امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارائه فصول جلد اول شاهکاری به نام ویچر - آخرین آرزو
 دوران اژدها با افتخار تقدیم می کند
حماسه ی ویچر

[تصویر:  137521072415458_2Final%20Book_Cover_PSD_Mockup%202.jpg]
نام کتاب:
ویچر - آخرین آرزو

نویسنده:
آندره سپکووسکی

سال انتشار:
1993

تعداد صفحات:
384

توصیف کتاب:

گرالت اهل ریویا یک ویچر است. جادوگری مکار، آدمکشی بی رحم.و قاتلی خونسرد.تنها هدفش: نابودی هیولاهایی است که دنیا را آلوده ساخته اند.اما هر چیز هیولامانندی، شیطانی نیست و هر چیز زیبایی، خوب نیست. و در هر داستان پریانی ذره ای حقیقت نهفته است.کتابی با موفقیتی جهانی که الهام بخش بازی ویدیویی ویچر بوده است.

درباره ی نویسنده:

آندره سپکوسکی سال 1948 در لهستان چشم به جهان گشود. او در رشته ی اقتصاد و بازاریابی تحصیل کرد، اما موفقیت سری فانتزی اش درباره ی ویچری به نام گرالت از اهالی ریویا او را به نویسنده ای پرفروش بدل کرد. او اکنون یکی از مشهورترین و موفق ترین نویسندگان لهستان است.  

در مورد کتاب:
"آخرین آرزو" یکی از دو مجموعه داستان های کوتاهی است (دیگری "شمشیر سرنوشت" نام دارد) که قبل از حماسه ی ویچر اصلی و به دست نویسنده ی لهستانی، آندره سپکووسکی،نوشته شده اند. اولین نسخه ی لهستانی در سال 1993 و اولین نسخه ی انگلیسی آن در سال 2007 منتشر شد. این کتاب هم چنین به چندین زبان دیگر هم ترجمه شده است.در این مجموعه از فرمول داستان های به هم مرتبط استفاده شده است و شامل هفت داستان می شود؛ گرالت از ریویا بعد از این که در نبرد زخمی می شود، در یک معبد استراحت می کند، چندین بار به گذشته بر می گردد و اتفاقات اخیر را مرور می کند که هر یک داستانی را شکل می دهند.

در مورد کتاب:

تاپیک بحث و گفتگو درباره ی کتاب

-------------------------

سلام دوستان ، لازم دونستم که یک سری توضیحات تکمیلی رو هم بیان کنم :

در مورد ارائه ی فصول این کتاب بگم که سعی مون بر اینه که تا هفته ی دوم مهر ماه ارائه ی این جلد رو به اتمام برسونیم. ترجمه ی کتاب تموم شده، و فقط کار بازبینی و ویراست این اثر باقی مونده.
در مورد قیمت گذاری هم بگم که، با توجه به اینکه فصل بندی مشخصی نداره، مجبور شدیم با توجه به تعداد صفحات نسخه ی انگلیسی کتاب در مقایسه با کتاب هایی با همین حجم اما دارای فصل بندی مشخص قیمت رو تعیین کنیم. قیمت کل کتاب مبلغ 9000 تومان هست که با پیش فروش به 7500 تومان تقلیل پیدا می کنه.
این رو هم اضافه کنم که سعی می کنیم در کنار ارائه ی هر بخش، ضمیمه ای در اختیارتون قرار داده بشه، که حاوی اطلاعات لازم برای مطالعه ی اون بخش باشه. چرا که این کتاب پر از اسامی هیولاها و نــژادها، مکان ها و جادوهای مختلفه که ممکنه برای خواننده نا آشنا به نظر بیاد.
بخش اول این کتاب هم به زودی به صورت رایگان برای دانلود در اختیارتون قرار داده می شه.

پ . ن : کتاب از فردا پیش فروشش شروع می شه، و تا یه ماه هم هیچ فصلی نخواهیم داشت. توی این یه ماه فصول آماده می شن و وقتی که به قدر کافی جلو افتادیم، ارائه می شن.
یه ضمیمه هم برای این فصل به زودی ارائه می شه تا مشکلی از بابت شناخت موجودات و شخصیت ها و مکان ها و ... نداشته باشین.

و اینکه می خوام از همینجا، از تمام دوستانی که بدون چشم داشتی فقط صرفا از روی علاقه روی این پروژه ی سنگین کار کردن، تشکر کنم.
همگی خسته نباشین.

پ . ن 2 : لینک پیش فروش به فروشگاهاضافه شد!!!

----------------------

در آخر باید بگم از اینکه بدون هماهنگی با مدیر سایت این تاپیک رو ایجاد کردم بسیار بسیار عذر می خواهم امیدوارم به بزرگی خودشون بنده رو عفو کنن ولی دیدم که همچین کتابی داره ترجمه میشه واقعا حیفه که اینجا اطلاع رسانی نشود همتون هم با بازی های ویچر آشنایی کامل دارین دیگه بیشتر از این پر حرفی نمی کنم امیدوارم از خوندنش لذت کامل رو ببرین:دی!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تیم ترجمه گودلایف:کمیک uncharted (بخش اول ارائه شد) icelord 5 3,932 05-24-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: SHANSER
  تیم ترجمه گودلایف:کمیک DEVIL MAY CRY(بخش پایانی ارائه شد) icelord 1 2,663 08-03-2015, 10:42 PM
آخرین ارسال: icelord
  ترجمه کمیک darksiders2(بخش سوم ارائه شد) icelord 2 2,304 07-28-2015, 03:52 PM
آخرین ارسال: icelord

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان