Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند (/Thread-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%87-the-walking-dead-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%A8%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند - amirnoroozi - 01-06-2013

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان اگر شما هم از اون دسته از گیمر ها هستید که گرافیک را همه چیز می دانند خواهش می کنم که خواندن این مطلب را ادامه ندهید ولی اگر از اون دسته گیمر هایی هستید که به المان های دیگر هم متناسب با گرافیک اهمیت می دهید این مطلب را ادامه دهید به نظر بنده همه چیز یک گیم به گرافیک آن تمام نمی شود مگه آتاری و سگا و میکرو گرافیک داشتند که خیلی هم به بازی های سنگین و پر هزینه امروزی سر تر و ماندگار تر هستند.
و اما سخن اصلی به نظر شما آیا بازی the walking dead حق goty را داشت؟ به نظر من که بی شک سزاوارش بوده و هست و این را داوران بزرگ سایت های گیمی تشخیص داده اند.

RE: خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند - GamerStation - 01-06-2013

کاملا موافقم ، به شخصه اصلا گرافیک برام مهم نیست فقط گیم پلی مهمه و داستان زیبا البته موسیقی هم خیلی خیلی مهمه و گرافیک در درجه ی آخر قرار داره
"این نظر شخصی من هست"
به نظر من حقش بود بهترین گیم سال بشه ، واقعا عنوان خوب و جالبی بود

RE: خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند - Alpha - 01-06-2013

گاتی چیه ؟!
goty = game of the yearاز یک همکار بعیده !یک متن آماده کردم که اینجا میذارم تا ببینید :

امسال مراسم وی جی ای باشکوه تر از هر سال دیگر برگزار شد که در آن تاریخ بیشتر بازی ها و عناوین بزرگ منتشر شد اما نتایجی که برای بازی سال بهترین استدیو و ........ منتشر شد برای بعضی ها قابل هزم نبود چون همه فکر می کردن که باید عنواین پر هزینه و بزرگ همانند مکس پین و دیس آنرد و....... باید بازی سال می شدند و خوشبین ترین کس هم فکر نمی کرد که بازی واکینگ دد به عنوان بهترین بازی سال انتخاب بشه! خیلی ها این انتخاب رو ضعف داوران می دونستن! ولی داورانی که اونجا نشستن انتخاب کردن همه و همه از سایت ها و مجلاتی بودن که وقتی به بازی مورد علاقتون امتیاز میدادن حلوا حلوا میکردین و وقتی امتیاز کم میدادن فحش ! کلا ما عادت داریما دست خودمون هم نیست.هر چی گنده باشه خوبه کوچیکا باید برن بمیرن حقی ندارن !مثلا فیلم میلیونر زاغه نشین هم نباید اسکار میگرفت ها چون هندی بود!حالا هم کسی فکرش رو نمی کرد که یک بازی دانلودی بیاد و بهترین بازی سال رو ببره ولی باید به همه بگم که کاملا در اشتباهید و نوآوریی که در بازی واکینگ دد داشت در هیچ بازی در امسال وجود نداشت و کاملا هم بهترین بازی سال حقش بود

RE: خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند - amirnoroozi - 01-06-2013

می بینید همه ی حرفه ای های سایت با من هم عقیده اند مرسی نیما جان برای همدردیConfused62:Confused74:Confused25:

RE: خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند - mohammad13 - 01-06-2013

میشه بگین سبکش چی بود؟
احیانا همون بازی نبود که سریالی میومد؟
ممنون Confused74:

RE: خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند - Alpha - 01-06-2013

متنی بود که برای مجله ایده آماده کرده بودم ولی به مشکل بر خورد و گفتن اگه این بخش رو اضافه کنن حجم مجله زیاد میشه به خاطر همین برای هیچ کدوم از بچه ها رو قرار ندادن

RE: خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند - amirnoroozi - 01-06-2013

(01-06-2013, 11:37 PM)mohammad13 نوشته است: میشه بگین سبکش چی بود؟
ممنون Confused74:
بله با اقتباس با همون سریال بود سبکش هم مخلوتی از چند سبک بی نظیر است نقش آفرینی داره ادونچر داره شوتر داره مخفی کاری داره و ... و راستی این بازی بهترین بازی اقتباسی هم شد.Confused25:

(01-06-2013, 11:37 PM)mohammad13 نوشته است: میشه بگین سبکش چی بود؟
ممنون Confused74:
خودشه همونیه که سریالی میومد Confused24:
سبکشم :
Adventure/Third-Person

سازنده:
Telltale Games

ناشر:
Telltale Games

پلتفرم:
pc

RE: خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند - jack - 01-06-2013

اصلا با این بازی حال نکردم .خداییش بازی های دیگر سزاوار تر بودن.البته این چیزی از ارزش های این بازی رو کم نمی کنه

RE: خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند - mohammad13 - 01-06-2013

ممنون پس حتما باید تجربش کنم.