مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 104,821
» آخرین عضو: hoasen3493
» موضوعات انجمن: 24,315
» ارسال‌های انجمن: 225,391

آمار کامل

کاربران آنلاین
در حال حاضر 148 کاربر آنلاین وجود دارد.
» 1 عضو | 143 مهمان
Applebot، Bing، Google، Yandex، Comicboy1992

آخرین موضوع‌ها
کمک در مورد اسمبل کردن سی...
انجمن: گفت و گوی آزاد
آخرین ارسال توسط: Maliheh
دیروز, 11:44 AM
» پاسخ: 1
» بازدید: 41
5 روش جلوگیری از سرخودن ف...
انجمن: گفت و گوی آزاد
آخرین ارسال توسط: Amirmehrabi
01-25-2022, 12:56 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 25
کاشت ابرو با با استاندارد...
انجمن: گفت و گوی آزاد
آخرین ارسال توسط: zahraradmanesh
01-24-2022, 02:03 PM
» پاسخ: 1
» بازدید: 469
چرا دستگاه حضور و غیاب تش...
انجمن: گفت و گوی آزاد
آخرین ارسال توسط: SPERSIA
01-23-2022, 07:28 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 22
خدمات تولید محتوا
انجمن: انجمن PC داران!
آخرین ارسال توسط: soniya25
01-23-2022, 01:20 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 21
صافکاری درب یخچال
انجمن: گفت و گوی آزاد
آخرین ارسال توسط: فیکسی
01-23-2022, 12:28 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 16
معرفی سایت دانلود فیلم و ...
انجمن: معرفی سایت، کانال تلگرام
آخرین ارسال توسط: webbin
01-22-2022, 12:37 PM
» پاسخ: 1
» بازدید: 250
بهترین فیلم های سینمایی ا...
انجمن: فیلم و سریال
آخرین ارسال توسط: webbin
01-22-2022, 12:28 PM
» پاسخ: 1
» بازدید: 219
بهترین فیلم های سینمایی ک...
انجمن: فیلم و سریال
آخرین ارسال توسط: webbin
01-22-2022, 12:17 PM
» پاسخ: 2
» بازدید: 282
لیست انیمه های برتر جهان
انجمن: انیمیشن
آخرین ارسال توسط: webbin
01-22-2022, 12:03 PM
» پاسخ: 1
» بازدید: 439

 
  5 روش جلوگیری از سرخودن فرش
ارسال کننده: Amirmehrabi - 01-25-2022, 12:56 PM - انجمن: گفت و گوی آزاد - بدون پاسخ

[تصویر: 337050-in01.png?anchor=center&mode=crop&...7277830000]
حتما برایتان پیش آمده که با دقت و ظرافت فرش های خود را روی زمین قرار داده اید، اما با هر بار راه رفتن روی آن فرش حرکت می کند و یا جمع می شود. یا حتی هنگامی که روی زمین نشسته اید و پاهایتان را روی هم انداخته اید و در حال استراحت هستید، فرش روی زمین لیز می خورد و نمی توانید راحت استراحت کنید. در ادامه این مطلب از قالیکده  البرز با دلایل جمع شدن فرش روی موکت و روش هایی برای جلوگیری از لیز خوردن فرش روی سرامیک و پارکت آشنا می شوید.
چرا فرش سر می‌خورد؟
لیز خوردن فرش مشکلی است که افراد زیادی درگیر آن هستند . ممکن است فکر کنید که ضخامت فرش مانع از سر خوردن آن شود اما با این وجود باز هم فرش سر می خورد. سر نخوردن فرش زمانی اهمیت زیادی پیدا می کند که افراد آسیب پذیر یعنی افراد سالمند و یا کودکان نیز در خانه زندگی کنند. در این صورت سر خوردن فرش خطرناک بوده و ممکن است آسیب جدی به افراد وارد کند که قابل جبران نباشد.
یکی از دلایلی که باعث می شود فرش لیز بخورد، دور دوزی نشدن فرش است. برای جلوگیری از سر خوردن فرش اغلب موقع آهار زدن، به دور لبه های فرش نوارهای چرمی می دوزند که کمک می کند فرش بر روی زمین سر نخورد.

[تصویر: slip-and-fall-accidents-1170x780.jpg]
جنس نخ فرش نیز از دلایل دیگر سر خوردن فرش است. بهترین جنس نخ فرش، نخ اکرلیک است. اما اگر جنس نخ فرش شما اکرلیک نیست نگران نباشید. با استفاده از روش هایی که در ادامه گفته می شود می توانید از لیز خوردن فرش جلوگیری کنید.
دلایل جمع شدن فرش روی موکت
جمع شدن فرش روی موکت به شدت به جنس موکت و جنس فرش‌تان بستگی دارد. بنابراین باید در انتخاب جنس فرش و نوع موکت دقت کنید. فرش های پلی استر بیشتر از فرش های اکریلیک سر می خورند. فرش های سبک و همچنین فرش هایی که پشت آن ها لغزنده است احتمال سر خوردن بیشتری دارند. در مورد موکت نیز جنس موکت و نوع بافت آن می تواند بسیار موثر باشد. بهترین کار این است که در هنگام خرید فرش و موکت این مورد را با کارشناسان مطرح کنید و از آن ها بخواهید تا در انتخاب مناسب ترین فرش راهنمایی‌تان کنند.
جلوگیری از سر خوردن فرش روی سرامیک و پارکت 
برای آنکه از سر خوردن فرش بر روی سرامیک و کفپوش جلوگیری شود، راه ها و روش هایی وجود دارند. این روش ها کمک می کنند تا از آسیب هایی که ممکن است به علت لیز خوردن فرش ایجاد شود جلوگیری شود. بعضی از این روش ها عبارتند از:
 • ترمز فرش یا چسب ترمز

 • لایه های مخصوص

 • پد لغزش

 • استفاده از چسب های حرارتی

 • قرار دادن وسایل سنگین روی فرش
ترمز فرش یا چسب ترمز
ترمز فرش یا چسب ترمز یکی از روش هایی است که به جلوگیری از لیز خوردن فرش کمک می کند. ترمز فرش محصولی لاستیکی است که آسیبی به بافت فرش نمی زند.از ویژگی های ترمز فرش می توان به موارد زیر اشاره کرد:
قابل شستشو است و می توان دفعات زیادی از آن استفاده کرد.
بر روی فرش و سرامیک اثری نمی گذارد و به آن ها نمی چسبد.

[تصویر: Kitchen+Rugs+And+Mats+Washable+%5B2+PCS%...y+Room.jpg]
می توان گفت استفاده از ترمز فرش بهترین روش برای جلوگیری از سر خوردن فرش است. اگر از افرادی هستید که فرش خانه تان را زیاد می شویید این روش برای شما بهترین روش است. این روش از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه است و قیمت مناسبی دارد و برای تمامی افراد قابل استفاده است. برای فرش روی پله ها نیز ترمز فرش و یا بست های مخصوص روش های مناسبی هستند. برای استفاده از آن دقت کنید تا آن را در پشت فرش و جایی که ریشه ندارد بچسبانید. چسب ترمزها را در هر چهار طرف فرش نصب کنید.
لایه های مخصوص
یکی دیگر از روش های جلوگیری از سر خوردن فرش استفاده از لایه های مخصوص است. این لایه ها ضخامت کمی دارند و در زیر فرش قرار می گیرند به طوری که برآمدگی ایجاد نمی کنند. دقت کنید تا برای خرید این لایه ها یا آسترها اندازه آن از فرش کوچک تر باشد.
پد لغزش
استفاده از پدهای لغزشی از روش های دیگر جلوگیری از لیز خوردن فرش است. این پدها جنس های مختلفی دارند که باید با توجه به جنس کف انتخاب شوند. برای مثال پد مناسب برای سرامیک یا سنگ، جنس فومی یا لاستیکی است که بر روی زمین می چسبد و از سر خوردن فرش بر روی آن جلوگیری می شود. پد لغرشی زیر فرش قرار می گیرد و باید کاملا به اندازه فرش باشد.
برای آن که پد لغزشی به فرش بچسبد می توانید از چسب های دوطرفه مخصوص فرش استفاده کنید. چسب را در دور تا دور پشت فرش و با فاصله از اطراف لبه فرش بچسبانید. همچنین می توانید برای چسبندگی بیشتر مقداری چسب در وسط فرش نیز قرار دهید.
پد لغزشی مانع از کشیدگی تار و پود فرش می شود و به همین دلیل از فرسودگی، پارگی و اثرات دیگری که راه رفتن زیاد بر روی فرش ایجاد می کند، جلوگیری کرده و باعث طول عمر و ثبات کیفیت فرش می شود.
استفاده از چسب های حرارتی
چسب های حرارتی نیز روش خوبی برای جلوگیری از سر خوردن فرش است، به این صورت که در پشت فرش و دور تا دور آن چسب می زنید و اجازه می دهید تا خشک شود.
استفاده از این روش برای تمام فرش ها مناسب نیست چون باعث آسیب رسیدن به آن ها می شود. فرش هایی که از جنس پلی استر و یا از جنس ابریشم مصنوعی هستند در گروه این فرش ها قرار می گیرند.
قرار دادن وسایل سنگین روی فرش
قرار دادن وسایل سنگین روی فرش نیز یکی دیگر از روش ها برای جلوگیری از سر خوردن فرش است. برای این کار از وسایل سنگینی مانند مبل، میزهای جلو مبلی، کمد و تخت های سنتی چوبی و هر نوع وسیله ای که می تواند از سر خوردن فرش جلوگیری کند، استفاده شده و روی فرش قرار گرفته می شوند. البته ممکن است این روش برای تمام فضاها ین فرش ها مناسب و کاربردی نباشد. به عنوان مثال این روش برای فرش های کوچک مناسب نیست و بهتر است از سایر روش های گفته شده برای آن ها استفاده کرد.

چاپ این مطلب

  چرا دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ...؟؟
ارسال کننده: SPERSIA - 01-23-2022, 07:28 PM - انجمن: گفت و گوی آزاد - بدون پاسخ

همانطور که میدانیم استفاده از[b] دستگاه حضور و غیاب[/b] جهت ثبت تردد پرسنل صرفا محدود به موسسات و شرکت های با محیط کاری پاک و شرایط نوری مطلوب نیست و همواره بسیاری از بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی و رستورانهاو آشپزخانه ها،کارخانجات و کارگاههای صنعتی نیز از سیستم حضور و غیاب جهت ثبت تردد پرسنلشان استفاده میکنند.مع هذه دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با توجه به عدم تماس فیزیکی بسیار کاربردی محسوب میشود.
در بعضی از قسمتهای مراکز بهداشتی پرسنلی که زیاد از آب ژاول و یا مواد آلاینده دیگر استفاده میکنند دیگر اثرانگشتی ندارند پس استفاده از سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره امری تاثیرگذار خواهد بود همچنین امکان انتقال میکروب،ویروس و یا هر نوع باکتری روی سنسور اثرانگشت وجود دارد که [b]سیستم تشخیص چهره[/b] از لحاظ بهداشتی نیز ایجاد امنیت میکند.
متد استفاده از تشخیص چهره با توجه به متمایز بودن چهره هر فرد با دیگری واسکن سه بعدی استخوان بندی صورت هر کاربرویا حتی تشخیص عنبیه که جدیدترین متد تشخیص چهره روز دنیا استامکان تقلب را به صفر رسانده است.
در محیط های کارگاهی و یا صنعتی که براده و یا روغن در محیط وجود دارد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مهم ومفید تلقی میگردد چون عوامل محیطی روی تشخیص آن و ثبت تردد آن تاثیری ندارند.گرما و سرمای هوا و حتی میزان رطوبت و خشکی که از جمله عوامل محیطی هستند در استفاده دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی خیلی از کاربران را دچار چالش میکند که البته این ضعف هم در سیستم های تشخیص چهره برطرف شده است.

چاپ این مطلب

  خدمات تولید محتوا
ارسال کننده: soniya25 - 01-23-2022, 01:20 PM - انجمن: انجمن PC داران! - بدون پاسخ

می‌توان گفت محتوا مانند خونی در رگ‌های اینترنت است. در واقع اینترنت بدون محتوا مفهومی پیدا نمی‌کند. بسیاری از وب‌سایت‌های محتوایی و کسب‌ و کارهای اینترنتی با رویکرد دریافت بازدید بیشتر و جذب مشتری اقدام به تولید محتوای مرتبط می‌کنند.

منبع: http://shanargroup.com/content-creation/

چاپ این مطلب

Heart صافکاری درب یخچال
ارسال کننده: فیکسی - 01-23-2022, 12:28 PM - انجمن: گفت و گوی آزاد - بدون پاسخ

درب یخچال آسیب دیده, تعویض کنیم یا تعمیر؟  S0 (88)

اگر درب یخچال به هر دلیلی اعم از جابجایی, پوسیدگی بر اثر رطوبت یا برخورد اشیا مختلف دچار قر شدگی, فرو رفتگی, خط و خش و یا پوسیدگی بر اثر رطوبت بشه نیازی به تعویض درب نیست و مشکل به سادگی با صافکاری درب یخچال قابل حله.
هرچند گاهی آسیب به قدری زیاده که امکان تعمیر درب هم وجود نداره یا اگر هم وجود داشته باشه هزینه تعمیر به قدری زیاده که چاره ای جز تعویض درب یخچال نیست.
البته این کار باید توسط متخصص مربوطه که تجربه صافکاری داره انجام بشه تا آسیب جدیدی به درب وارد نشده و هزینه اضافی بر گردن شما نندازه.
باید بدونید که اگر آسیب وارد شده به بدنه یخچال مربوط به بدنه یخچال و نه درب اون باشه, در اغلب مواقع صافکاری بدنه ممکن نیست. چرا که برای صافکاری باید قسمت داخلی بدنه رو جدا و تمام قطعات داخلی یخچال رو خارج کرد که این کار در اغلب موارد ممکن نیست.

چاپ این مطلب

  کمک در مورد اسمبل کردن سیستم
ارسال کننده: amir game ghadim - 01-22-2022, 01:53 PM - انجمن: گفت و گوی آزاد - پاسخ (1)

سلام وقت بخیرررر
من یک سیستمی به مشخضات زیر میخاستم جمع کنم
اول این که آیا این قطعات با هم سازگاری دارن ؟
دوم میخواستم ببینم کدوم یک از کارت گرافیک های زیر ب این سیستمی ک میخام جمع کنم مناسب تره


کارت گرافیک AFOX GeForce GT730 2GB GDDR3 128Bit
یا
کارت گرافیک BIOSTAR GT730 2GB 128Bit GDDR5کیس DATIS 602
مادربرد گیگابایت GIGABYTE H410M HD3P LGA1200
پردازنده CPU Intel Core i5-10400F Comet Lake -
رم GIGABYTE GP-GR26C16S8K1HU408 DDR4 8GB 2666MHz CL16 Single
پاور گرین Green GP450A-ECO Rev3.1 White 450W
حافظه SSD اپیسر Apacer AS340 Panther 120GB

چاپ این مطلب

  طراحی سایت پزشکی
ارسال کننده: hosss3in - 01-19-2022, 01:29 PM - انجمن: گفت و گوی آزاد - بدون پاسخ

مهم‌ترین اصول طراحی سایت پزشکی

اگر شما یک پزشک هستید و به فکر افتاده‌اید تا یک سایت جدید برای خودتان یا درمانگاه و کلینیک خود راه بیندازید و یا اینکه دکتری هستید که می‌خواهید سایت قبلی خود را به روز کنید و تغییراتی در آن بدهید یا مدیر بازاریابی یا مشاور یک پزشک در امر جذب بیمار هستید؛ بهتر است قبل از هر تصمیمی بدانید که مهم‌ ترین اصول طراحی سایت یک پزشک شامل چه چیزهایی می‌شود.

طراحی سایت پزشکان باید مبتنی بر ارائه اطلاعات باشد

مهم ترین ویژگی یک سایت خوب برای یک دکتر این است که طراحی سایت، فرد بازدیدکننده را سردرگم نکند و اطلاعات آن خیلی زود روشن کند که دکتر چه تخصصی دارد و چه خدماتی به بیماران و مراجعه‌کنندگان خود ارائه می‌دهد.

اگر شما یک بیمار با هزار گرفتاری باشید که وارد سایت یک دکتر شده باشید و بعد از ۱ دقیقه بالا و پایین کردن صفحه و چند کلیک متوجه نشوید که تخصص اصلی این دکتر و شهرت و اعتبارش به خاطر چه درمان‌هایی است یا اینکه دکتر چه روزهایی و از چه ساعت‌هایی و در کجاها ویزیت می‌کند، فورا سایت را ترک می‌کنید!

پس در طراحی سایت برای یک دکتر باید خود را به جای مراجعه‌کننده گذاشت و هم استرس و هم عجله او را درک کرد. از این رو طراحی سایت پزشکان باید مبتنی بر ارائه حداکثر اطلاعات به ساده‌ترین و کم‌دردسرترین شیوه ممکن باشد.

اولین توصیه خیلی مهم برای طراحی سایت پزشکان

یکی از بزرگترین مشکلات وب‌سایت‌های پزشکان ایرانی این است که شما حتی بعد از اینکه کلی از اطلاعات آن‌ها را هم مطالعه کردید و مطمئن شدید که با یک پزشک خوب طرف هستید اما باز متوجه نمی‌شوید که آیا این پزشک مناسب درمان بیماری و عارضه‌ای که شما دارید هست یا خیر.

طراحی سایت دکتر

نمونه‌ای از ارائه انواع خدمات در یک سایت دندانپزشکی

از همین رو یکی از کارهای شجاعانه‌ای که در طراحی سایت پزشکان باید لحاظ کرد این است که یک لیست داشته باشید از شرایطی که اگر بیمار آن‌ها را داشت به شما مراجعه کند و یک لیست هم از نشانه‌ها و شرایطی که اگر بیمار آن‌ها را داشت به شما مراجعه نکند. چنین لیستی به برند پزشکی شما به عنوان کسی که برای وقت و هزینه دیگران ارزش قائلید کمک شایانی خواهد کرد.

محتوای مناسب برای طراحی سایت پزشکان

فراموش نکنید اطلاعات تماس، آدرس، سابقه و افتخارات و دستاوردهای پزشکی و خدمات و دستگاه‌ها و امکانات مطب چیزی است که بسیاری از بیماران در بدو ورود به سایت به دنبال آن می‌گردند. اما بیش از این اطلاعات سایت شما به محتواهای متنوعی نیاز دارد تا کسی که وارد آن شده بتواند هم از آن‌ها یاد بگیرد و هم در نهایت تصمیم درستی درمورد بیماری‌اش و انتخاب پزشک بتواند بگیرد.

چاپ این مطلب

  آموزش سئو قسمت اول
ارسال کننده: matinmachinery - 01-19-2022, 01:28 PM - انجمن: گفت و گوی آزاد - بدون پاسخ

اگر شما به موضوع آموزش سئو یا بهینه سازی سایت علاقه مند هستید کاملا در جای درستی هستید و در این پست شما تمام اطلاعات مهم در مورد  سئو را دریافت می کنید .
سئو چیست ؟
SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل است.
طبق تعریف ویکی‌پدیا ، بهینه‌سازی موتور جستجو به شرح زیر است:
 بهینه‌سازی موتور جستجو یا  سئو ، به اقداماتی اطلاق می‌شود که تضمین می‌کنند وب‌سایت‌ها و محتوای آنها در بالای رتبه‌بندی موتورهای جستجوی ارگانیک  (فهرست‌های سرچ گوگل) ظاهر می‌شوند . بهینه سازی شامل انواع مختلف جستجوها مانند جستجوهای تصویری، ویدیویی یا خبری است.
جهت توضیحات بیشتر می توانید مقاله سئو چیست را مطالعه کنید
اهمیت بهینه سازی برای موتورهای جستجو
در ۲۰ سال گذشته علاقه و تقاضا برای سئو به طور پیوسته افزایش یافته است.
افرادی که اطلاعات آنلاین را جستجو می کنند، گزینه های مختلفی برای شروع تحقیق دارند. در اینجا چند گزینه وجود دارد:
 گوگل
بینگ
یاهو
آمازون
یوتیوب
XING
جستجوی صوتی یا دستیارهای دیجیتال (الکسا، گوگل ناو، سیری، کورتانا …)

بخش بزرگی از جستجوی اطلاعات در حال حاضر هنوز در گوگل و موتور جستجوی ویدیوی YouTube انجام می شود، اما موتورهای جستجوی محصولات مانند آمازون یا دستیارهای دیجیتال در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته اند.
 از سوی دیگر، شرکت‌ها باید در نظر داشته باشند که گروه‌های هدفشان کجا به دنبال اطلاعات هستند یا چگونه می‌توانند محتوایی منتشر کنند که افراد به آن دست پیدا کنند.
چرا بهینه سازی موتور جستجو اینقدر مهم است؟
بازاریابی و بهینه سازی موتورهای جستجو موقعیت قابل مشاهده سایت را در موتورهای جستجو مانند گوگل تضمین می کند. موتورهای جستجو همچنان محور اصلی دریافت اطلاعات از مردم سراسر جهان هستند.
 تنوع در سئوی مدرن
در بیشتر موارد، سئو به معنای بهینه سازی قابلیت یافتن در محبوب ترین موتور جستجوی جهان، گوگل است. اما در کنار گوگل برای همه موتورهای جستجوی رایج مانند Bing، Baidu هم بهینه سازی را انجام دهید.
علاوه بر سئو گوگل، زیرشاخه های دیگری نیز در بهینه سازی موتورهای جستجو در چند سال گذشته توسعه یافته اند.
 سئو یوتیوب
سئو آمازون
سئوی اپلیکیشن
با این حال، تأثیرات بر موفقیت کسب و کار از طریق SEO برای Google در حال حاضر برای اکثر مدل‌های تجاری اولویت دارد.
گام ها و اقدامات اولیه در بهینه سازی موتورهای جستجو
اگر ابتدا به سؤالات اساسی زیر پاسخ دهید، می توانید مطمئن باشید که از همان ابتدا مهم ترین نکات را در نظر گرفته اید
آیا وب سایت من در جستجوی گوگل ظاهر می شود؟
آیا محتوای باکیفیتی به کاربران ارائه می کنم؟
آیا مکان شرکت من در گوگل قابل مشاهده است؟
آیا کاربران می توانند به سرعت و به راحتی در همه دستگاه ها به محتوای من دسترسی داشته باشند؟
آیا وب سایت من امن است؟
بررسی URL های ایندکس شده توسط گوگل
برای پیدا کردن آدرس های اینترنتی دامنه خود site:  به همراه آدرس سایت را وارد کنید
اگر url  سایت نیست ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد :
شما به تازگی وب سایت را منتشر کرده اید و گوگل هنوز صفحه را ایندکس نکرده.
ساختار وب سایت، خزیدن موثر محتوای صفحه را برای گوگل دشوار می کند.
Google هنگام تلاش برای خزیدن وب سایت شما یک پیام خطا دریافت کرده.
robots.txt شما گوگل را از خزیدن در وب سایت مسدود می کند.
تگ متا روبات no index از نمایه سازی جلوگیری می کند.
به موتورهای جستجو در خزیدن محتوای سایت کمک کنید
بیشتر موتورهای جستجو در اینترنت و وب سایت های فردی عمدتاً از طریق پیوندها می خزند. بنابراین، باید مطمئن شوید که لینک های کافی به محتوای مهم دارید. هرچه لینک های خارجی و داخلی بیشتری به محتوای شما ارجاع داده شود، احتمال اینکه خزنده آنها را پیدا کند و به تدریج دوباره آنها را بخزد بیشتر است. نقشه سایت یک کمک خزنده برای ربات های موتور جستجو است.
از تحقیق کلمات کلیدی برای یافتن جستجوهای مهم استفاده کنید
با برنامه‌ریزی کلمات کلیدی از Google می‌توانید پرس‌ وجوهای جستجوی مرتبط برای کسب‌وکار و گروه‌های هدف خود را پیدا کنید تا محتوای مربوطه را ایجاد کنید. فقط به واضح ترین کلمات کلیدی که مستقیماً با محصول یا خدمات شما مرتبط هستند فکر نکنید. مردم اغلب موضوعات یا نکات کلی را در گوگل جستجو می کنند.
از کلمات کلیدی مهم در عنوان صفحه، توضیحات متا و محتوا استفاده کنید
در هنگام تولید محتوا برای گوگل، نکات زیر را در نظر بگیرید :
آیا مقاله توسط متخصص یا علاقه مندان آشنا به موضوع نوشته شده است؟ یا محتوا نسبتاً کلی است و با جزئیات نوشته نشده است؟
آیا وب سایت دارای مقالات تکراری، اضافی یا همپوشانی با موضوعات مشابه با تغییرات کمی متفاوت از کلمات کلیدی است؟
آیا غلط املایی، در مقاله وجود دارد؟
آیا موضوعات و مقالات به دلیل علاقه واقعی خوانندگان وب سایت است یا صرفاً برای یافتن آسان تر برخی از کلمات کلیدی؟
آیا مقاله حاوی محتوای اصلی، خودساخته، گزارش‌دهی شخصی و آنچه خود آزموده اید انجام شده یا فقط تحلیل‌های جمع‌آوری‌شده است؟
آیا مقاله ارزش افزوده قابل توجهی برای کاربر در مقایسه با سایر مطالب در حوزه موضوعی که در اولین صفحه نتایج جستجو یافت می شود، ارائه می دهد؟
کنترل کیفیت مقاله چقدر خوب است؟
آیا مقاله موضوع را از جنبه های مختلف بررسی می کند ؟
آیا وب سایت یک مرجع شناخته شده در رابطه با موضوع محتوا است ؟
آیا این مورد با دقت تهیه شده است یا شلخته و عجولانه به نظر می رسد؟
آیا به اطلاعات جمع آوری شده در محتوا اعتماد دارید ؟
آیا مقاله توضیح کامل یا جامعی از موضوع ارائه می دهد؟
آیا این مقاله حاوی تحلیل های روشنگرانه یا اطلاعات جالبی است که فراتر از بدیهیات در مورد موضوع است؟
آیا این مقاله ارزش آن را دارد که آن را نشانه گذاری کنید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید یا آن را به دیگران توصیه کنید؟
آیا این مقاله دارای مقدار بیش از حد تبلیغات است که هنگام خواندن آن حواس پرتی یا آزاردهنده باشد؟
آیا انتظار دارید یا می توانید تصور کنید که این مقاله در یک روزنامه، یک دایره المعارف (مثلا ویکی پدیا) یا در یک کتاب منتشر شود؟
آیا مقالات موجود در وب سایت (بیش از حد) کوتاه، بی معنی هستند یا اطلاعات مفیدی را که می تواند محتوا را برای خواننده خاص کند حذف می کند؟
آیا مقالات موجود در وب سایت با دقت و توجه زیادی به جزئیات ایجاد شده اند؟
آیا کاربران اگر محتوایی در این وب سایت پیدا کنند شکایت می کنند؟
در سیگنال های بهینه سازی موتور جستجوی خود ثابت قدم باشید
مرتبط ترین محتوا را برای کلمات کلیدی سایت خود در نظر بگیرید. از تکرار بیش از حد کلمه کلیدی در محتوا پرهیز کنید. همیشه یک کلمه کلیدی را به یک URL و نه به چندین لینک مرتبط کنید
توجه را به محتوای خود جلب کنید
محتوای خود را به عنوان مثال از طریق رسانه های اجتماعی ، ایمیل … توزیع کنید یا انجام این کار را برای کاربران آسان کنید.
بهینه سازی قطعات موتور جستجو
عناوین و دیسکریپشن ها ویترینی برای محتوای شما در گوگل و موتورهای جستجو هستند. آنها را با عناوین صفحات مرتبط، توضیحات متا و استفاده از نشانه‌گذاری شیک کنید.
هدف جستجوی عبارت جستجو را در بهینه سازی موتور جستجو برآورده کنید
هنگام برنامه ریزی، طراحی و ایجاد محتوا، مطمئن شوید که هدف محتوا با هدف جستجوی کلمه کلیدی مطابقت دارد.
وظایف معمول سئو تاکتیکی عبارتند از  بهینه سازی فنی برای بهبود خزیدن و نمایه سازی،  بهبود رفتار کاربر ،  بهینه سازی محتوا  و بخش هایی از  لینک بیلدینگ  یا  بهینه سازی خارج از صفحه.
معیارهای سئو در بهینه سازی موتورهای جستجو
تجزیه و تحلیل سرعت صفحه
ایجاد و بهینه سازی داده های ساختار یافته
انجام بهینه سازی موتورهای جستجو با توجه به محتوا
اقدامات زیر بخشی از وظایف روزانه یک سئوکار در رابطه با بهینه سازی است:
تجزیه و تحلیل پیوندهای داخلی برای اطمینان از ثبات و بهینه سازی پیوندهای داخلی
طبقه بندی معنادار محتوا در ساختار اطلاعات وب سایت
اقدامات در بهینه سازی موتور جستجوی خارج از صفحه
همراهی اقدامات بازاریابی که می تواند بر پیوند، اتفاقات نام تجاری + موضوع و رفتار جستجو برای برند تأثیر بگذارد.
کسب لینک فعال
تجزیه و تحلیل رقبا
برنامه ریزی لینک بیلدینگ
تحقیق منبع پیوند
اقدامات برای جلوگیری از مجازات توسط گوگل
تجزیه و تحلیل پیوند ها
تجزیه و تحلیل لینک های شکسته
وظایف مهم یک مدیر سئو چیست؟
در ادامه مهمترین وظایف یک مدیر سئو را خلاصه کرده ام.
از در دسترس بودن اطمینان حاصل کنید
بهینه سازی عنوان صفحه و توضیحات
بهینه سازی سرعت صفحه و زمان بارگذاری
بهینه سازی محتوا
کلیدواژه-تحقیق و تجزیه و تحلیل
بهینه سازی نمایشگر موبایل
لینک بیلدینگ
بهینه سازی لینک های خراب
بهینه سازی پیوند داخلی و معماری اطلاعات
حذف محتوای بی ارزش / URL
پرهیز از محتوای تکراری
بهینه سازی رفتار کاربر
بهینه سازی استراتژیک برای موتورهای جستجو

چاپ این مطلب

  انتخاب بهترین فرش برای اتاق خواب
ارسال کننده: Amirmehrabi - 01-16-2022, 01:23 PM - انجمن: گفت و گوی آزاد - بدون پاسخ

[تصویر: image?url=https%3A%2F%2Fimagesvc.meredit...0.jpg&q=85]
هر فردی یک سوم از عمر خود را در اتاق خواب سپری می کند به همین دلیل است زیبایی و راحتی این بخش از منزل دارای اهمیت زیادی می باشد. مدل فرش اتاق خواب جزء لوازم ضروری در اتاق خواب محسوب می شود که در ایجاد آرامش در این بخش از منزل تاثیر زیادی دارد بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب فرش حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.
مدل فرش اتاق خواب با طرح و رنگ های متنوع
فرش های اتاق خواب در انواع طرح های مدرن و کلاسیک موجود هستند و شما می توانید با توجه به سبک طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود از بین آن ها فرش زیبا و مناسبی را انتخاب نمایید. برای مشاهده انواع فرش اتاق خواب موجود در فروشگاه قالیکده البرز می توانید اینجا کلیک کنید.

[تصویر: aqua-copper-black-and-ivory-area-rugs-70...44_600.jpg]
طرح های فرش اتاق خواب مدرن
فرش های مدرن در انواع طرح های فرش فانتزی، فرش با اشکال هندسی، فرش ساده و … موجود هستند و اگر شما تمایل دارید فضای اتاق خواب تان حس آرامش بیشتری داشته باشد بهتر است از فرش های ساده استفاده کنید.
توجه داشته باشید که اغلب در اتاق خواب تردد زیادی صورت نمی گیرد از این رو فرش های این بخش از منزل نسبت به فرش پذیرایی و فرش آشپزخانه و … عمر طولانی تری دارند.
فرش اتاق خواب اگر دارای مدل و رنگی مناسب باشد باعث تکمیل زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق خواب می شود بنابراین بهتر است شما طرح و رنگ فرش را با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در اتاق خواب انتخاب نمایید.

[تصویر: large-bedroom-rugs.jpg]
فرشی که برای اتاق خواب انتخاب می کنید بهتر است دارای پرزهای نرم و مناسبی باشد تا حس گرما و صمیمت بیشتری را به فضا القاء کند.
رنگ فرش نیز تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت طراحی داخلی اتاق خواب دارد. اگر تمایل دارید فضای اتاق خواب شما دلباز و بی نظیر به نظر برسد بهتر است از فرش ها با رنگ های ملایم و طبیعی استفاده نمایید. فرش های تیره برای اتاق خواب انتخابی مناسب و ایده آل محسوب نمی شوند و اگر شما تمایل دارید برای پوشاندن کف اتاق خواب از فرش های رنگ تیره استفاده نمایید بهتر است فرش هایی را انتخاب نمایید که در طراحی آن ها از ترکیب رنگ های روشن و تیره استفاده شده است.
طرح های فرش اتاق خواب کلاسیک
فرش هایی که برای اتاق خواب های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند دارای طرح های سنتی یا ساده هستند که بهتر است شما با توجه به ابعاد اتاق خواب و طرح پرده و روتختی، رنگ و طرح فرش را انتخاب نمایید.
اگر طرح روتختی و پرده اتاق خواب به صورت ساده است بهتر است فرش های سنتی و طرح دار را برای پهن کردن در کف اتاق خواب انتخاب نمایید و اگر پرده و روتختی اتاق خواب شما طرح دار هستند بهتر است برای جلوگیری از شلوغ شدن فضای اتاق خواب از فرش های ساده و کلاسیک استفاده نمایید.

[تصویر: 1df27f7c2381f273bf888321cbc4a828.png]
توجه به ابعاد اتاق خواب برای انتخاب ابعاد فرش نیز دارای اهمیت زیادی است. در فضای اتاق خواب های بزرگ بهتر است از فرش های بزرگ استفاده نمایید تا زیر تخت خواب نیز پوشیده شود تا جلوه و زیبایی دکوراسیون اتاق خواب بیشتر به نظر برسد.
برای اتاق خواب ها با فضای کوچک نیز می توانید از فرش های کوچک استفاده نمایید و فرش را در کنار تخت خواب پهن کنید تا فضای اتاق خواب بزرگ تر به نظر برسد. برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان فروشگاه قالیکده البرز در ارتباط باشید.

چاپ این مطلب

  آموزش سئو
ارسال کننده: academyshadman - 01-16-2022, 10:01 AM - انجمن: معرفی سایت، کانال تلگرام - بدون پاسخ

آموزش سئو برای همه کسب و کارها الزامی است! چون بی شک مهمترین و تاثیرگذارترین عامل جهت رونق و پیشرفت هر کسب و کاری بیشتر دیده شدن آن میباشد و هرچه مردم بیشتر شما را ببینید از خدمات شما بیشتر استفاده میکنند.
سئو چیست؟ چرا SEO مهم است؟
بیایید قبل از هرکاری بریم ببینیم سئو چیه: سئو (SEO) مخفف کلمه Search Engine Optimization و به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو میباشد. حالا بخواهیم از نظر کاربردش تعریف کنیم یعنی تلاش برای بالا بردن رتبه وبسایت در موتورهای جستجو و گرفتن بازدید مناسب می باشد. در نظر داشته باشید موتورهای جستجو در حال حاضر بیشتر بازدید وبسایت ها رو تامین میکنند.
سئو به شما کمک میکنه وب سایت شما بدون تبلیغات پولی و هزینه های زیاد ورودی مناسبی از موتورهای جستجو مانند گوگل داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سئو و ساخت فروشگاه اینترنتی میتوانید به وب سایت آکادمی شادمان مراجعه نمایید.

چاپ این مطلب

  کامیونیتی ایرانی Escape From Tarkov
ارسال کننده: Ewalker - 01-15-2022, 04:26 PM - انجمن: PC - بدون پاسخ

سلام بچه ها اگر کسی هست که Escape From Tarkov بازی میکنه ، یا میخواد بازی رو بخره و یا هرکمکی در رابطه با بازی داشت حتما به دیسکوردمون یه سر بزنه:

دیسکورد رسمی تارکوف ایران Join the Escape From Tarkov Persian Discord Server!
آموزش و کمک به پلیر های تازه وارد همچنین آموزش های پیشرفته
ترجمه بروز اخبار و اعلامیه های تارکووف
فضایی دوستانه و محترم برای همه پلیر های ایرانی و فارسی زبان 
[تصویر: story_insta_persian_immortals.png?width=384&height=683]

چاپ این مطلب