امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آتش در مقابل حکومت نظامی! اولین نگاه به inFAMOUS SECOND SON
دوست عزیز بعضی جاها نوشته "
[size=12px]". ردیفش کن.
اگه هم با اینترنت مشکل داری میتونی مقاله رو بنویسی و بعد "ذخیره به عنوان نمونه" رو بزنی. تا اگه یه موقع نت قطع شد، داشته باشیش.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(03-14-2014, 05:56 PM)'PWLG' نوشته است: دوست عزیز بعضی جاها نوشته "
[size=12px]". ردیفش کن.
اگه هم با اینترنت مشکل داری میتونی مقاله رو بنویسی و بعد "ذخیره به عنوان نمونه" رو بزنی. تا اگه یه موقع نت قطع شد، داشته باشیش.[/size]
نمودونم چرا اونجوری نوشته!!! بعد تا حالا به اینجوری ذخیره نکرده بودم خیلی کار خوبی کردید گفتید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] به غیر از اینترنت pc ام مشکل داره[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[size=12px] [/size]
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
معمولا وقتی از ورد کپی میکنیم یا از ویرایش سریع استفاده میکنیم، اینجوری میشه. (
[size=12px] 
)
اون راهی هم که بهت گفتم گفتم خیلی بدرد بخوره. من خودم یه نقد ناقص دارم که تو نمونه ها ذخیره کردم.
اگه بخوای تو ورد بنویسی و اینجا کپی کنی، یه ساعت باید بشینی ویرایشش کنی. ولی اینجوری تو همون وردپرس فروم مینویسی و هر وقت خسته شدی ذخیره به عنوان نمونه رو میزنی و بعدا بقیه ش رو مینویسی.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
ممنون111
مثل همیشه عالی بود،مخصوصا من نمیدونستم که دوبله ی delsin توسطtroy baker انحام میشهConfused05:یعنی فکر میکردم دوبله ی شخصیت دوم بازی توسط اونهConfused43: الان همین مساله باعث شد من خیلی امیدم به این بازی بیشتر بشه.امیدوارم متاش بالای 85 بشهConfused25:

اما کاشکی نمیگفتی آخر infamous 2 چی میشه،الان من میخواستم بعد از عید بازیش کنم که گویی این بازی هم مثل gow3,final fantasy13,red dead redemption,metal gear:peace walker و.....خیلی بازی های دیگه برام اسپویل و خراب شد.من برم خود کشی کنمConfused41:Confused442:

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
خوب بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
با این فعالیت زیادت هم تو پیشرفت میکنی هم انجمن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
راستی یادم رفت یه چیزی بگم،تاریخ انتشار بازی رو اشتباه زدی february که باید بشه march Confused25:

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
(03-14-2014, 08:07 PM)'313714' نوشته است: راستی یادم رفت یه چیزی بگم،تاریخ انتشار بازی رو اشتباه زدی february که باید بشه march Confused25:

ممنون که گفتید تصحیح شد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
تیتری که واسه متنت انتخاب کردی خیلی خوب بود. دقیقا ایده بازی بود.
هرکی بسته طلایی، برنزی، یا نقره ای شبگرد رو خریده چیغام خصوصی بده کارش دارم.... مهم .... فوری
تیم طلایی )<<9?یمفا:

I ain't never goin to forget you all
[تصویر:  6b6gc2awoprjvsvziyng.jpg]
پاسخ
(03-14-2014, 08:50 PM)'XdragonxbornX' نوشته است: تیتری که واسه متنت انتخاب کردی خیلی خوب بود. دقیقا ایده بازی بود.

داداشت کارشو بلده البته(اگه pc و اینترنتم بذاره)

پاسخ
ممنون عالی بود [img]/images/smilies/smilies1/s (17).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویدئو گیمفا: هر کسی از ظن خود شد یار من… | Inside “در یک نگاه” White Beard 1 1,539 04-11-2020, 01:59 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  اولین شکاف‌ها در زرهی پولادین (بررسی اجمالی Dark Souls III) Gabit0 1 2,250 06-05-2017, 01:20 AM
آخرین ارسال: TWO SOULS
  مهمانان ناخوانده‌ی تالوس | اولین نگاه به Prey Iker Casillas 0 1,254 09-24-2016, 04:16 PM
آخرین ارسال: Iker Casillas
  مگاتن تازه سر از خاک درآورده‌ی کوجیمای از گور برخاسته | اولین نگاه به Death Stranding Punished Snake 7 4,348 06-29-2016, 02:04 PM
آخرین ارسال: websalehi
  انعکاس درد در آینه‌های شرارت | اولین نگاه به Dishonored 2 Tyrion 3 2,685 04-26-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Destiny

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان