Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - dark_prince277 - 07-14-2013

(07-14-2013, 12:56 AM)'vahid74' نوشته است: تا حالا به خود کشی فکر کردی ؟؟؟؟ نه

تا حالا سگ دنبالت کرده ؟؟؟؟؟؟   اره

کمترین نمره درسیت چند بوده ؟؟؟؟ زبان. 6 از 20[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

( ادمین لطفا ما رو از بن آزاد کن تا بتونیم تو سایت نظر بدیم ) نام کاربری تو سایت + جرمی که مرتکب شدی رو بگو بررسی کنم. من یه دو هفته ایی میشه کسی رو بن نکردم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - mahdi081 - 07-14-2013

دیدم بچه ها زیاد سوال میپرسند گفتم منم باز چنتا دیگه بپرسم

۱ تا حالا شده تو خیابون پا سمت راستت گیر کنه به یه چیزی کم مونده باشه با کله بیای زمین
۲ تا حالا شده وقت غذا خوردن سوسک ببینی (اگه دیدی چی کار کردی)
۳ تا حالا کامپیوترت خراب شده (اگه اره چه حسی داشتی)
۴بچه بودی نفهم بودی مگس شکار میکردی ایا؟؟
۵ الان دلت چی میخواد
۶اگه یه روز من ادمین بشم تو رو اخراج کنم پیش خودت بهم چی میگی راستش رو بگو
۷ اگه بهت ۵۰ درصد اخطار بدم چی
۸ تا حالا شده به خاطر یه بازی گریه کنی (اسم اون بازی رو بگو)
۹تا حالا زدی یکی رو ناجور
۱۰ ناخون دستت رو تا حالا با دندان کندی؟
۱۱ یه جوک بگو که خیلی بیمزه باشه
۱۲ سیگار که نمیکشی ؟؟؟؟
۱۳ به چه سایت هایی سر میزنی بیشتر به جز گیمفا
۱۴ اگه همین الان یه زامبی بیاد تو اتاق چی میکنی
۱۵ سرما رو دوست داری یا گرما رو
۱۶ شبا که ما میخوابیم ....کی بیداره اگه گفتی
۱۷یه چیستان بگو بعدش خودت جوابش رو بده
۱۸ شور.شیرین.تلخ.ترش. کدومش رو دوست داری از همین ۴ تا یکیش رو بگو
۱۹ با دوستات میری بیرون چل بازی در میارین یا نه ؟؟
۲1 یه سوال جدی از من بپرس
22 تا حالا به وب من سر زدی ؟؟
23 اخرین سوال : چی بشتر ناراحتت میکنه و چی بیشتر خوشحالت میکنه

بابای

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - NS game - 07-14-2013

1- دوباره چطوری ؟
2- بوی سوختنی نمیاد ازت ؟
3- میدونی مقاله وحشتناک که دارم مینویسم چیه ؟
4- تا حالا با PC درد و دل کردی یا التماس ؟
5- به پایان دنیا در سال 2012 امید داشتی دوست داشتی تموم شه ؟
6- یک پیشنهاد وقتی از صندلی پاشو دی بشمار چند تا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] دادی !
7- نظرت درباره آواتارم و امضام چیه ؟
8- تا حالا ماشین بهت زده ؟
9- حالا که آدمین هستی به آقای نوروزی بگو وقتی من رو توی نمایشگاه دیدی فرار کنه چون میخوام بکشمش!
10- دوست داری بازیساز بشی و یا بازی رو درست کنی ؟
11- این نویسندگان رو شبا بهشون بگو بخوابن !

(07-14-2013, 01:37 AM)'mahdi081' نوشته است: دیدم بچه ها زیاد سوال میپرسند گفتم منم باز چنتا دیگه بپرسم

۱ تا حالا شده تو خیابون پا سمت راستت گیر کنه به یه چیزی کم مونده باشه با کله بیای زمین تا دلت بخواد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
۲ تا حالا شده وقت غذا خوردن سوسک ببینی (اگه دیدی چی کار کردی) نه.
۳ تا حالا کامپیوترت خراب شده (اگه اره چه حسی داشتی) اینم تا دلت بخواد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
۴بچه بودی نفهم بودی مگس شکار میکردی ایا؟؟ اینجانب شکارچی زنبور بودم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
۵ الان دلت چی میخواد یه تماس تلفنی از یکی از رفیق های قدیمیم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
۶اگه یه روز من ادمین بشم تو رو اخراج کنم پیش خودت بهم چی میگی راستش رو بگو این اتفاق واقعیست. فحش میدادیم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
۷ اگه بهت ۵۰ درصد اخطار بدم چی جواب بالا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
۸ تا حالا شده به خاطر یه بازی گریه کنی (اسم اون بازی رو بگو) آخر بازی مس افکت 3. اونجا که شپرد باید می رفت تو اون راکتور و خودش رو می کشید جلو و جلوتر. [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
۹تا حالا زدی یکی رو ناجور اره ولی بعدش عین چی ترسیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
۱۰ ناخون دستت رو تا حالا با دندان کندی؟ تا دلت بخواد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
۱۱ یه جوک بگو که خیلی بیمزه باشه  همه کاربرها عاشق من هستن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
۱۲ سیگار که نمیکشی ؟؟؟؟ نه بابا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
۱۳ به چه سایت هایی سر میزنی بیشتر به جز گیمفا imdb-dl58.in   ،    Farsnews.ir  
۱۴ اگه همین الان یه زامبی بیاد تو اتاق چی میکنی   الفرار[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
۱۵ سرما رو دوست داری یا گرما رو  سرما
۱۶ شبا که ما میخوابیم ....کی بیداره اگه گفتی  ادمین نوروزی، ادمین نوروزی [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
۱۷یه چیستان بگو بعدش خودت جوابش رو بده  حال داریا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
۱۸ شور.شیرین.تلخ.ترش. کدومش رو دوست داری از همین ۴ تا یکیش رو بگو شیرین
۱۹ با دوستات میری بیرون چل بازی در میارین یا نه ؟؟ خیر عزیزم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
۲1 یه سوال جدی از من بپرس اگه بگم آزادی هر کاری تو تالار بکنی برای یک روز چه کار می کنی؟
22 تا حالا به وب من سر زدی ؟؟ نه والا.
23 اخرین سوال : چی بشتر ناراحتت میکنه و چی بیشتر خوشحالت میکنه  پشت سر آدم حرف نا حق زدن -  ملاقات با آدم های مهم

بابای

(07-14-2013, 01:42 AM)'NS game' نوشته است: 1- دوباره چطوری ؟ گشنمه در حال حاضر ( مثلا روزه دارم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
2- بوی سوختنی نمیاد ازت ؟ نیکان بود اسمت دیگه؟ برم بن کنمت [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
3- میدونی مقاله وحشتناک که دارم مینویسم چیه ؟ امیدوارم قشنگ باشه
4- تا حالا با PC درد و دل کردی یا التماس ؟ این کار آدمای مریضه، مریض. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
5- به پایان دنیا در سال 2012 امید داشتی دوست داشتی تموم شه ؟ نه. فعلا هستیم پیش هم.
6- یک پیشنهاد وقتی از صندلی پاشو دی بشمار چند تا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] دادی ! هنوز پس با پدر ساین پوکر فیس ملاقات نکردی. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دانیال نوروزی بدتر از منه. [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
7- نظرت درباره آواتارم و امضام چیه ؟ قشنگه. امیدوارم بتونم نسخه 5 رو بازی کنم و از داستان هاش سر در بیارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
8- تا حالا ماشین بهت زده ؟ نه
9- حالا که آدمین هستی به آقای نوروزی بگو وقتی من رو توی نمایشگاه دیدی فرار کنه چون میخوام بکشمش! الف) آدمین درست نیست، ادمین درسته، بر وزن امین     ب) آقای نوروزی رو دیدی سلام منو برسون بهش بگو اون قضیه قتل رو بی خیال شه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
10- دوست داری بازیساز بشی و یا بازی رو درست کنی ؟ نه بابا. من اصلا تو این خط نیستم. علاقه هم ندارم. تو ایران این صنعت رو تحویل نمی گیرن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
11- این نویسندگان رو شبا بهشون بگو بخوابن ! شیفت هستن عزیزان من[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - A.ko - 07-14-2013

سلام سلام!!!!
چه خبر؟
یه فروشگاه شاتگان خوب بهم معرفی کن:
رنگ چشات؟
روزی چند ساعت تو فرومی؟
تا حالا با کله رفتی تو کیک تولد؟
مقالم (اولین تجربه آزادی | بررسی تک تک تمام نسخه های بازی محبوب GTA) چطور بود؟
تا حالا شده از خونه بندازنت بیرون؟
ترجمه اون دیالوگ ماندگاری که دفعه پیش گفتی:
خسته کننده ترین کار؟

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Alireza M - 07-14-2013

با سلامی پنج تاییاش
پچه بودی مورچه با ذره بین می سوزوندی ؟
زنبور رو چه جوری شکنجه می دادی ؟ ( من که شاخک هاش رو با یه نخ نازک می بستم و آویزون می کردم تا خودش می مرد ! )
بچه بودی وقتی مگس می گرقتی اول بالش رو می کندی یا کلش رو یا پاشو ؟ ( من که یه نخ نازک دور سرش می پیچیدم بعد آویزونش میکردم بعدشم اعدام اونوقت میدادم مورچه ها یا جوجه هام می خوردن ! )
بچه بودی جوجه داشتی یا اردک ؟ ( من که اردک داشتم بهش آبگوشت میدادم میخورد ! )
فجیع ترین باری که جوجت یا اردک مرد رو تعریف کن ؟ ( جوجه ی من زیر یه سنگ دو متری له شد و دل و رودش در اومد ! جات خالی همچین خون پاشید )
سوسک رو چجوری شکنجه می کردی ؟ ( من با دسکش می گرفتم بعد روی فندک اجاق بهش شوک الکتریکی وارد می کردم ! )
چند تا خواهر برادرید ؟
بچه چندمی ؟
دوست داری چند تا بچه داشته باشی ؟
بچه دخترو بیشتر دوست داری یا بچه پسر رو ؟
تا حالا شرط بندی سر چی کردی ؟
دوست داری بیای قم ؟
دوست داری با ما همسایه باشی ؟
منم جدیدا دارم نقد می نویسم دیر یا زود رو سایته یه توصیه بکن ؟
چرا اینقدر باحالی ؟
عجیب ترین خالی بندی که شنیدی چی بود ؟
عجیب ترین خبر ؟
وقتی بچه بودی با بچه محلات میرفتی خرابه نزدیک خونه تون آتیش روشن کنی و سیب زمینی بپزی ؟
موضوع آزاد :
خسته نباشی

(07-14-2013, 07:07 PM)'A.ko' نوشته است: سلام سلام!!!!
چه خبر؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه فروشگاه شاتگان خوب بهم معرفی کن: shutgon.com
رنگ چشات؟ قهوه ایی
روزی چند ساعت تو فرومی؟ هر موقع آزاد باشم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا با کله رفتی تو کیک تولد؟ نچ[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مقالم (اولین تجربه آزادی | بررسی تک تک تمام نسخه های بازی محبوب GTA) چطور بود؟ برای شروع خیلی خوب بود. آینده خوبی داری این شکلی پیش بری[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تا حالا شده از خونه بندازنت بیرون؟ نه. ما مثل مرد خودمون قهر می کنیم میریم بیرون [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ترجمه اون دیالوگ ماندگاری که دفعه پیش گفتی: من پیش از خودم فقط سیاهی می بینم.  (یعنی کارهای ناپسند زیاد انجام دادم و یا دادند)
خسته کننده ترین کار؟ بشینی حرف زدن دخترا رو گوش بدی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(07-14-2013, 07:17 PM)'Alireza M' نوشته است: با سلامی پنج تاییاش
پچه بودی مورچه با ذره بین می سوزوندی ؟ اره
زنبور رو چه جوری شکنجه می دادی ؟ ( من که شاخک هاش رو با یه نخ نازک می بستم و آویزون می کردم تا خودش می مرد ! ) شاید باورت نشه ولی میذاشتم نیشم بزنه، بعدش میومدم نیشی که از بدنش جدا شده بهش می چسبوندم با چسب اوهو[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بچه بودی وقتی مگس می گرقتی اول بالش رو می کندی یا کلش رو یا پاشو ؟ ( من که یه نخ نازک دور سرش می پیچیدم بعد آویزونش میکردم بعدشم ***** اونوقت میدادم مورچه ها یا جوجه هام می خوردن ! ) یک بالش رو می کندم فقط. زجر کش می شه اینجوری[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بچه بودی جوجه داشتی یا اردک ؟ ( من که اردک داشتم بهش آبگوشت میدادم میخورد ! ) جوجه. مادربزرگم خدا بیامرز هر چند ماه در میون برام می خرید[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
فجیع ترین باری که جوجت یا اردک مرد رو تعریف کن ؟ ( جوجه ی من زیر یه سنگ دو متری له شد و دل و رودش در اومد ! جات خالی همچین خون پاشید ) همشون به مرگ طبیعی مردن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
سوسک رو چجوری شکنجه می کردی ؟ ( من با دسکش می گرفتم بعد روی فندک اجاق بهش شوک الکتریکی وارد می کردم ! ) دمپایی ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چند تا خواهر برادرید ؟ تک فرزندم
بچه چندمی ؟
دوست داری چند تا بچه داشته باشی ؟ 2 تا
بچه دخترو بیشتر دوست داری یا بچه پسر رو ؟ دختر
تا حالا شرط بندی سر چی کردی ؟ ایستک[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوست داری بیای قم ؟ نه زیاد. جمکران رو دوست دارم بیام
دوست داری با ما همسایه باشی ؟ چی بگم الان
منم جدیدا دارم نقد می نویسم دیر یا زود رو سایته یه توصیه بکن ؟ سعی کن محاوره ننویسی تو نقدت
چرا اینقدر باحالی ؟ چه عجب. یکی گفت باحال[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
عجیب ترین خالی بندی که شنیدی چی بود ؟ رفیقم مُرد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
عجیب ترین خبر ؟ متال گیر 5 داره میاد واسه PC [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
وقتی بچه بودی با بچه محلات میرفتی خرابه نزدیک خونه تون آتیش روشن کنی و سیب زمینی بپزی ؟  نه
موضوع آزاد :
قبل رفتن به جهنم این دیالوگ را خواهم گفت :

خدایا ببخش که ناامیدت کردم …

خسته نباشی زنده باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Ronan - 07-14-2013

بسم الله الرحمن الرحیم
برای نوشتن یه پیش نمایش مو به مو کارهایی رو که انجام میدید برام بگید؟
پدر خودمو در اووردم تا این شکل گرفت،حالا ارزش شبایی که بیدار مودنم واسه نوشتنشو داشته یا نه؟نه بعنوان یک نویسنده مبتدی بلکه بعنوان کسی که 3 ماهو اندی تویه این حرفه فعالیت داره نظرتونو بگید؟
https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-splinter-cell-blacklist
ترجمتون در چه سطحیه؟
برای ترجمه از چه فرهنگ لغتی کمک میگیرید؟اونایی که باید برای ترجمه دائم به اینترنت متصل باشی یا اونایی که آفلاینن؟یا کلا یه چیزی تویه ی مایه های آکسفورد امثالهم اصلا برای فهمیدن ترجمه سریع یک کلمه به توضیحات انگلیسیش مراجعه میکنید یا اینکه سریع میرید سراغ ترجمه فارسیش؟یه روش سریع برای ترجمه بهم پیشنهاد کنید،ممنون میشم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پیشرفتمو چطور دید؟لاکپشت یا پلنگ،مضخرفه ولی خوب دیگه ایناهم سوال دیگه مگه نه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آها راستی تا حالا به کسی اخطار دادید یا اینکه فقط مدیرا اخطار میدن؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و در آخر من میگم فقط گیمفا نظر شما چیه؟نه از لحاظ مدیریتون صادقانه بگید!البته بیش تر منظورم معطوف فروم میشه که یه جورایی جدا از سایت جدایه،مخصوصا با وضعیت نام های کاربری[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - White Fang - 07-14-2013

سلام دوباره
نظرتون راجع به GLaDOUS چیه؟(تو بازی پورتال)
بهترین شخصیت دنیای بازی؟
بزرگترین آرزوتون؟
نظرتون درباره ی بازی Heavy Rain؟
بزرگترین ایراد فروم؟
زیباترین شعار تو بازی ها؟
بهترین پلتفرم؟
به نظرتون نقاط ضعف نقد های من چیه؟
نظرتون درباره ی David Cage؟
ممنون بابت توجهتون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Jesper Kyd - 07-14-2013

سلامی دوباره
اول خسته نباشید بگم به رسول جان که هم باید رو سایت نظارت داشته باشه، هم فروم و هم به سوالات گهربار دوستان پاسخ بده. خدا صبرت بده.[img]/images/smi/new/neutral.gif[/img]
چند تا سول میپرسم ازت:
از اینکه من شبها هم خبر میزارم راضی هستی؟
از مقاله اولین نگاه به Mad Max خوشت اومد؟
میدونستی بهترین خبرت تو دنیای گیم رو من گذاشتم رو سایت؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت من میام نمایشگاه؟
اگه بیام تو غرفه گیمفا راهم میدید؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
به نظرت اگه گیمفا+ چاپی بشه به موفقیت دست پیدا میکنه؟
میلاد ازم پرسیده چرا از مردای یه چشم خیلی خوشت میاد، چی جوابشو بدم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درآخر خسته نباشید . خیلی ممنون.
روزه هاتم قبول.