امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استارت بزنید | نگاهی به برترین بازی های ریسینگ جهان
خسته نباشی مقاله ی عالی ای بود 
من با همشون حال میکنم جز پروجکت کارز  :D
[تصویر:  AZTdz.jpg]
پاسخ
توی نقد نباید از هیچ بازی طرفداری کرد و همچنین از تعریف و تمجید کرد، فقط خوب هست، بد هست، خوب هست ، بد هست، با دلیل، در ضمن بهتر بود بجای فرانچایز، تک تک بازی ها رو میگفتی، الان اینجا راحت نصف لیست میتونست برا نید فور اسپید باشه با عنوان های NFS MW 2005, NFS HP 2010, NFS Carbon,NFS Underground 1 & 2
فونت باید عادی باشه، بنده خودم با فونت بزرگ بشدت خالفم چون انگاری داری تعداد کلمات و حجم مقاله رو بیشتر میکنی... در ضمن مخفف ها رو درست بنویس dlc نه DLC یا کلمات مثل project cars نه Projects CARS
باید خیلی از قوانین رو رعایت کنی.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(09-12-2015, 02:54 PM)AMIR_PC نوشته است: توی نقد نباید از هیچ بازی طرفداری کرد و همچنین از تعریف و تمجید کرد، فقط خوب هست، بد هست، خوب هست ، بد هست، با دلیل، در ضمن بهتر بود بجای فرانچایز، تک تک بازی ها رو میگفتی، الان اینجا راحت نصف لیست میتونست برا نید فور اسپید باشه با عنوان های NFS MW 2005, NFS HP 2010, NFS Carbon,NFS Underground 1 & 2
فونت باید عادی باشه، بنده خودم با فونت بزرگ بشدت خالفم چون انگاری داری تعداد کلمات و حجم مقاله رو بیشتر میکنی... در ضمن مخفف ها رو درست بنویس dlc نه DLC یا کلمات مثل project cars نه Projects CARS
درسته ولی خوب فونت بزرگ برای دید چشم بهتره مثلا ادم راحت تر می تونه بخونه فونت ریز باعث بیش تر کار کشیدن از چشم میشه بعد dlc و یا DLC هر دو رایج هستند و به هر دو صورت نوشته میشن (نظر خودما گفتم)
پاسخ
(09-12-2015, 02:54 PM)AMIR_PC نوشته است: توی نقد نباید از هیچ بازی طرفداری کرد و همچنین از تعریف و تمجید کرد، فقط خوب هست، بد هست، خوب هست ، بد هست، با دلیل، در ضمن بهتر بود بجای فرانچایز، تک تک بازی ها رو میگفتی، الان اینجا راحت نصف لیست میتونست برا نید فور اسپید باشه با عنوان های NFS MW 2005, NFS HP 2010, NFS Carbon,NFS Underground 1 & 2

اونجا باید مینوشتی DLC نه dlc  :D
project CARS نه project cars  :D
مگه من فن بازی دراوردم ؟  S0 (43)
پاسخ
با سری NFS خیلی خاطره دارم و اون رو برتر می دونم ولی نمی دونم چرا با نسخه شیفت اصلا حال نکردم.(کلا با شبیه ساز مشکل دارم Eee  )
[تصویر:  dishonored-2-hd-wallpaper.jpg]
!!!!!  This Will Kill Me
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به جزیره خوش آمدید! جمعیت ۱۰۰ نفر | نگاهی به روند فراگیر شدن سبک بتل رویال White Beard 1 1,772 05-17-2023, 12:49 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 953 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,671 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,144 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,436 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان