امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از جنس فراموشی:نقد برترین عنوان ترسناک در بین بازی های رایانه ای
من این بازی را بازی نکرده بودم با این نقدی که نوشتی حتما باید بازی کنم .
نقدت خوب بود . از بازی های ترسناک خوشم میاد .[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
MoM

پاسخ
 ژانر ترس و وحشت با اکشن در عناوینی همچون Dead Spase 3,Metro Last Light,Resident evil 6 بوده ایم،این ترکیب نچندان جذاب !!!؟؟؟؟
[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
دوباره بر اساس علایق خودت نوشتیا ! ببین تو می دونم از بازی 
Metro خوشت نیومد ولی این دلیل نمیشه که بگی بد بوده ... یا همون دد اسپیس ، می خوای همین الان یکیو بندازم رو سرت تا فردا صبح ولت نکنه ؟؟

دیگه مشکل محتوایی من ندیدم ، چون بازی نکردم ... ولی پیشرفتت عالی بود ، با این نقدت مجاب شدم برم بازی کنم .... شروع بخش داستانی با اون توضیح کوچیک راجعبه یکی از مراحل به نظرم قشنگ بود ولی سعی کن به جای موردی نوشتن و استفاده از گزینه ها همرو تو متن پشت هم توضیح بدی و یه دلیل هم واسشون بیاری ....
یه مشکل دیگه هم داری که اونم پخش و پلا بدون متنته که به نظرم بهتره فعلا نقدتو بخش بندی کنی ، به چهار قسمت اصلی گرافیک و صدا و داستان و گیم پلی و با توجه به چیزی که دوست داری شروع کنی ... مثلا به صدا اصلا اشاره نشده یا آخر متنت که نتیجه گیری باید بنویسی یه متن شبیه مقدمه نوشتی ....
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
ممنون نقد خوب و سطح بالایی بود...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] به نظر من ترس در بازی باعث میشه هیجانش دوبرابر بشه اما بازی هایی هستن که بدون ترس هیجانشون دوبرابر شده...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پاسخ
بازیش نسبتا قدیمی ولی من تریلزشو دیده بودم خیل جالب بود!
چیزای که خیلی ترسناکش می کنن اینان:
دوربین اول شخص - تنها بودن - توانایی کشتن دشمنها رو نداشتن که خودش نکته خیلی مهمی هست چون نمی شه باهاش مقابله کرد و فقط می شه فرار کرد و قایم شد  
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(06-18-2013, 09:16 PM)'مهدی ادیتوره' نوشته است: بازیش نسبتا قدیمی ولی من تریلزشو دیده بودم خیل جالب بود!
چیزای که خیلی ترسناکش می کنن اینان:
دوربین اول شخص - تنها بودن - توانایی کشتن دشمنها رو نداشتن که خودش نکته خیلی مهمی هست چون نمی شه باهاش مقابله کرد و فقط می شه فرار کرد و قایم شد  
آره سال 2010 منتشر شده ولی مهم اینه که خیلی ها هنوز امتحانش نکردن،البته اونایی که باید امتحانش می کردن حتما تا حالا دیگه براشون یه خاطره شده،بروبچ فروم گفتن بازیش ناشناسه گفتم ازش یک نقد کامل و جامع بنویسم که شناخته شده بشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
راستی نسخه ی جدیدش با گرافیک خیلی بهتر و گیم پلی روانی تر تو سال 2013 میاد ... [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
واقعا نقد خوبی بو،من اصلا این بازی رو نمیشناختم ولی با این نقد حتما گیرش میارم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]ممنون[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
اتفاقاً من از فیلمای ترسناک خوشم میاد ولی واقعیتش تا حالا بازی نبوده که منو بتونه درست و حسابی بترسونه. حتی رزیدنت اویل و دد اسپیس هم به نظرم نمایش خیمه شب بازی بودن تا بازی ترسناک
در مورد این بازی هم ولله بازیش کردم فقط به مدت 2 الی 3 ساعت اولش رو که رفتم یه جایی گیر کرده بودم گذاشته بودم بعداً فکر کنم برم که ویندوزمم پرید و دیگه حوصلم نکشید از اول نصبش کنم بی خیال شدم. ولی همون 2 3 ساعت اولیه بازی هم یه اتمسفر سنگین و تاریکی داشت که متأسفانه اونجور که باید شاید منو نترسوند. نقد هم عالی بود.
پاسخ
(06-19-2013, 12:43 AM)'Timbersaw' نوشته است: اتفاقاً من از فیلمای ترسناک خوشم میاد ولی واقعیتش تا حالا بازی نبوده که منو بتونه درست و حسابی بترسونه. حتی رزیدنت اویل و دد اسپیس هم به نظرم نمایش خیمه شب بازی بودن تا بازی ترسناک
در مورد این بازی هم ولله بازیش کردم فقط به مدت 2 الی 3 ساعت اولش رو که رفتم یه جایی گیر کرده بودم گذاشته بودم بعداً فکر کنم برم که ویندوزمم پرید و دیگه حوصلم نکشید از اول نصبش کنم بی خیال شدم. ولی همون 2 3 ساعت اولیه بازی هم یه اتمسفر سنگین و تاریکی داشت که متأسفانه اونجور که باید شاید منو نترسوند. نقد هم عالی بود.

دیگه دوره بازی های ترسناک تموم شد ، به نظر من تو بازی های فیزیکی Silent Hill 1 خیلی خوب تونست عمل کنه ، بازی های ترسناک دیگه ای هم هستند مثل House 2 که با این که یه بازی اینترنتی هست ولی بازم تمام پتانسیل های یک بازی ترسناک رو داره.

در ضمن هادی جان بسیار عالی بود ، اگه لینک دانلودی واسش داری بهم بده.
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
به نظر من به این سبک داره ظلم می شه چون الان همه سازنده ها دنبال بازی های اکشن و انلاین و ... هستن و زیاد به این سبک اهمیت نمیدن حتی بعضی از فرانچایز های بزرگ این سبک هم کمی به سمت اکشن مایل شدن ولی این بازی واقعا ترسناک هست که من زیاد حال نمی کنم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,657 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,135 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,435 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,723 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان