه بازی رو سیو کنی.
بعد که وارد مرحله شدی پیغام میده که بعضی مراحل فرعی دیگه در دست رس نیستن.
بعدش بازیت رو ادامه بده.
نه هیلمارو نکشتم ! اون مرحله رفتم دو تا آدم پیدا کردم بعدش با اونا رفتم تو یه غار اون غول یخی و کشتم ! بعدشم رفتم با الباقی دووستان حرف زدم تو کوست ها دیگه اسم کسی دیگه نیس که بخوام برم باهاش صحبت کنم واسه حمله وایلد هانت ! الانم این مشکل و دارم . اونجاهم ک میگه باید سیو کنی سیو میکنم وقتی از قایق میام بیرون بهم توی اسکالیگا محل چندتا قایق و نشون میده میگه برم با اون قایقا بیام همین مکانی که هستم ! یه ماموریت دیگه تو همین مرحله هم همون (( صحبت کردن با دوستان برای مقابله با وایلد هانت )) هست که اونم هیچی رو مپ نشون نمیده ! نمیدونم باگ هست یا باید یکی از مراحل و که نمیدونم کدومه از مراحل فرعی برم !
پاسخ
این مشکل و گذروندم حل شد :دی 

فقط توی کوست های اصلی یه مرحله رو کامل گذروندم ولی همچنان هستش ! این چیه ؟ 

[تصویر:  ajijisnktii8rm1dqley_thumb.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,459 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,716 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,232 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,852 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم) Auberon 163 93,371 01-15-2020, 07:55 PM
آخرین ارسال: Mostafa-p

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان