Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر ERFAN007 - alirezam - 07-05-2013

اولا سلام
1.آخرین بازی که تموم کردی چی بود ؟
2.پس چرا انقدر دیر برای صندلی داغ اقدام کردی ؟
3.چندتا از وبلاگهاتو بگو شاید یه سر زدم ؟
4.چرا فرهان؟ محمدرضا که بهتره
5.بهترین بازی سال 2012 ؟
6.استقلال یا ... ؟
7.چرا سرجیو راموس ؟
8.سریال خارجی نگاه نمیکنی ؟
9.کباب یا آبگوشت ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
10.pes یا fifa ?
11.chris یا leon ?
12.ada یا jill ?
13.نظرت درباره ی re 6 ?
14.امضام مال چه بازی است ؟
15.far cry 3 رو بازی کردی در مجموع چند ساعت ؟
16.تا حالا گربه رو با سنگ زدی ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
17.نظرت درباره ی محمد علیزاده ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
18.بازیگر مورد علاقه ؟
19. خواننده مورد علاقه ؟
20.گاو خر تره یا خر گاو تر ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Farhan - 07-05-2013

(07-05-2013, 03:25 PM)'alirezam' نوشته است: اولا سلام .سلام
1.آخرین بازی که تموم کردی چی بود ؟نمیدونم چی بود درگیر نقد هستیم زیاد بازی نمیکنم.اما فکر کنم آخریش ندای وظیفه ۸ بودش.
2.پس چرا انقدر دیر برای صندلی داغ اقدام کردی ؟دیر.تازه زودم اومدم داداش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
3.چندتا از وبلاگهاتو بگو شاید یه سر زدم ؟سر نزنی بهتره از همون جا فرار میکنی صبر کن چند روز دیگه میخوام سایت بزنم . [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
4.چرا فرهان؟ محمدرضا که بهتره . تو خونه همه میگن فرهان دیگه عادت کردم..[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
5.بهترین بازی سال 2012 ؟یادم نمیاد ولی ندای وظیفه ...یادم اومد مردگان متحرک. واقعا بعضی صحنه ها اشکم رو در آورد مخصوصا وقتی که تو طبقه بالا یک پسر بچه زامبی شده رو پیدا کردن و کشتنش و دفنش کردن[img]images/smi/s0 (38).gif[/img] [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
6.استقلال یا ... ؟ استقلال.فامیلامون بیشتر استقلالی اند منم گفتم طرفدار استقلالم.وگرنه زیاد تیم های ایرانی بازیهاشون رو نمیبینم.
7.چرا سرجیو راموس ؟ چون رنگ ریشش با موهاش سته (:
8.سریال خارجی نگاه نمیکنی ؟چرا نگاه میکنم اما نه از اون سریال های که بچه ها میبینن.فعلا شبکه نمایش پزشک دهکده و عملیات نجات.
9.کباب یا آبگوشت ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ههههه کباب.
10.pes یا fifa ? با اینکه فیفا میگن بهتره اما  pes جا افتاده تره تو ایران...
11.chris یا leon ? هر دوشون ...
12.ada یا jill ? جیل.باایدا زیاد آشنایی ندارم .
13.نظرت درباره ی re 6 ?از پنج بهتر بود.
14.امضام مال چه بازی است ؟بایوشوک .
15.far cry 3 رو بازی کردی در مجموع چند ساعت ؟یک بار تو ساری خریدم اجرا نشد.فعلا دارمن با پوستر هاش بازی میکنم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
16.تا حالا گربه رو با سنگ زدی ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] آره.کلا گربه میبینم میدوم دنبالش یا باهاش چشم تو چشم میکنم.اصلا محلم نمیزاره.خیلی افاده داره.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
17.نظرت درباره ی محمد علیزاده ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بد نیست.
18.بازیگر مورد علاقه ؟ایرانی:مهران مدیری خارجی :برد (:
19. خواننده مورد علاقه ؟خواننده که میخونه برام مهم نیست.اثری که بده بیرون برام مهمه برای همین هیچ کدوم رو بهتر از دیگری نمیدونم
20.گاو خر تره یا خر گاو تر ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هیچکدوم.هر دو تا الاغ هستن (:
باوفا سلام یادت موند خداحافظی یادت رفت.یا حق [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-05-2013, 03:53 PM)'4mir124' نوشته است:
(07-05-2013, 03:12 PM)'Farhan' نوشته است:
(07-05-2013, 02:55 PM)'4mir124' نوشته است: دلیل واقعی عدم ورودت به شبکه اجتماعی چیه؟منظورت گیمفاست.خوب اومدم عضو تحریریه شم.اولش خوب بود ولی آخرش همچنان ادامه دارد.

داداش شبکه اجتماعی همون آبیه

معذرت.عدم ورود نداشتن فیلتر شکن مناسب (:  [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Javad Rahimi - 07-05-2013

سلام[img]/images/smi/new/3.gif[/img][img]/images/smi/new/3.gif[/img]
1 _  معنی اسمت میدونی؟ اگه میدونی چیه ؟
2 _ کدوم بازی رو هیچ وقت از یاد نمیبری؟
3 _ کدوم بازی رو از همه بیشتر بازی کردی؟
4 _ ایا در اینده که سنت به 20 یا 25 رسید بازی میکنی؟
5 _ نظرت درباره ی من [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]؟
6 _ به نظرت من چه شکلیم؟
7 _  کدوم کار رو بیشتر دوست داری؟ (یکی از شکلک های زیر)
[img]/images/smi/new/100.gif[/img][img]/images/smi/new/131.gif[/img][img]/images/smi/new/127.gif[/img][img]/images/smi/new/129.gif[/img][img]/images/smi/new/122.gif[/img][img]/images/smi/new/137.gif[/img][img]/images/smi/new/136.gif[/img][img]/images/smi/new/ghelion.gif[/img][img]/images/smi/new/Laie_73.gif[/img]
8 _ یک جوک بگو ؟ 
9 _ به نظر خودت خاصیت بسیار خوبت چیه؟
10 - و در اخر چرا از نقد خوشت میاد؟
11 _ بهترن دوستات در گیمفا؟ (نام کاربری بده)
و خداحافظ و همیشه پیروز و سربلند باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Mr.Psycho - 07-05-2013

Hello
نظرتون راجع به من؟(صادقانه)
واچ داگز یا جی تی ای؟
X-BOX:ONE or PS4
شکلک مورد علاقه؟
چرا من از شما دارم سوال میپرسم؟
چرا صندلی داغ؟
چرا از اسکایریم خوشتون میاد؟
چرا من هی با چرا سوال میکنم؟
BaBay

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - lord of shadow - 07-05-2013

آقای فرهان حسینی به صورت خلاصه خود را معرفی کنید؟
آقای فرهان حسینی علم بهتر است یا بازی؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Best Gamer - 07-05-2013

سلاااااام
میدونی چرا زیاد ازت سوال نمی پرسن؟(چون میدونن چه جونوری هستی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
اگه یه نفرو تو خیابون پیدا کنی که داره میمیره می بریش بیمارستان یا در میری؟!([img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img])
اگه یه روز از خواب پاشی ببینی همه مردم ناپدیدشدن چه حسی پیدا میکنی؟[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
عصرپادشاهان بازی میکنی؟(اگه آره کدوم سروری؟)
فعلا همینا رو جواب بده تا چند تا سوال دیگه هم پیدا کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(07-05-2013, 04:11 PM)'javad1754' نوشته است: سلام[img]/images/smi/new/3.gif[/img][img]/images/smi/new/3.gif[/img]  سلام.
1 _  معنی اسمت میدونی؟ اگه میدونی چیه ؟ تو فرهنگ لغت دیده بودم نام مکانی در نزدیکی همدان.اصل اصل هستش ریشش فارسیه فارسیه (:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
2 _ کدوم بازی رو هیچ وقت از یاد نمیبری؟اسکایریم.عملیات جهانی حتی اگه ۱۰۰ سالم هم بشه هرگز یادم نمیره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
3 _ کدوم بازی رو از همه بیشتر بازی کردی؟بازی عملیات جهانی.[img]/images/smi/new/241.gif[/img]
4 _ ایا در اینده که سنت به 20 یا 25 رسید بازی میکنی؟آره.بازی های مهم رو.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
5 _ نظرت درباره ی من [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]؟برای اولین بار با هم از دو تا پاکستانی باختیم (:
6 _ به نظرت من چه شکلیم؟شکل انسان (:
7 _  کدوم کار رو بیشتر دوست داری؟ (یکی از شکلک های زیر)

(07-05-2013, 04:14 PM)'HUNTER68' نوشته است: Helloج سلام.برادر زبان فارسی را پاس بداریم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرتون راجع به من؟(صادقانه)بچه خوبی هستی و انگار از همه بیشتر منتظر جی تی ای  هستی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
واچ داگز یا جی تی ای؟هر دو رو بازی  میکنم اما واچ داگز[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
X-BOX:ONE or PS4  نظر من فرقی نمیکنه چون نمیتونم بخرم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
شکلک مورد علاقه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا من از شما دارم سوال میپرسم؟دلایل شخصی (:
چرا صندلی داغ؟همینجوری.گفتم همه اومدن منم برم ضایع شم برگردم (:
چرا از اسکایریم خوشتون میاد؟چون بیا اول نقد اسکایریمم رو بخون نظر بده.خودت میفهمی چرا من The Elder Scrolls V: Skyrim هستم...نقد و بررسی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نظر ندی ناراحت میشم...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا من هی با چرا سوال میکنم؟نمیدونم.بازم دلایل شخصی (:
BaBay
یا حق [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-05-2013, 04:14 PM)'lord of shadow' نوشته است: آقای فرهان حسینی به صورت خلاصه خود را معرفی کنید؟
بسم الله الرحمن الرحیم
سال اول دبیرستانم.تابستان سال 91 موفق شدم مدرک ICDL درجه 2 خودم رو بگیرم و اگه خدا خواست تابستان 92 مدرک درجه 1 رو هم میگیرم.مدرک زبان دارم.البته مال 2 سال پیش هستش l:

میرم تجربی . فرمانده کل تیم lirl ایران در گیم رنجر در بازی معروف Swat 4 هستم.
اهل مازندرانم.شهرستان ساری.بیشتر من خودم رو فرهان حسینی معرفی کردم تو اینترنت.وبلاگ هم زیاد زدم اما تو فکر یک سایتم.

یک گیمر نيمه حرفه ای هستم.تو مجله پلک باز نویسنده ام نقد میدم و نقد میدم . اگه پلک باز اجازه بده به انجمن هم نقد میدم.فعلا توی یک نقد هستم که اختصاصی انجمن هستش و حدود 20000 کلمه هستش.خدا آخرش رو ختم بخیر کنه |:

دوست دارم با بچه ها دوست باشم.جدیدا به نقد هم علاقه مند شدم.
میتونید برنامه کاری من رو دنبال کنید.تابستون اومده برنامه دارم فراوان ...

البته داشتم تا تگ گرفتن میرفتم که این امتحان ها نذاشت وگرنه تو دستم بود . ولی عیبی نداره ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هستش :)

کسانی که قدیمی اند می دونند برنامه کاری من چطوری بودش...

و در آخر فقط گیمفا :)
آقای فرهان حسینی علم بهتر است یا بازی؟ فقط علم.من  به نظر خودم اطلاعات عمومیم خیلی زیاده یک بار تو مستر گیمر دوم شدم (:[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(07-05-2013, 04:15 PM)'Best Gamer' نوشته است: سلاااااام . سلام
میدونی چرا زیاد ازت سوال نمی پرسن؟(چون میدونن چه جونوری هستی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) نظر لطف شماست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگه یه نفرو تو خیابون پیدا کنی که داره میمیره می بریش بیمارستان یا در میری؟!([img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]) میبرمش بیمارستان.کلا یا کاری رو انجام نمیدم یا انجام بدم تا آخرش هستم ..[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگه یه روز از خواب پاشی ببینی همه مردم ناپدیدشدن چه حسی پیدا میکنی؟[img]images/smi/s0 (38).gif[/img] چقدر این سوالا شبیه سوالای منه (: سوالای من مشمول قانون کپی رایته داداش (:  دلیلش رو پیدا میکنم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عصرپادشاهان بازی میکنی؟(اگه آره کدوم سروری؟)داشتم منتهی سرور ۵ الان دیگه بازی نمیکنم ...
فعلا همینا رو جواب بده تا چند تا سوال دیگه هم پیدا کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] باشه.من برم  تو گیمفا دور بزنم تا شما سوال بیابی (:

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Javad Rahimi - 07-05-2013

اقا فرهان جواب های سوال های من  من نصفه هست[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

(07-05-2013, 04:47 PM)'javad1754' نوشته است: اقا فرهان جواب های سوال های من  من نصفه هست[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

ببخشید بقیه سوالاتتون رو که جواب دادم نیفتادش.الان دوباره جواب میدم...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Stan - 07-05-2013

سلام آقا فرهان
خوبى؟
نقد Skyrim رو خوندم. عالى بود.
بهترين بازى Ps3 چيه؟
بهترين بازيه x360 چيه؟
بهترين بازى كه تو عمرت كردى چى بوده؟
از آواتارت (راموس) معلومه كه فوتبالى هستى
رئال يا بارسا؟
مسى يا رونالدو؟
Pes يا فيفا؟
بتلفيد يا كال؟