Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور سرپرست خبرنگاران Twisted Life - B.A.T - 06-21-2016

(06-20-2016, 02:32 PM)Danial Dehghani نوشته است: درود بر اشکان عزیز. خوبی آقا؟ سلامتی؟ چه می‌کنی؟
دوتا سوال بیشتر نمی‌کنم فقط لطف کن واسه این دوتا سنگ تموم بذار!
نظرت رو راجع به کاربران زیر بگو (هر کدوم دو خط، زیاد از گزینه "متاسفانه آشنایی ندارم" استفاده نکن! در کل اگر کسی رو میشناسی از تو لیست دریغ نکن دو خط بنویس در موردش D:)
-kasra
-مجید نصر
-ehsan1377
-Rasoul_76
-Devil Prince
-Nami
-Mr.DB
-The White Witcher
-OmidGam3r
-Twisted Life
-Arash-Fire
-The Kingslayer
-Destiny
-Mahd.1
-E.M.I.N.E.M
-F.E.A.R
-Behdad.47
-titansarus
-Tyrion
-Punished Snake
-skull.king
-Shervin
-dark_prince277
-Tidus
-Maximum_Dev
-Expellite
-persianwolf
-javad
-Albert Wesker
-GamerStation
-wander
-Real G
-razhaypenhan
-spartacus
-Hamed Zahedi
-snake
-BiGReD
-B The Game
-Gladiator
-Leon S. Kennedy
-Blue Sun
-Daniel Sheykhi
-Old.Snake
-The Wolf Of Rivia
-AMIR_PC
-Mohammad Reza Sahraee
-Mr.ISO
-ERFAN RP
-Javad RmR
-Last Warrior
-Auberon
-The Breaker
You Never Win
-Yves Guillemot
-スヌーピーアミニ
-AMIR-GAMER
-mohammad 13
-NS game
-Mp3Old
-Amir Fenix
-alirezam
-Farhan
-ALAN PAYNE
-Ronan
-Mahdi.AC4
-ARK1375
van helsing
-PicaSSO
-Stan
-Arthas
-Qeiji
-Sir Big Wig
-shadow.boss
-Rocksteady
-HardCore Gamer
-Erfan-Wh
-HOSSEIN COD
-Yesman4Ever
-Ainur
-Mental patient
-Moein_fr
-John Watson
-Edge And Christian
-ユニーク
-last assassin
-The Last Guardian
-Ramin.M
-EDCL
-Assassinwanted
-kiankasaei
-B.Wayne
-The Beast Incarnate
-Last Of Shadow
-AA-Revenger
-aliakbar36
-AmirHossein2015
-Mr_Game
-WasteLand
-K.I.A.N
-Pania
-Admin
-saeed aghababaee
-A.R.A.$.H
-Danial Dehghani

به کاربران زیر یک شخصیت (که میتونه مربوط به فیلم و سریال، بازی، کتاب و ... باشه یا حتی یک شخص حقیقی!) رو نسبت بده:
-kasra
-مجید نصر
-ehsan1377
-Rasoul_76
-Devil Prince
-Nami
-Mr.DB
-The White Witcher
-OmidGam3r
-Twisted Life
-Arash-Fire
-The Kingslayer
-Destiny
-Mahd.1
-E.M.I.N.E.M
-F.E.A.R
-Behdad.47
-titansarus
-Tyrion
-Punished Snake
-skull.king
-Shervin
-dark_prince277
-Tidus
-Maximum_Dev
-Expellite
-persianwolf
-javad
-Albert Wesker
-GamerStation
-wander
-Real G
-razhaypenhan
-spartacus
-Hamed Zahedi
-snake
-BiGReD
-B The Game
-Gladiator
-Leon S. Kennedy
-Blue Sun
-Daniel Sheykhi
-Old.Snake
-The Wolf Of Rivia
-AMIR_PC
-Mohammad Reza Sahraee
-Mr.ISO
-ERFAN RP
-Javad RmR
-Last Warrior
-Auberon
-The Breaker
You Never Win
-Yves Guillemot
-スヌーピーアミニ
-AMIR-GAMER
-mohammad 13
-NS game
-Mp3Old
-Amir Fenix
-alirezam
-Farhan
-ALAN PAYNE
-Ronan
-Mahdi.AC4
-ARK1375
van helsing
-PicaSSO
-Stan
-Arthas
-Qeiji
-Sir Big Wig
-shadow.boss
-Rocksteady
-HardCore Gamer
-Erfan-Wh
-HOSSEIN COD
-Yesman4Ever
-Ainur
-Mental patient
-Moein_fr
-John Watson
-Edge And Christian
-ユニーク
-last assassin
-The Last Guardian
-Ramin.M
-EDCL
-Assassinwanted
-kiankasaei
-B.Wayne
-The Beast Incarnate
-Last Of Shadow
-AA-Revenger
-aliakbar36
-AmirHossein2015
-Mr_Game
-WasteLand
-K.I.A.N
-Pania
-Admin
-saeed aghababaee
-A.R.A.$.H
-Danial Dehghani

پیشاپیش مرسی و خسته نباشی بابت جواب دادن به این دو سوال. S0 (74)

پ.ن: صرفاً اسامی دوستانی آورده شده که یک تگ از بین این تگ‌ها داشتن: "کاربر فعال، کاربر ماندگار، تحریریه، تحریریه سابق، مدیر کل سایت، همکار بازنشسته، مدیر کل فروم، مدیر ارشد، کاربر حرفه‌ای موضوعی، خبرنگار، مدیر انجمن، سرپرست تحریریه، سرپرست خبرنگاران، سردبیر سایت".

سلام دانیال... قربانت خیلی ممنون
دانیال همچین گفتی دو تا سوال میکنم من گفتم الان نوشتی 1- سلام 2- چی کار میکنی :\
این دو تا سواله الان؟    S0 (44)
باشه دیگه چیکارت کنیم باید جواب بدیم دیگه... فقط من هر کی رو شناخت داشته باشم می‌نویسم در موردش

kasra: یک توضیحی در رابطه با ایشون میدی؟  S0 (2)   شوخی کردم... آقای نراقی زحمات زیادی برای گیمفا کشیده و اونطوری که من میدونم حتی زمانی که نویسنده‌ای برای سایت نمونده، گیمفا رو تعطیل نکرده و یه تنه ادامه داده تا بالاخره گیمفا برسه به این جایگاه... با اینکه خیلی‌ها انتقادهایی به نحوه کارش دارن ولی خب قطعا هیچکس کامل نیست و من فکر میکنم آدم زحمت کشی هستن

مجید نصر: مجید از دوستان بسیار خوب من در گیمفا هست... حضورش کلا همیشه مایه دلگرمی بوده و هر وقت هر جایی (تیم اسپیک و...) با هم صحبت کردیم گفتیم و خندیدیم. علاوه بر این مدیر بسیار خوبی هم هست و کلا در زمینه PC نمیشه چیزی ازش بخوای و برات جور نکنه...  S0 (29)  

ehsan1377: احسان پسر خیلی خوبی بود و آشنایی مختصری ازش داشتم منتها نمیدونم چرا به یک باره رفت از انجمن و کسی هم جواب درستی در این رابطه به من نداد.

Nami: عالیه این بشر... تا حالا هیچ چیز بدی ازش ندیدم... سر اومدن آنچارتد 4 مارو بیچاره کرده بود. تا میومدیم صحبت کنیم میگفت داری اسپویل میکنی و جمع رو ترک میکرد   ... حتی دیده شده که برای جلوگیری از اسپویل از همه شبکه‌های اجتماعی خداحافظی کرده و در انجمن هم حضور نداشته S0 (2)    ... بعد از انتشار بازی هم خیلی‌ها شایعه کردن پرده‌های اتاقش رو کشیده، در رو بسته و در طول 48 ساعت باری رو تموم کرده  S0 (2)  

OmidGam3r: امید یکی از شناخته شده ترین شخصیت‌های بازی سازی مستقل که البته زحمت‌های زیادی هم در این راستا و هم در رابطه با گیمفا کشیده.... دوست بسیار خوب من که هر موقع باهاش هم صحبت شدم چیزهای جدیدی یاد گرفتم... فقط میتونم بگم عالی    S0 (29)

Twisted Life: بنده حقیر    S0 (22)

Arash-Fire: آرش نوروزپور تازه به تیم خبری اومده و در حال فعالیت هست... تا جایی که شناخت پیدا کردم پسر خوبیه و کیفیت کارش (با اینکه جای کار داره) ولی قابل قبول و خوبه

The Kingslayer: شاه کش عزیز    آقا در باب امیر حسین روایت‌های زیادی وجود داره... S0 (2) خیلی‌های میگن با مایکروسافت قرارداد امضا کرده و به دلیل دوستی نزدیکش با آقای فیل اسپنسر، لقب امیر اسپنسر به او اهدا شده است  S0 (2)  جدا از شوخی امیرحسین یکی از خبرنگارهای با سابقه تیم خبری هست و جالبه بدونید سابقه کاری امیر در گیمفا از سابقه کاری من در گیمفا بیشتره... دوست خوبم 

Destiny: شایان مددی هم یکی از کسانی هست که تازه به تیم خبری اومده و امیدوارم پیشرفت بکنه... پسر خوبی هست و آرزوی موفقیت دارم براش

Mahd.1: مهدی آقاجانی پسر خیلی خوبیه... چند وقتیه وارد تیم خبری شده و کارش مورد قبول بوده... امیدوارم ادامه بده و موفق باشه

E.M.I.N.E.M: سعید شیخی پور S0 (2)  این بشر بعضی وقت‌ها اینقدر اعصاب من رو متلاشی می‌کنه که جلوی خودم رو نمیتونم بگیرم 167  بچه فعالیه و کارش هم خوبه... فقط باید سعی کنه اخلاقش رو بهتر کنه و همکاری بیشتری (از نظر هماهنگی) داشته باشه

F.E.A.R: فرشاد سامانی مدت زیادی نیست که عضو تیم خبری شده ولی تو همین مدت کم فهمیدم پسر خیلی خوبیه و میشه روش حساب کرد... امیدوارم ادامه بده و موفق باشه

Behdad.47: بهداد بقایی رو چند ساله میشناسم و قبلا حتی با هم کار کرده بودیم. پسر خیلی خوبیه و این رو هم بگم گیتار الکتریک میزنه از نوع حرفه‌ای و صدای قشنگی هم داره

Tyrion: حمزه رو من قبل از اینکه وارد تیم تحریریه بشه نمیشناختم و فقط با همون نام مخصوص Tyrion دنبالش می‌کردم ولی از وقتی وارد تیم شده کارهای خوبش رو بیشتر دنبال میکنم و بیشتر باهاش آشنا شدم.

Punished Snake: یونس بهرامی رو قبل از اینکه وارد تیم بشه با توجه به مقالاتش در بازی‌نما میشناختم ولی خب الان خیلی بیشتر بهش نزدیک هستم... مقالات خیلی خوب و غنی‌ای مینویسه... مقاله رازهای داستانی متال گیر یونس رو خیلی دوست داشتم... اخیرا هم که یه جنجال درست کرده S0 (88)

skull.king: فرزین پسر با استعداد و خوبیه و کلا کارهای گرافیکی گیمفا دست ایشونه... آرزوی موفقیت دارم برای فرزین

Hamed Zahedi: یادش بخیر قبل از اینکه بیام به گیمفا کارهای صوتی خانواده گیمفا و رادیو گیمفا رو با صدای حامد عزیز گوش می‌کردم و کلا همیشه یکی از شخصیت‌های مورد علاقم بود در تیم...فکرش رو نمیکردم یک روز به تیم بیام و با حامد همکاری کنم... خیلی حس خوبی بود. کلا چیز بدی نمیشد از حامد پیدا کرد و همیشه خوبی و مهربونی ازش به جا میمونه... رفتن حامد یکی از تلخ ترین دوران گیمفایی من بود و دوستان (و البته خودش) میدونن که من چقدر ناراحت شدم از این اتفاق... با این حال همیشه براش آرزوی موفقیت کردم و میکنم S0 (29)

Leon S. Kennedy: مهرشاد ابراهیمی عزیز کسی بود که در گیمفا رو به روی من باز کرد... یادم نمیره اون روزی رو که ایمیل مهرشاد رو خوندم که در اون من رو برای خبرنگاری پذیرفته بود. یک سرپرست خوب و البته سخت گیر که دقیقا مثل لیون کندی تو کارش دقیق و حرفه‌ای بود. هر جا هست براش آرزوی موفقیت می‌کنم S0 (29)

Daniel Sheykhi: با اینکه پیش از اومدنم به گیمفا کارهای آقای شیخی رو دنبال می‌کردم اما شاید وقتی وارد تیم شدم ایشون رفته بودن و قسمت نشد باهاشون کار کنم... تعریفشون رو زیاد شنیدم و براشون آرزوی موفقیت می‌کنم.

Mohammad Reza Sahraee: محمدرضا صحرایی عزیز و دوست داشتنی یکی از بهترین کسانی بود که در گیمفا باهاش کار کردم. دوران خوبی رو با محمدرضای عزیز داشتیم و چیزهای زیادی ازش یاد گرفتم ولی خب دست تقدیر باعث شد همکاری ما ادامه نداشته باشه. امیدوارم موفق باشه S0 (29)

You Never Win: من تا قبل از اینکه سامرند رو ببینمفقط میدونستم یک اثری هست به نام انیمه ولی تا حالا یک انیمه هم ندیده بودم... بازی ژاپنی و شرقی زیاد تجربه کردم ولی انیمه تا حالا ندیده بودم... بعد از آشنا شدن با این دوست خوبم (که قضیه داره S0 (2) ) تازه فهمیدم چه چیز قشنگ و چه سبک هنری‌ای رو از دست دادم... سامرند پسر خیلی خوبیه و بدون شک یکی از بهترین نویسنده‌های انجمن هست... نکته خوب درباره سامرند اینه که خیلی تخصصی می‌نویسه.

-スヌーピーアミニ: پویان امینی یکی از بچه‌های خوب و آینده دار انجمن هست... پویان رو از نزدیک دیدم و با صحبت باهاش فهمیدم که فکرها و رویاهای خوبی تو سرش داره به شرطی که بتونه خوب تجربه کسب کنه و پخته بشه.

Mental patient: معین کلهری عزیز قطعا یکی از بهترین همکاران من در گیمفا بود و البته بعد از رفتنش دوست بسیار خوبی هم برای من باقی موند. یادش خیر اوایل ورودم به تیم از سخت گیری‌های معین در آستانه گریه کردن بودم S0 (43)  ولی بعدا فهمیدم واقعا این سخت گیری‌ها موثر بوده و به نوعی نکاتی که بهم گوشزد میکرد همه به درد خودم میخورده... با معین ارتباط نزدیکی دارم و البته از این بابت خیلی خوشحالم S0 (29)

The Last Guardian: ابراهیم ثمرصفایعزیز دوست خوبم هست و باهاش در ارتباط هستم... متاسفانه در زمان من،ابراهیم دوره کوتاهی در گیمفا داشت اما کارهای ابراهیم رو از مجله خوب بازی‌نما دنبال میکنم... آرزوی موفقیت می‌کنم برای این دوست خوبم S0 (29)

Mr_Game: سعید حلاجیان یک همکار و البته یک دوست خوب برای من هست... دوران خوبی داشتیم اما چند وقتیه که کلا بی خبر گذاشته و رفته...به هر حال امیدوارم درگیری‌ها و مشغله‌های سعید هم تموم بشه و بتونه برگرده به تیم

WasteLand: الوند فایقی یکی دیگه از همون همکارانو دوستانفوق‌العاده و با نشاط بود که متاسفانه خیلی فرصت کار با همدیگه رو نداشتیم و جای خالیش پس از رفتنش به شدت حس شد... آرزوی موفقیت می‌کنم برای الوند عزیز S0 (29)

K.I.A.N: کیان و الوند به نوعی مکمل همدیگه بودندو بودن در کنارشون واقعا به من انگیزه می‌داد... کیان دوست خوبم هست و متاسفانه چند ماهیه که در کنار ما کار نمیکنه... هر کجا هست براش آرزوی موفقیت می‌کنم S0 (29)

Admin: امیر فقط در یک کلام فوق‌العادست... کار کردن و البته دوستی با امیر حاجی زاده چیزهای زیادی رو به من یاد داد و همچنان از بودن در کنارش لذت میبرم... به غیر از دوستی و مسائل عاطفی، امیر برای گیمفا یک وزنه‌ست و خیلی راحت میشه بهش تکیه کرد... امیر حاجی زاده رو شاید خیلی‌ها به چشم یک ادمین خشک و جدی ببینند ولی باید بگم که اصلا اینطوری نیست... از بودن در کنار امیر واقعا خوشحالم S0 (29) 

saeed aghababaee: کار کردن در کنار سعید آقابابایی مثل یک شانس می‌مونه که هر 100 سال یکبار در خونت رو میزنه و من تنها به این دلیل خودم رو خوش شانس می‌دونم... من و سعید قبل از اومدن به گیمفا با هم رفیق بودیم و رابطه بسیار خوبی با هم داشتیم بعد از اومدن به گیمفا هم خیلی حرفه‌ای کار کردیم و کار کردن در کنار سعید عزیز واقعا باعث میشه هیچ وقت خسته یا بی انگیزه نباشم... سعید آقابابایی رو نمیشه با چند خط توصیف کرد... باید یک طومار نوشت . S0 (29)

A.R.A.$.H: بعد از ورود دوباره آرش سعادتمند به تیم خبری (چند ماه پیش) خیلی شناختی روش نداشتم و یک رابطه عادی در حد خبرنگار و سرپرست بینمون بود اما وقتی کم کم شناختمش و باهاش صمیمی شدم تازه فهمیدم چی رو از دست دادم S0 (43)  آرش رو میشه علاوه بر شخصیت خوب و دوست داشتنی‌اش با خستگی ناپذیری هم توصیف کرد... مطمئنا بخش خبری گیمفا بدون آرش هیچه و زحماتی که میکشه و فداکاری‌هایی که برای این بخش انجام میده لایق قدردانی فوق‌العاده‌ای هست. S0 (29)

Danial Dehghani: دانیال دهقانی یک دوست و همکار شگفت انگیزه... این بشر علاوه بر تخصص خوب در نویسندگی،به تازگی تخصص ویژه‌ای هم در شکستن یا به آتش کشیدن صندلی‌های داغ انجمن نشون داده S0 (43) S0 (2)  جدا از شوخی خیلی خوشحالم که با دانیال دهقانی کار میکنم و دوست بسیار خوب من هست... امیدوارم حالا حالاها با هم کار کنیم و رفیق باقی بمونیم...  S0 (29)

میریم سراغ بخش دوم سوال
[font=Tahoma, sans-serif]kasra: بیگ ددی بایوشاک S0 (43) [/font]

[font=Tahoma, sans-serif][b][font=Tahoma, sans-serif]مجید نصر[/b]: ایتن مارس  S0 (43) [/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Nami: ریف آنچارتد 4 S0 (43) [/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]OmidGam3r: دکتر فریمن S0 (43) [/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Twisted Life: تیم دریک (رابین)  S0 (22) [/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]The Kingslayer: جیمی لنیستر  S0 (43) [/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Mahd.1: لینک افسانه زلدا  S0 (43) [/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]E.M.I.N.E.M: دانته شیطان هم می‌گرید  S0 (43) [/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]F.E.A.R: جک شپرد  S0 (43) [/font][/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Behdad.47: میت بوی از سوپر میت بوی  S0 (43) [/font][/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Tyrion: فرانک وست Dead Rising  S0 (43) [/font][/font][/font][/font][/font]

Punished Snake: نیکو بلیک gta 4  S0 (43)

[font=Tahoma, sans-serif]Hamed Zahedi: لی اورت The Walking Dead S0 (43) [/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Leon S. Kennedy: لیون اس کندی S0 (43) [/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Mohammad Reza Sahraee: کارل جانسون gta san andreas  S0 (43) [/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]You Never Win: ارن یگار از Attack on Titan S0 (43) [/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]-スヌーピーアミニ: کرش  S0 (43) [/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Mental patient: جوئل The Last of Us S0 (43) [/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]The Last Guardian: وندر Shadow of the Colossus S0 (43) [/font][/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]WasteLand: تام هاردی S0 (43) [/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]K.I.A.N: پک من S0 (43) [/font][/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Admin:سم فیشر اسپلینتر سل S0 (43) [/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]saeed aghababaee: بیگ باس S0 (43) [/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]A.R.A.$.H: گرلت آو ریویا  S0 (43) [/font][/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Danial Dehghani: کوروو آتانو  S0 (43) [/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]ممنون بابت 2 سوال بسیار کوتاه و مختصرت... هفته دیگه قرار بذاریم من میخوام ببینمت 167 S0 (2) [/font][/font][/font][/font][/font]

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار Destiny - Station - 06-22-2016

خب میریم سراغ نفر بعدی:

[تصویر:  avatar_48911.jpg?dateline=1466588673]
Destiny
[تصویر:  buddy_online.gif]
(در حال خواندن موضوع سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 @ 10:33 pm)

[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  khabarnegar.png]

نام: شایان مددی
عنوان: ...Died
شغل: Jobless
تاریخ تولد: 07-26-2000 (15 ساله)

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار Destiny - Yves Guillemot - 06-22-2016

به‌به، رفیق عزیز شایان گل
چخبر عزیز؟ خوبی؟
همه‌ی سوالا رو جواب بده  167 
نظرت رو درباره‌ی خواننده‌های زیر بگو
امینم:
توپاک:
50 سنت:
دکتر دره:
اسنوپ داگ:
دریک:
لیل وین:
کندریک لامار:
سلنا گومز:
تیلور:
آریانا گراند:
مایلی سایرس:
جاستین:
کیتی پری:
ریحانا:
یاس:
تتلو:
آرمین:
پیشرو:

نظرت درباره‌ی انجمن:
نظرت درباره‌ی سایت:

نظرت درباره‌ی فعالان انجمن:
نظرت درباره‌ی مدیران انجمن:
نظرت درباره‌ی خبرنگاران سایت:
نظرت درباره‌ی افراد تحریریه سایت:

توصیه‌ات به تازه‌ واردان انجمن چیه؟

یک خاطره ترسناک تعریف کن:
تا حالا سوتی دادی تو انجمن؟

خب کمی درباره‌ی خودت
قد:
وزن:
رنگ مورد علاقه:
غذای مورد علاقه:
چه سبکی فیلم خوشت میاد؟
فیلم مورد علاقه خارجی:
فیلم مورد علاقه ایرانی:
سریال مورد علاقه خارجی:
سریال مورد علاقه ایرانی:
بازیگر مورد علاقه خارجی (زن):
بازیگر مورد علاقه خارجی (مرد):
بازیگر مورد علاقه ایرانی (زن):
بازیگر مورد علاقه ایرانی (مرد):
چه سبک موسیقی دوست داری؟
بهترین آهنگی که گوش دادی:
خواننده مورد علاقه خارجی (مرد):
خواننده مورد علاقه خارجی (زن):

خواننده مورد علاقه ایرانی (مرد):
خواننده مورد علاقه ایرانی (زن):
چه سبک بازی خوشت میاد؟
بازی‌ مورد علاقه (خارجی):
بازی مورد علاقه (ایرانی):
کاراکتر مورد علاقه ( مرد):
کاراکتر مورد علاقه ( زن):
از درس خوشت میاد؟
مورد علاقه‌ترین درس:
درسی که ازش متنفری:

فعلا به همینا جواب بده. شاید با موج دوم برگشتیم S0 (2)

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار Destiny - Cpt. John "Soap" MacTavish - 06-22-2016

سلام به خبرنگان عزیز شایان عزیز.
خوبی؟
خوشی؟
سلامتی؟
چه خبرا؟
دقیقا کجایی؟
جز خبرنگاری توی این سایت توی سایت دیگه‌یی هم فعالیت میکنی؟
فیلم دوس داری؟
چه سبک فیلم؟
انیمه یا انیمیشن؟
نظرت در مورد Finding Dory?
نظرت در مورد اینکه چرا بیشتر فیلم‌های که از روی بازی میسازن مزخرف ازآب در میاد چیه؟
به فیلم آساسین ایمان داری؟
دیویژن چی؟
بگذریم شخصیت موردت علاقه‌ت کیه؟
DC یا مارول؟
چرا؟
بازی Destiny رو خیلی دوس داری یا قضیه‌ش دیگه چیزه؟
ورزش میکنی؟
کدوم ورزش رو دوس داری؟
کنسول یا PC؟
کنفرانس سونی خوب بود یا مایکرو؟
راستی مبایل داری؟
مدلش چیه؟
در اخر نظرت در مورد اینا:
The Joker
Harley Quinn
Batman
Bruce Wayne
Scorpion
Sub-Zero
Catalyst
Uncharted 4
Quantum Break
Gears of War 4
God of War 4
Crush Remaster
Trevor Philips
Vass
Troy Baker
و نظرت در مورد این جمله
Have you ever dance with the devil in the pale moonlight?

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار Destiny - Funny Man - 06-22-2016

سلام بر اسکلت بیحس 
خوبی؟ 
حس داری؟ 
چی شد که حست رفت؟ 
فکر میکنی برمیگرده؟ 
winters sleep رو دیدی؟ 
میدونستی فیلمبرداری نسخه 3ش شروع شده؟ 
بهترین فیلمی که دیدی چی بوده؟ 
چرت ترین فیلم؟ 
بهترین انیمیشن؟ 
چرت ترین انیمیشن؟ 
به تاریخ علاقه داری؟ 
میدونستی خیلی از پادشاها پسرشون رو کشتن؟ 
بهترین بازی؟ 
چرت ترین بازی؟ 
بیشتر منتظر کدوم بازی هستی؟ 
گوتی امسال(به شخصه میگم بسته الحاقی جدید شبیه ساز بز)؟ 
گوتی سال بعد؟ 
بهترین مقالم کدوم بود؟ 
بدترینش؟ 
دودی هستی Ghelion؟ 
علاقه داری بهش؟ Ghelion 
دوست داری امتحان کنی؟ Ghelion 
معدلت چند شد؟  167
charlie xcx رو میشناسی S0 (29)؟ 
لینکین پارک رو چطور؟ S0 (29) 
میدونستی با پیشنهاد کردن زدبازی به من نزدیک بود گردنم رو از دست بدم؟ S0 (43)
دوست داری روی قبرت چی بنویسن؟  S0 (2)
کدوم شخصیت تاریخی رو بیشتر دوست داری؟  112 (1) 112 (1)
بهترین کاربر انجمن؟ 
مضخرفترین؟ 
از کدوم کاربر خیلی بدت میاد؟ (بی تعارف بگو)
حلوای کی رو دوست داری بخوری؟ S0 (43)
گیمری رو از کجا شروع کردی؟ 
میدونستی من امروز 1 کیلومتر دویدم؟ 124
چه ورزشی رو دوست داری؟ 
نظرت درباره قیافم؟ 
تا حالا با مشت زدی تو چش کسی؟(من این کارو کردم هنوز صدای چش یارو تو گوشمه) 
دوست دختر داری؟ 
داشتی؟ 
دوست داری داشته باشی؟ 
نظرت درباره دنوو Wall؟ 
از کی با من اشنا شدی؟ 
چی شد که اشنا شدیم؟ 

خب دادا اینا به ذهنم رسید
همینا رو داشته باش غر هم نزن S0 (86)
علی یارت

RE: صندلی داغ با حضور خبرنگار Destiny - Destiny - 06-22-2016

(06-22-2016, 11:13 PM)Yves Guillemot نوشته است: به‌به، رفیق عزیز شایان گل سلام بر مدیر کلاه‌بردار باگی‌سافت  S0 (2)
چخبر عزیز؟ خوبی؟ خوبم شما چطوری؟ S0 (2)
همه‌ی سوالا رو جواب بده  167  غلط بکنم جواب ندم S0 (2)
نظرت رو درباره‌ی خواننده‌های زیر بگو چشم  S0 (2)
امینم: پیرمرد  S0 (2)
توپاک: می‌ترسم ازش  S0 (43) S0 (2)
50 سنت:  1ریال ایران، ارزون‌قیمت  S0 (2)
دکتر دره: دره؟  S0 (5)  این دشتــه  S0 (2)
اسنوپ داگ:  S0 (43)
دریک: یک رپر معمولی
لیل وین: یه آهنگشو با امنم گوش دادم، باحاله  
کندریک لامار: زیاد چیزی ازش نمی‌دونم ولی بردار لمار دوسش داره  S0 (2)
سلنا گومز: شایان قربانش برود  S0 (2)
تیلور: باز هم شایان قربانش برود  S0 (2)
آریانا گراند: باری دیگر شایان قربانش برود  S0 (2)
مایلی سایرس:   S0 (43)
جاستین:  S0 (43)  Double
کیتی پری:   S0 (43) Triple
ریحانا: خوب است 
یاس: گل یاس، خوشبوئــه  S0 (2)  ولی زیادی فاز اجتماعی داره، فقط واسه بدبختی من آهنگ نخونده  S0 (43) S0 (2)
تتلو: استاد 2Pac  S0 (2)
آرمین: ساخته‌شده توسط موج رادیویی 2AFM و عاشق شکست‌خورده  S0 (2)  به اندازه‌ی موهای سرم من شکست عشقی خورده  S0 (43)
پیشرو: داره پیش میره  S0 (2)

نظرت درباره‌ی انجمن: انجمن خوبیه، بچه‌ها و مدیران خوبی داره، کلا جوش خوبه، فقط دوست ندارم سیستمش عوض شه، کلا لایک‌هامون میره  S0 (43)
نظرت درباره‌ی سایت: سایت هم که چیز خاصی نداره

نظرت درباره‌ی فعالان انجمن: همه‌ی کاربرهای فعال جزو دوست‌هام هستند، همه هم ماشالله نویسنده  S0 (2)  ولی یکی‌شون بدسلیقه‌ست  S0 (2)  خودش می‌دونه  S0 (2)
نظرت درباره‌ی مدیران انجمن: همه عالی‌ان S0 (2)
نظرت درباره‌ی خبرنگاران سایت: بازم همه عالی‌ان  S0 (2)  ولی سعید شیخی‌پور یه چیز دیگه‌ست  S0 (2)
نظرت درباره‌ی افراد تحریریه سایت: بازم همه عالی‌ان S0 (2)  ولی از سبک نوشتن یونس بهرامی خیلی خوشم میاد، نویسنده‌ی خاصیــه
توصیه‌ات به تازه‌ واردان انجمن چیه؟ توصیه‌م اینه که از اول به فکر تگ نباشید، فقط فعالیت کنید، یهو می‌بینید که تگ دارید، مثل خودم  S0 (2)

یک خاطره ترسناک تعریف کن: من خاطره ندارم، چه برسه به ترس‌ناک  S0 (43) S0 (2)
تا حالا سوتی دادی تو انجمن؟ تا دلت بخواد  S0 (2)  به خصوص توی خبرگذاشتن  S0 (2)

خب کمی درباره‌ی خودت
قد: آخرین باری که اندازه گرفتم 1.77 بود، دیگه نمی‌دونم تا الان چقدر رشد داشتم  S0 (2)
وزن: 60 تا 65، آخر هفته‌ها 5کیلو اضافه می‌شه  S0 (2)
رنگ مورد علاقه: سرمه‌ای
غذای مورد علاقه: پیتزا  S0 (2)
چه سبکی فیلم خوشت میاد؟ درام، عاشقانه و بعضی از جنایی‌ها
فیلم مورد علاقه خارجی: فیلم که زیاد دیدم ولی چیزی نبوده که بگم موردعلاقمهS0 (43)
فیلم مورد علاقه ایرانی: //    //      //    //     //         //    //    //   //    //     //  S0 (43)
سریال مورد علاقه خارجی: L'onore e il rispetto  S0 (2)
سریال مورد علاقه ایرانی: بازم چیز موردعلاقه‌ای ندارم، هر چی دیدم معمولی بوده  S0 (43)
بازیگر مورد علاقه خارجی (زن): اما استون و اسکارلت یوهانسون
بازیگر مورد علاقه خارجی (مرد): برد پیت
بازیگر مورد علاقه ایرانی (زن): الناز شاکردوست
بازیگر مورد علاقه ایرانی (مرد): محمدرضا گلزار
چه سبک موسیقی دوست داری؟ رپ، بی‌کلام
بهترین آهنگی که گوش دادی: یه آهنگ بی‌کلام که اسم نوازنده‌ش Salvatore Riccardiــه  S0 (43) S0 (2)
خواننده مورد علاقه خارجی (مرد): EMINEM
خواننده مورد علاقه خارجی (زن): موردعلاقه نیست ولی Adele به نطرم بتهرینــه

خواننده مورد علاقه ایرانی (مرد): خواننده خاصی نیست، کلا گروه زدبازی 
خواننده مورد علاقه ایرانی (زن): حرامـــه  S0 (2)
چه سبک بازی خوشت میاد؟ خودمم نمی‌دونم  S0 (43)
بازی‌ مورد علاقه (خارجی): MAFIA II فقط به عشق مسعود  S0 (2)
بازی مورد علاقه (ایرانی): Error 404 Not Found  S0 (43)
کاراکتر مورد علاقه ( مرد): ویتو اسکالتا
کاراکتر مورد علاقه ( زن): همگی  S0 (2)
از درس خوشت میاد؟ به هیچ وجه
مورد علاقه‌ترین درس: ورزش  S0 (2)
درسی که ازش متنفری: ریاضی  Wall

فعلا به همینا جواب بده. شاید با موج دوم برگشتیم S0 (2)  جواب که دادیم S0 (2) ، فقط موجت ما رو نبره، جوونیم آرزو داریم  S0 (2)

(06-22-2016, 11:22 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام به خبرنگان عزیز شایان عزیز. سلام بر کاپیتان مکتاویش ملقب به سوپ  S0 (2)
خوبی؟ بلی
خوشی؟ بلی
سلامتی؟ آره ولی از بس پای کامپیوتر نشستم کمردرد گرفتم
چه خبرا؟ سلامتی
دقیقا کجایی؟ از لحاظ جغرافایی، استان گیلان، شهرستان بندرانزلی  S0 (2)
جز خبرنگاری توی این سایت توی سایت دیگه‌یی هم فعالیت میکنی؟ نه بابا، فقط گیمفا  S0 (2)
فیلم دوس داری؟ لا اله الا الله  S0 (2)
چه سبک فیلم؟ درام، رمانتیک و بعضی از فیلم‌های جنایی
انیمه یا انیمیشن؟ هیچ‌کدام
نظرت در مورد Finding Dory?ـ Finding Nemo رو که دیده بودم، خوشم اومد ولی اینو هنوز ندیدم، فکر کم بعدش بشه Finding Shayan  S0 (2)
نظرت در مورد اینکه چرا بیشتر فیلم‌های که از روی بازی میسازن مزخرف ازآب در میاد چیه؟ بعضی از بازی‌ها چون بر روی گیم‌پلی تمرکز داره، نمی‌شه فیلم ساخت. بعضی‌ها هم مثل سری مافیا که بیشتر روی داستان تمرکز داره، باید سازنده‌ی خوب باشه که بتونه پیاده‌سازی کنه 
به فیلم آساسین ایمان داری؟ من کلا به اسسینز ایمان ندارم  S0 (2)
دیویژن چی؟ هر چی یوبی بسازه ایمان ندارم  S0 (2)  
بگذریم شخصیت موردت علاقه‌ت کیه؟
DC یا مارول؟ مارول
چرا؟ به خاطر اسپایدر من
بازی Destiny رو خیلی دوس داری یا قضیه‌ش دیگه چیزه؟ نه تا حالا بازی هم نکردم، می‌خواستم اول بذارم Destino که به ایتالیایی می‌شه سرنوشت ولی گفتم انگلیسی بهتره، البته اگه مهلتی واسه تعویض نام کاربری داشته باشم  S0 (2)
ورزش میکنی؟ نه
کدوم ورزش رو دوس داری؟ هندبال
کنسول یا PC؟ هیچی موس و کیبورد نمی‌شه
کنفرانس سونی خوب بود یا مایکرو؟ من کلا فن مایکروسافتم  S0 (2)
راستی مبایل داری؟ به دلایلی بسیار بد ازم گرفتن S0 (2)
مدلش چیه؟ 2سال پیش Galaxy Tab 3 با یک Xperia C بود  S0 (2)  ولی حیف از دست دادم   S0 (2) Wall
در اخر نظرت در مورد اینا:
The Joker عاشقشم  S0 (29)
Harley Quinn جذابه  S0 (2)
Batman خیلی خشکه  S0 (43)
Bruce Wayne بازم همونه ولی اسمش باحاله  S0 (2)
Scorpion عالی  
Sub-Zero بسیار خزه  S0 (2)
Catalyst کلا از Mirror's Edge خوشم میاد گرچه نسخه‌ی جدیدشو هنوز تجربه نکردم
Uncharted 4 کلا از انحصاری‌های سونی بدم میاد، جذابیتی برام ندارن حتی اگه شاهکار باشن مثل تلو
Quantum Break از اتمسفر و ایده‌ی بازی خوشم میاد
Gears of War 4 نسخه‌ی 3 و 1 و Judgement رو باز کردم و واقعا عالی بود. کلا عاشق این سری‌ام
God of War 4 کلا از کریتوس بدم میاد S0 (43)
Crush Remaster فکر کنم منظورت Crashــه که بازم خوشم نمیاد
Trevor Philips بی‌عقل ولی باحال
Vass یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌هام، یه دیوانه‌ی واقعی
Troy Baker تا چند هفته پیش نمی‌دونستم این همه نقش و صداگذاری کرده  S0 (43)
و نظرت در مورد این جمله
Have you ever dance with the devil in the pale moonlight?
نصب شبی ما رو نترسون S0 (2) ، ما شیطانو توی نور مهتابی چیکار داریم؟  S0 (43) ولی هارلی کوئین باشه قبوله  S0 (2)

(06-22-2016, 11:27 PM)BELLATOR نوشته است: سلام بر اسکلت بیحس سلام بر سیگاریِ باحس  S0 (2)
خوبی؟ بلی
حس داری؟ نه S0 (2)
چی شد که حست رفت؟ باهام قهر کرد  S0 (2)
فکر میکنی برمیگرده؟ به هیچ وجه  S0 (2)
winters sleep رو دیدی؟ فقط 50دقیقه‌شو دیدم  S0 (2)
میدونستی فیلمبرداری نسخه 3ش شروع شده؟ کارگردانش گفت داره نسخه‌ی 5ـش رو می‌سازه، کجای کاری؟  S0 (2)
بهترین فیلمی که دیدی چی بوده؟ نگم بهتره  S0 (2)
چرت ترین فیلم؟ تا حالا فکر نکردم
بهترین انیمیشن؟ کلا انیمیشن زیاد نمی‌بینم ولی از Robots خیلی خوشم اومد، مال یه قرن پیشه  S0 (2)
چرت ترین انیمیشن؟ بازم تا حالا فکر نکردم
به تاریخ علاقه داری؟ وقتی تاریخ می‌خونم احساس می‌کنم تو زیرزمینه‌م S0 (43)  احساس خاک‌خوردگی می‌کنم S0 (43) ، دیگه خودت تصور کن  S0 (43)
میدونستی خیلی از پادشاها پسرشون رو کشتن؟ الان هم همینطوره  S0 (43)
بهترین بازی؟ MAFIA II فقط به عشق مسعود  S0 (2)
چرت ترین بازی؟ قتل در کوچه‌های تهران
بیشتر منتظر کدوم بازی هستی؟ MAFIA III باز هم به عقش مسعود  S0 (2)
گوتی امسال(به شخصه میگم بسته الحاقی جدید شبیه ساز بز)؟ MAFIA III باز هم به عشق مسعود  S0 (2)  برای جمله‌ی داخل پرانتز هم فقط می‌تونم این شکلک رو تقدیم کنم:  S0 (43) Mr
گوتی سال بعد؟ MAFIA IV فقط به عشق مسعود  S0 (2)
بهترین مقالم کدوم بود؟ قدیسان گناه‌کار | نقد و بررسی Saints Row 2
بدترینش؟ اولین مقاله‌ت: معرفی والت‌ها Fallout 4  S0 (2)
دودی هستی Ghelion؟ نه به خدا  S0 (2)
علاقه داری بهش؟   Ghelion با سیگار یه عکس باحال بگیری، خوش‌تیپ هم باشی مثل من S0 (2)  عالیــه S0 (2)
[quote pid='262673' dateline='1466621853']
دوست داری امتحان کنی؟ Ghelion نه به خدا، ریه‌مو از سر راه نیاوردم که  S0 (43)
معدلت چند شد؟  167 نگم بهتره  S0 (2)
charlie xcx رو میشناسی S0 (29)؟ الان سرچیدم تو گوگل، قربانش برود شایان S0 (2)
لینکین پارک رو چطور؟ S0 (29)  آره هر از گاهی به «بوستان لینکین» می‌رم برای تاب‌بازی
میدونستی با پیشنهاد کردن زدبازی به من نزدیک بود گردنم رو از دست بدم؟ S0 (43) می‌دونم، خواستی بگو آهنگ‌های بدتر معرفی کنم  S0 (2)
دوست داری روی قبرت چی بنویسن؟  S0 (2) مردی بزرگ، با شرافت  S0 (2)
کدوم شخصیت تاریخی رو بیشتر دوست داری؟  112 (1) 112 (1)  هیتلر  S0 (2)
بهترین کاربر انجمن؟ Destiny  S0 (2)
مضخرفترین؟ BELLATOR  S0 (2)
از کدوم کاربر خیلی بدت میاد؟ (بی تعارف بگو) بازم BELLATOR
حلوای کی رو دوست داری بخوری؟ S0 (43) بعد تو خصوصی بهت می‌گم  S0 (2)  فقط ذکر کنم یه افراد خاص که دنبال یه چیز خاص هستن  S0 (2)
گیمری رو از کجا شروع کردی؟ از سال 1945 هنگام آغاز جنگ جهانی دوم با هیتلر داشتیم Crash Bandicoot می‌زدیم  S0 (2)
میدونستی من امروز 1 کیلومتر دویدم؟ 124 الان زنده‌ای؟ فکر کنم تا 6ماه دیگه بخوابی  S0 (2)
چه ورزشی رو دوست داری؟ هندبال
نظرت درباره قیافم؟ می‌گی 30بیلمو زدم ولی بازم داری  S0 (2) یکمی هم دعواگیر، حس می‌کنم می‌خوای منو بزنی  S0 (43) S0 (2)
تا حالا با مشت زدی تو چش کسی؟(من این کارو کردم هنوز صدای چش یارو تو گوشمه) تا دلت بخواد  S0 (2)
دوست دختر داری؟ همه‌ حای خواهد مائـن  S0 (2) ولی یکی هست که دوست دارم GFــم بشه  S0 (2)
داشتی؟ بازم همه جای خواهر مائـن  S0 (2)
دوست داری داشته باشی؟ بابا می‌گم یکی هست بقیه هم جای خواهر مائـن  S0 (2)
نظرت درباره دنوو Wall؟ مردم‌آزار
از کی با من اشنا شدی؟ از وقت گل نی
چی شد که اشنا شدیم؟ آواتارم اسکلت بود، تو هم ترسیده بودی برام یادداشت گذاشتی  S0 (2)

خب دادا اینا به ذهنم رسید ذهنتو قربون  S0 (2)
همینا رو داشته باش غر هم نزن S0 (86) نه من کی باشم که غز بزنم؟  S0 (2)
علی یارت امیر هم هم‌کارت  S0 (2) خدایا ما رو ببخش  S0 (2)
[/quote]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Cpt. John "Soap" MacTavish - Station - 06-24-2016

خب میریم سراغ نفر بعدی:

[تصویر:  avatar_41533.jpg?dateline=1466162363] Cpt. John "Soap" MacTavish
[تصویر:  buddy_offline.gif]
[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  user.png]

نام: سیدمسعود کاظمی
عنوان: Cpt. John "Soap" MacTavish
شغل: Gamer
تاریخ تولد: 12-21-2001 (14 ساله)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Cpt. John "Soap" MacTavish - Yves Guillemot - 06-24-2016

به‌به، کاپیتان S0 (2)
چخبر؟ خوبی؟
همه‌ی سوالا رو جواب بده  [تصویر:  167.gif] 
امینم:
توپاک:
50 سنت:
دکتر دره:
اسنوپ داگ:
دریک:
لیل وین:
کندریک لامار:
سلنا گومز:
تیلور:
آریانا گراند:
مایلی سایرس:
جاستین:
کیتی پری:
ریحانا:
یاس:
تتلو:
آرمین:
پیشرو:

نظرت درباره‌ی انجمن:
نظرت درباره‌ی سایت:

نظرت درباره‌ی فعالان انجمن:
نظرت درباره‌ی مدیران انجمن:
نظرت درباره‌ی خبرنگاران سایت:
نظرت درباره‌ی افراد تحریریه سایت:

توصیه‌ات به تازه‌ واردان انجمن چیه؟

یک خاطره ترسناک تعریف کن:
تا حالا سوتی دادی تو انجمن؟

خب کمی درباره‌ی خودت
قد:
وزن:
رنگ مورد علاقه:
غذای مورد علاقه:
چه سبکی فیلم خوشت میاد؟
فیلم مورد علاقه خارجی:
فیلم مورد علاقه ایرانی:
سریال مورد علاقه خارجی:
سریال مورد علاقه ایرانی:
بازیگر مورد علاقه خارجی (زن):
بازیگر مورد علاقه خارجی (مرد):
بازیگر مورد علاقه ایرانی (زن):
بازیگر مورد علاقه ایرانی (مرد):
چه سبک موسیقی دوست داری؟
بهترین آهنگی که گوش دادی:
خواننده مورد علاقه خارجی (مرد):
خواننده مورد علاقه خارجی (زن):

خواننده مورد علاقه ایرانی (مرد):
خواننده مورد علاقه ایرانی (زن):
چه سبک بازی خوشت میاد؟
بازی‌ مورد علاقه (خارجی):
بازی مورد علاقه (ایرانی):
کاراکتر مورد علاقه ( مرد):
کاراکتر مورد علاقه ( زن):
از درس خوشت میاد؟
مورد علاقه‌ترین درس:
درسی که ازش متنفری:

فعلا به همینا جواب بده. شاید با موج دوم برگشتیم [تصویر:  s0%20%282%29.gif]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Cpt. John "Soap" MacTavish - Cpt. John "Soap" MacTavish - 06-24-2016

(06-24-2016, 04:39 PM)Yves Guillemot نوشته است: به‌به، کاپیتان S0 (2)
چخبر؟ خوبی؟سلامتی شما خوبی؟
همه‌ی سوالا رو جواب بده  [تصویر:  167.gif] غلط بکنم جواب ندم.
امینم:سلطان رپ.
توپاک: پادشاه رپ
50 سنت:یکی از بهترینا
دکتر دره:نمیشناسم
اسنوپ داگ:خوب میخونه
دریک:از صداش خوشم نمیاد
لیل وین:نمیشناسم
کندریک لامار:نمیشناسم
سلنا گومز: میشناسم ولی آهنگاشو گوش ندادم.
تیلور:خیلی خوب میخونه، از آهنگ Bad bloodش خیلی خوشم اومد
آریانا گراند:اینم خوب میخونه.
مایلی سایرس: S0 (43) S0 (43) S0 (43)
جاستین: S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43)  (دقت کردی توی کنسرت‌هاش بجز دختر دیگه کسی نیست)
کیتی پری:عالی
ریحانا:بهترین
یاس:بهترین رپر ایران.
تتلو:بعضی از آهنگاش خوبن، اون قضیه خل و چل بودنش هم به کنار.
آرمین:بدک نیست
پیشرو:امیدوارم پیشرو تر بشه.

نظرت درباره‌ی انجمن:خیلی خوبه، ولی صفای پارسال رو نداره.
نظرت درباره‌ی سایت:عالی.

نظرت درباره‌ی فعالان انجمن:آدمای خوبین.
نظرت درباره‌ی مدیران انجمن:نهایت تلاش رو میکنن برای جواب دادن به درخواست ها و رسیده‌گی به نظریات کاربران.
نظرت درباره‌ی خبرنگاران سایت:همه شون عالین.
نظرت درباره‌ی افراد تحریریه سایت:بهترین ها دور هم جمع شدن، فقط یه پیشنهاد بهشون دارم که سعی کنن مقاله آموزشی هم بذارن مثل: راهنمایی بازی Fallout 4 که خیلی ها حتی اسم Fallout رو هم نشنیدم چه برسه به بازی کردن نسخه های 3 و نیو وگاسش

توصیه‌ات به تازه‌ واردان انجمن چیه؟ اسپم ندین، و اگر مقاله مینویسین بخاطر لذت و آموختاندن بنویسین، چون اگه کسی واقعا لذت ببره مطمعن باش بهت اعتبار هم میده.

یک خاطره ترسناک تعریف کن:من خیلی نمیترسم، اما طبقه بالا خونمون چند وقتی کسی زندگی نمیکرد، جن پیدا کرده بود حالا هم بعضی وقت‌ها سروصدا میکنن ولی چی میشه کرد جنن دیگه.
تا حالا سوتی دادی تو انجمن؟ یه چندوقتی بود قاطی کرده بودم همش سوتی میدادم.

خب کمی درباره‌ی خودت
قد: 173 یا 174
وزن:یادم نیست ولی بین 50 تا 49
رنگ مورد علاقه:آبی
غذای مورد علاقه:کباب
چه سبکی فیلم خوشت میاد؟ اکشن، هیجان انگیز، رازآلود و جنایی، درام هم بعضی وقت‌ها میبینم.
فیلم مورد علاقه خارجی: خیلین ولی سه‌گانه بتمن و Warrior
فیلم مورد علاقه ایرانی: رسوایی
سریال مورد علاقه خارجی:Breaking Bad
سریال مورد علاقه ایرانی: سریال خط
بازیگر مورد علاقه خارجی (زن):Scarlett Johansson و Kate Winslet
بازیگر مورد علاقه خارجی (مرد):Tom Hardy و DeCaprio
بازیگر مورد علاقه ایرانی (زن):الناز شاکردوست.
بازیگر مورد علاقه ایرانی (مرد):اکبر عبدی
چه سبک موسیقی دوست داری؟ سبک خاصی گوش نمیدم، فقط از آهنگ خوشم بیاد کافیه، ولی اول پاپ بعدش رپ
بهترین آهنگی که گوش دادی:اگه از لحاظ شعر و مفهوم باشه Elastic Heart از Sia و اگه خوشم بیاد The Phoenix از Fall Out Boy
خواننده مورد علاقه خارجی (مرد):از گروه Fall Out Boy و امینم خوشم میاد.
خواننده مورد علاقه خارجی (زن):Rihanna

خواننده مورد علاقه ایرانی (مرد):یاس و توهی و بیگی
خواننده مورد علاقه ایرانی (زن):نمیدونم.
چه سبک بازی خوشت میاد؟از هر سبکی جز MMO مثل کلش آف کلنز
بازی‌ مورد علاقه (خارجی):Grand Theft Auto V
بازی مورد علاقه (ایرانی):E.T Armies
کاراکتر مورد علاقه ( مرد):The Joker
کاراکتر مورد علاقه ( زن):Lara Croft
از درس خوشت میاد؟بسته‌گی به درسش داره، مثلا از زیست‌شناسی خوشم میاد.
مورد علاقه‌ترین درس:زیست‌شناسی
درسی که ازش متنفری:تاریخ

فعلا به همینا جواب بده. شاید با موج دوم برگشتیم [تصویر:  s0%20%282%29.gif]
صد در صد برگرد.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ماندگار Erfan-Wh - Station - 06-28-2016

خب میریم سراغ نفر بعدی:

[تصویر:  avatar_33581.jpg?dateline=1466941626]
Erfan-Wh
[تصویر:  buddy_offline.gif]
[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  Karbarmandegar_B.png]

نام: عرفان استادی