نظرسنجی: به نظر شما بازی THE WALKING DEAD سزاوار گاتی بود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله,بی شک
17.65%
3 17.65%
بله در حد و اندازه هایش بود
11.76%
2 11.76%
زیاد پتانسیلش را نداشت
47.06%
8 47.06%
مال این حرف ها نبود ( مطمئنم اون هایی که بازی نکردند این گزینه را می زنند)
23.53%
4 23.53%
در کل 17 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدایی اون هایی که the walking dead را بازی کردند پاسخ بدهند
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان اگر شما هم از اون دسته از گیمر ها هستید که گرافیک را همه چیز می دانند خواهش می کنم که خواندن این مطلب را ادامه ندهید ولی اگر از اون دسته گیمر هایی هستید که به المان های دیگر هم متناسب با گرافیک اهمیت می دهید این مطلب را ادامه دهید به نظر بنده همه چیز یک گیم به گرافیک آن تمام نمی شود مگه آتاری و سگا و میکرو گرافیک داشتند که خیلی هم به بازی های سنگین و پر هزینه امروزی سر تر و ماندگار تر هستند.
و اما سخن اصلی به نظر شما آیا بازی the walking dead حق goty را داشت؟ به نظر من که بی شک سزاوارش بوده و هست و این را داوران بزرگ سایت های گیمی تشخیص داده اند.
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
کاملا موافقم ، به شخصه اصلا گرافیک برام مهم نیست فقط گیم پلی مهمه و داستان زیبا البته موسیقی هم خیلی خیلی مهمه و گرافیک در درجه ی آخر قرار داره
"این نظر شخصی من هست"
به نظر من حقش بود بهترین گیم سال بشه ، واقعا عنوان خوب و جالبی بود
پاسخ
گاتی چیه ؟!
goty = game of the yearاز یک همکار بعیده !یک متن آماده کردم که اینجا میذارم تا ببینید :

امسال مراسم وی جی ای باشکوه تر از هر سال دیگر برگزار شد که در آن تاریخ بیشتر بازی ها و عناوین بزرگ منتشر شد اما نتایجی که برای بازی سال بهترین استدیو و ........ منتشر شد برای بعضی ها قابل هزم نبود چون همه فکر می کردن که باید عنواین پر هزینه و بزرگ همانند مکس پین و دیس آنرد و....... باید بازی سال می شدند و خوشبین ترین کس هم فکر نمی کرد که بازی واکینگ دد به عنوان بهترین بازی سال انتخاب بشه! خیلی ها این انتخاب رو ضعف داوران می دونستن! ولی داورانی که اونجا نشستن انتخاب کردن همه و همه از سایت ها و مجلاتی بودن که وقتی به بازی مورد علاقتون امتیاز میدادن حلوا حلوا میکردین و وقتی امتیاز کم میدادن فحش ! کلا ما عادت داریما دست خودمون هم نیست.هر چی گنده باشه خوبه کوچیکا باید برن بمیرن حقی ندارن !مثلا فیلم میلیونر زاغه نشین هم نباید اسکار میگرفت ها چون هندی بود!حالا هم کسی فکرش رو نمی کرد که یک بازی دانلودی بیاد و بهترین بازی سال رو ببره ولی باید به همه بگم که کاملا در اشتباهید و نوآوریی که در بازی واکینگ دد داشت در هیچ بازی در امسال وجود نداشت و کاملا هم بهترین بازی سال حقش بود
پاسخ
می بینید همه ی حرفه ای های سایت با من هم عقیده اند مرسی نیما جان برای همدردیConfused62:Confused74:Confused25:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
میشه بگین سبکش چی بود؟
احیانا همون بازی نبود که سریالی میومد؟
ممنون Confused74:
پاسخ
متنی بود که برای مجله ایده آماده کرده بودم ولی به مشکل بر خورد و گفتن اگه این بخش رو اضافه کنن حجم مجله زیاد میشه به خاطر همین برای هیچ کدوم از بچه ها رو قرار ندادن
پاسخ
(01-06-2013, 11:37 PM)mohammad13 نوشته است: میشه بگین سبکش چی بود؟
ممنون Confused74:
بله با اقتباس با همون سریال بود سبکش هم مخلوتی از چند سبک بی نظیر است نقش آفرینی داره ادونچر داره شوتر داره مخفی کاری داره و ... و راستی این بازی بهترین بازی اقتباسی هم شد.Confused25:
فقط اللهConfused29:

پاسخ
(01-06-2013, 11:37 PM)mohammad13 نوشته است: میشه بگین سبکش چی بود؟
ممنون Confused74:
خودشه همونیه که سریالی میومد Confused24:
سبکشم :
Adventure/Third-Person

سازنده:
Telltale Games

ناشر:
Telltale Games

پلتفرم:
pc
پاسخ
اصلا با این بازی حال نکردم .خداییش بازی های دیگر سزاوار تر بودن.البته این چیزی از ارزش های این بازی رو کم نمی کنه
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
ممنون پس حتما باید تجربش کنم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 112 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 39,729 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,054 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,239 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  تلاطم و غوطه ی دست به قلم هایی که به عیش هنرمند هستند It's Time 5 1,911 04-08-2016, 04:34 PM
آخرین ارسال: Free man

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان