نظرسنجی: آیا با قرار دادن دیگر شخصیت شناسی دیگر کاراکتر های این بازی موافق هستید؟مقاله را در چه سطحی میبینید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
34.78%
8 34.78%
خیر
8.70%
2 8.70%
سطح مقاله عالی
13.04%
3 13.04%
سطح مقاله متوسط
39.13%
9 39.13%
سطح مقاله بد
4.35%
1 4.35%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شخصیت شناسی اتزیو آودیتوره ، نسخه برادری
دوستان لطفا توی نظر سنجی هم شرکت کنید که من بدونم چیکار کنم.ممنون :D
پاسخ
سلام خدمت شما
تشکر می کنم ازتون بابت نوشتن این مقاله
مقاله اطلاعات خوبی رو به مخاطب انتقال میکنه ولی دارای مشکلات خاص خودش هم هست.
عنوان مقالتون زیاد جالب نیست و جذابیت لازم برای جذب مخاطب رو نداره. نحوه ی نوشتن عنوانتون درست نیست و به نظرم اگر اینجوری بود خیلی بهتر بود.
شخصیت شناسی / زندگی نامه ی Ezio Auditore در سری بازی Assassins Creed

این از عنوان
حالا بهتر بود بعد از اینکه عکس اتزیو رو قرار دادی توضیحی مختصر در باب این شخصیت می دادی که توی چه نسخه هایی از سری بازی عقیده ی آدمکشی حضور داشته.
بعد می رفته سراغ مقدمه و توضیحات لازم در مورد شخصیت اعم از محل تولد، سال تولد، و غیره که مربوط به زندگی این شخصیت هست.
 حالا از این به بعد می رفتی سراغ داستان سه سری از این بازی که این شخصیت یعنی اتزیو توی اون قرار داشت. شما اومدی فقط نسخه ی پیمان برادری رو توضیح دادی و شاید خیلی ها به صورت درست داستان بازی رو متوجه نشده باشند و یا بازی رو بازی نکرده باشند و اگر توضیحات شما در مورد این شخصیت در سه فصل حضورش توی سری بازی های AC کامل باشه هم مطلب بار اطلاعاتی بیشتری داره و هم خواننده بهتر متوجه بازی میشه.
علائم نگارشی رو خیلی کم رعایت کرده بودی و یک سری جاها هم جمله بندیت اشتباه بود. بعضی از کلمات مثل میشود رو باید جدا از هم بنویسی یعنی می شود. وقتی می خوای حرف ا رو توی مثلا کلمه ی ان بکار ببری باید اینجوری بنویسی (آن) کلاه روی آ نباید فراموش بشه.
عکس ها رو وسط چین کن تا به زیبایی مقالت کمک کنه و توضیحاتی هم که در مورد عکس ها میدی با نوشته ی مقالت قاطی شده پس بهتره فاصله بین اون ها بدی.
همیشه جمله هات رو تا آخر خط ادامه بدی و از نصفه نصفه گذاشتن جمله ها خودداری کنی. این قضیه هم به زیبایی مقاله کمک می کنه.
اسم های انگلیسی رو به هیچ عنوان به فارسی ننویس و یا اگر به فارسی هم نوشتی توی پرانتز جلوب اون معادل انگلیسی اون رو بنویس.
توی مقالات حرفه ای از به نام خدا استفاده نمی کنند.
خب اینا رو من گفتم بقیه موارد لازم رو اساتید عزیز در صورت دیدن مقالت میاند و بهت گوشزد می کنند.
مقاله ی خیلی خوبی بود و اطلاعات خوبی رو از این شخصیت آشکار می کرد.
منتظر مقاله های بیشتر از شما هستیم.
موفق باشید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(09-29-2015, 09:41 PM)Sina Assassin نوشته است:
اتزیو وارد شهر شده و به مردم کمک میکند.با خواهر و دیگر آشنایان ملاقات میکند و شب را با کاتارینا اسفورتزا میگذراند.

S0 (7)  S0 (63) اونجارو یادمه.  109  

(09-29-2015, 09:57 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(09-29-2015, 09:53 PM)Be the story نوشته است: کسی که اتزیو و زندگی نامش رو ندونه گیمر نیست

حالا که انقد حرفه ای هستی بگو بینم : تو مرحله آخر AC II و برخورد اتزیو با ملکه، با نگاه کردن به دوربین اسم چه کسیو آورد ؟

گفت Cp.Mahdi و گفت اون بهترین گیمر جهان و بهترین کاربر سایت فروم گیمفا هستش و استحقاق مدیر کل شدن سایت رو داره. :cool:  :D (به زودی خبر گرفتن اخطار 790٪ من از station رو خواهید شنید. حلالم کنید :cry:   S0 )
[تصویر:  image-43.jpg]

من یادمه...
پاسخ
(09-30-2015, 02:02 AM)مجید نصر نوشته است: سلام خدمت شما
تشکر می کنم ازتون بابت نوشتن این مقاله
مقاله اطلاعات خوبی رو به مخاطب انتقال میکنه ولی دارای مشکلات خاص خودش هم هست.
عنوان مقالتون زیاد جالب نیست و جذابیت لازم برای جذب مخاطب رو نداره. نحوه ی نوشتن عنوانتون درست نیست و به نظرم اگر اینجوری بود خیلی بهتر بود.
شخصیت شناسی / زندگی نامه ی Ezio Auditore در سری بازی Assassins Creed

این از عنوان
حالا بهتر بود بعد از اینکه عکس اتزیو رو قرار دادی توضیحی مختصر در باب این شخصیت می دادی که توی چه نسخه هایی از سری بازی عقیده ی آدمکشی حضور داشته.
بعد می رفته سراغ مقدمه و توضیحات لازم در مورد شخصیت اعم از محل تولد، سال تولد، و غیره که مربوط به زندگی این شخصیت هست.
 حالا از این به بعد می رفتی سراغ داستان سه سری از این بازی که این شخصیت یعنی اتزیو توی اون قرار داشت. شما اومدی فقط نسخه ی پیمان برادری رو توضیح دادی و شاید خیلی ها به صورت درست داستان بازی رو متوجه نشده باشند و یا بازی رو بازی نکرده باشند و اگر توضیحات شما در مورد این شخصیت در سه فصل حضورش توی سری بازی های AC کامل باشه هم مطلب بار اطلاعاتی بیشتری داره و هم خواننده بهتر متوجه بازی میشه.
علائم نگارشی رو خیلی کم رعایت کرده بودی و یک سری جاها هم جمله بندیت اشتباه بود. بعضی از کلمات مثل میشود رو باید جدا از هم بنویسی یعنی می شود. وقتی می خوای حرف ا رو توی مثلا کلمه ی ان بکار ببری باید اینجوری بنویسی (آن) کلاه روی آ نباید فراموش بشه.
عکس ها رو وسط چین کن تا به زیبایی مقالت کمک کنه و توضیحاتی هم که در مورد عکس ها میدی با نوشته ی مقالت قاطی شده پس بهتره فاصله بین اون ها بدی.
همیشه جمله هات رو تا آخر خط ادامه بدی و از نصفه نصفه گذاشتن جمله ها خودداری کنی. این قضیه هم به زیبایی مقاله کمک می کنه.
اسم های انگلیسی رو به هیچ عنوان به فارسی ننویس و یا اگر به فارسی هم نوشتی توی پرانتز جلوب اون معادل انگلیسی اون رو بنویس.
توی مقالات حرفه ای از به نام خدا استفاده نمی کنند.
خب اینا رو من گفتم بقیه موارد لازم رو اساتید عزیز در صورت دیدن مقالت میاند و بهت گوشزد می کنند.
مقاله ی خیلی خوبی بود و اطلاعات خوبی رو از این شخصیت آشکار می کرد.
منتظر مقاله های بیشتر از شما هستیم.
موفق باشید.

ممنون از شما.
حتما نکاتی که ذکر کردید رو در مقالات بعدی از همین شخصیت لحاظ میکنم.
مقاله بعدی هم زندگی نامه اتزیو آودیتوره Ezio Auditore در وقایع AC II را پوشش میده.
پاسخ
(09-29-2015, 09:57 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(09-29-2015, 09:53 PM)Be the story نوشته است: کسی که اتزیو و زندگی نامش رو ندونه گیمر نیست

حالا که انقد حرفه ای هستی بگو بینم : تو مرحله آخر AC II و برخورد اتزیو با ملکه، با نگاه کردن به دوربین اسم چه کسیو آورد ؟

اسم دسموند رو اورد
پاسخ
میگم بهتره که توی نظر سنجی، چند شخصیت رو بگی تا بقیه هم رأی بدن، و بیوگرافی شخصیت بعدی رو بذاری.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
احسنت

ازین جدیدا نذار زیاد بیوگرافی شاخی ندارن 
همون قدیمیا خیلی تاریخچه مشتی تری دارن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش دوم saeed aghababaee 9 3,980 09-10-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش اول saeed aghababaee 11 4,593 09-08-2016, 03:43 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  نسخه سیزدهم مجله گیمفا دیجیتال منتشر شد | سری جدید، با کیفیتی جدید saeed aghababaee 1 1,566 08-09-2016, 07:14 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  مردی که خاطره می‌سازد / ۱۰ شخصیت برتر Troy Baker saeed aghababaee 9 3,974 06-06-2016, 01:41 AM
آخرین ارسال: Writer Bot
  سری پنجم | شخصیت‌های محبوب و منفور دنیای بازی Destiny 7 4,219 03-30-2016, 07:14 PM
آخرین ارسال: Destiny

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان