امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از ساحل شرقی تا لوس سانتوس | نقد و بررسی Grand Theft Auto : San Andreas
ببین عزیز یه نمره ی کلی به بازی بده و جدا جدا به بخش ها نمره نده، والا کار خودتم راحت تر می شه
حالا تحویل بگیر:
از نظر گرافیک که 9 هم زیاد، با اون باگ ها و مشکلاتش!
گفتی هوش مصنوعی ضعیفه و به گیم پلی بازی 10 دادی!
به نظر من 9 برای این بازی خیلی خوبه
فعلا حالش نیست، متن بخونم S0 (43)
ممنون بابت نقد
پاسخ
کیفیت این مقاله از قبلی خیلی بهتر بود اما مشکلاتی هنوز داره از جمله استفاده نادرست از علائم نگارشی
و در سه جا هم از عبارت های آمیانه استفاده شد (دوباره) که فکر نمیکنم از روی عمد بوده باشه و باید روی ویراستاری بیشتر کار کنید
--------------

از نظر محتوایی هم یک اشکال خیلی در چشم بود: یک جا بازی رو با Skyrim مقایسه کردید و گفتید که بازی ای که در سال 2011 ساخته بشه، بخاطر تکنولوژی پیشرفته تر آسون تره
باید بگم که این باور حداقل در مورد صنعت بازی ها اشتباهه. تکنولوژی و تکامل بالا توقع زیاد رو به همراه میاره و به هرحال ساخت و طراحی بازی از نظر سختی و زحمت از همون حالت پایه ای تفاوتی نداره و شما فقط باید وسعت دنیای بازی، مکانیک های گیم پلی و گرافیک رو در نظر بگیرید
پاسخ
اینبار واقعا عالی نوشته بودی!
در مورد modی که یکی از دوستان باید بگم حق با اونه(البته با کمی اغراق ولی واقعا mod خوب بازیو زیر و رو میکنه مثل STALKER Lost Alpha که بازی مورد علاقمو دوباره زنده کرد و بهترین mod پارسال شد)
[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
(03-31-2015, 01:44 PM)Erfan-Wh نوشته است: کیفیت این مقاله از قبلی خیلی بهتر بود اما مشکلاتی هنوز داره از جمله استفاده نادرست از علائم نگارشی
و در سه جا هم از عبارت های آمیانه استفاده شد (دوباره) که فکر نمیکنم از روی عمد بوده باشه و باید روی ویراستاری بیشتر کار کنید
--------------

از نظر محتوایی هم یک اشکال خیلی در چشم بود: یک جا بازی رو با Skyrim مقایسه کردید و گفتید که بازی ای که در سال 2011 ساخته بشه، بخاطر تکنولوژی پیشرفته تر آسون تره
باید بگم که این باور حداقل در مورد صنعت بازی ها اشتباهه. تکنولوژی و تکامل بالا توقع زیاد رو به همراه میاره و به هرحال ساخت و طراحی بازی از نظر سختی و زحمت از همون حالت پایه ای تفاوتی نداره و شما فقط باید وسعت دنیای بازی، مکانیک های گیم پلی و گرافیک رو در نظر بگیرید

مرسی داداش هنوز به طور کامل با علایم نگایرشی کنار نیومدم ولی با گذر زمان درست میشه 
به روی چشم
پاسخ
داش دمت گرم نقد باحالی بود 

اون کسایی ک میگن واچ داگز باید حسابشون نکنی اصلا چون حالیشون نیست
پاسخ
نقد خوبی بود
ولی من نفهمیدم این شهر سان آندریس هست یا لوس سانتو S0 (43)
پاسخ
(03-31-2015, 09:24 PM)HOSSEIN COD نوشته است: نقد خوبی بود
ولی من نفهمیدم این شهر سان آندریس هست یا لوس سانتو S0 (43)

بازی تشکیل شده از سه شهر سن آندرس لوس سانتوس و لاس ونتوراسه اکثر گیمر های قدیمی تو این بازی زندگی کردن نه فقط به صرف تفریحی بازی کردن
پاسخ
داداش وقتی جمله تمام میشه و نقطه میگذاری بعد از نقطه یک فاصله بزار و بعد شروع کن به نوشتن:

که قوی و قوی تر می شدند پا پس کشیدند.بالاس ها با ایجاد یک تجارت بزرگ مواد مخدر

که قوی و قوی تر می شدند پا پس کشیدند. بالاس ها با ایجاد یک تجارت بزرگ مواد مخدر
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(03-31-2015, 12:03 PM)badboyX نوشته است:
(03-31-2015, 09:58 AM)FARCRYFORGTA نوشته است:
(03-31-2015, 09:21 AM)HamidKiller نوشته است: گرافیک GTA با Watchdogs برابری نمیکنه و WD یه چیز دیگس.
اما تنها برتری gta نسبت به wd داشتن دنیای باز تر هس وگرنه gta هیچ برتری نسبت به wd نداره اینم یه مقایسه بود.

حرف دلم رو گفتی واچ داگز یه چیز دیگست مخصوصا هد شات کردن فروشنده ها

نقد بد نبود موفق باشی من تو جی تی ای سان با هد شات کردن حال می کردم

خداییش میگم بدون هیچ تعصبی 
تنها بازی open-world که توش احساس راحتی نمیکردم همین واچ داگز بود اصلا یه جوری بود
دز ضمن شما واچ داگزو که مال 10 سال بعد از سن آندرسه دارید با این مقایسه می کنید؟ به نظرم جور در نمیاد

1 منم میگم بدون هیچ تعصبی چون خودمم جی تی ای وی رو بازی کردم
2تنها بازی هایه اوپن ورلدی که با داستان و گیم پلیش ارتباط برقرار کردم هر دو بازی واچ داگز و جی تی ای بودند
3در ضمن من واچ داگز رو با سان مقایسه نکردم با جی تی ای 5 مقایسه کردم. شما برو تنظیمات واچ داگز رو آخرین حد بذار
بعد این که جی تی ای اومد اونم آخرین حد بذار یه اسکرین شاتی بنداز بذار روسایت از هر دو اون موقع جزئیات معلوم میشه
باید حقیقت رو قبول کرد که جی تی ای هیچوقت از لحاظ گرافیکی به واچ داگز نمیرسه
ببخشید سرتون رو درد آوردم
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
(04-01-2015, 09:14 AM)FARCRYFORGTA نوشته است:
(03-31-2015, 12:03 PM)badboyX نوشته است:
(03-31-2015, 09:58 AM)FARCRYFORGTA نوشته است:
(03-31-2015, 09:21 AM)HamidKiller نوشته است: گرافیک GTA با Watchdogs برابری نمیکنه و WD یه چیز دیگس.
اما تنها برتری gta نسبت به wd داشتن دنیای باز تر هس وگرنه gta هیچ برتری نسبت به wd نداره اینم یه مقایسه بود.

حرف دلم رو گفتی واچ داگز یه چیز دیگست مخصوصا هد شات کردن فروشنده ها

نقد بد نبود موفق باشی من تو جی تی ای سان با هد شات کردن حال می کردم

خداییش میگم بدون هیچ تعصبی 
تنها بازی open-world که توش احساس راحتی نمیکردم همین واچ داگز بود اصلا یه جوری بود
دز ضمن شما واچ داگزو که مال 10 سال بعد از سن آندرسه دارید با این مقایسه می کنید؟ به نظرم جور در نمیاد

1 منم میگم بدون هیچ تعصبی چون خودمم جی تی ای وی رو بازی کردم
2تنها بازی هایه اوپن ورلدی که با داستان و گیم پلیش ارتباط برقرار کردم هر دو بازی واچ داگز و جی تی ای بودند
3در ضمن من واچ داگز رو با سان مقایسه نکردم با جی تی ای 5 مقایسه کردم. شما برو تنظیمات واچ داگز رو آخرین حد بذار
بعد این که جی تی ای اومد اونم آخرین حد بذار یه اسکرین شاتی بنداز بذار روسایت از هر دو اون موقع جزئیات معلوم میشه
باید حقیقت رو قبول کرد که جی تی ای هیچوقت از لحاظ گرافیکی به واچ داگز نمیرسه
ببخشید سرتون رو درد آوردم

خب شما از کجا میدونید ؟ هنوز که وی نیومده واسه پی سی
ممکنه خیلی راحت کل بازی واچ داگزو ببره زیر سوال در ضمن منم نمیخوام الکی فن بازی در بیارم من تو جفتشون لذت های مختلفی رو تجربه کردم و هر دو خوبند ولی آی پی جدیدی مثل واچ داگز نمیتونه به این راحتی به پای فرنچایز قدیمی ای مثل جی تی ای برسه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,777 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 949 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 974 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,878 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,116 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان