امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیازات Resident Evil: Umbrella Corps منتشر شدند
به نام خدا

[تصویر:  250px-Umbrella_Corps_cover_art.jpg]
عنوان تیراندازی چندنفره Umbrella Corps، به طور کل یک Resident Evil نیست اما موارد زیادی را از این سری بازی محبوب در خود دارد. آیا این عنوان به قدری جذاب طراحی شده که علاقه‌مندان به بازی‌های چندنفره را آن هم در چنین زمانی، مجذوب خود کند یا خیر؟ جواب این سوال برای کپکام چندان خوشایند نیست.
وقایع Umbrella Corps در دو سال بعد از Resident Evil 6 و دوازده سال بعد از نابودی شرکت Umbrella در ۲۰۰۳ جریان دارد. هر چند Umbrella دیگر منحل شده اما هنوز اطلاعات بسیار ارزشمندی از تحقیقات بر روی سلاح های بیوارگانیک (BOW) باقی مانده است که می شود کشف کرد. با به وجود آمدن چنین فرصتی، شرکت های گوناگون تمایل زیادی به تصاحب این اطلاعات نشان داده اند که همین مهم در نهایت باعث به وجود آمدن درگیرهایی نیز خواهد شد.
این بازی برای رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ هم اکنون در دسترس است.

امتیازات

Cheat Code Central – 58
نقل‌قول:
من به این بازی فرصت‌های بسیار زیادی دادم اما بعد از اینکه پلی‌استیشن ۴ خود را خاموش کرده و کنار رفتم، متوجه شدم که هیچ گونه انگیزه‌ای برای تجربه دوباره Umbrella Corps ندارم وقتی میبینیم، عناوینی از هر نظر برتر هم وجود دارند. اگر یک طرفدار سرسخت هستید، صبر کنید تا این بازی تخفیفی بخورد اما انتظارات خود را در سطح پایینی نگاه دارید.
Twinfinite – 50
نقل‌قول:
اگر آمده‌اید بازار و به دنبال یک بازی تیمی، تیراندازی سوم شخص خوب هستید، بروید جای دیگر. شما مسلما بازی‌های بهتری را پیدا می‌کند که دارای انیمیشن‌های عجیب و سیستم پناه‌گیری چسبنده نیستند. اگر هم دنبال عنوان جدید ترسناکی از Resident Evil هستید که نیاز به کشتار زامبی خود را ارضا کنید، باز هم این بازی برای شما مناسب نیست. Umbrella Corps خیلی ساده، یک عنوان تیراندازی سوم شخص متوسط است که زیر پوسته Resident Evil قایم شده.
LaPS4 – ۴۵
VideoGamer – ۴۰

متای بازی

[تصویر:  Untitled-10.jpg]

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
واقعا افتضاحه! البته مشخص بود چه چیزی میشه! فقط امیدوارم resident evil 7 اینطوری نشه S0 (43)
That was just a dream

پاسخ
از هشت طرف جغرافیایی، گند زدن به سری رزیدنت اویل S0 (43)

واقعا موندم چجوری اسم اینو گذاشتن رزیدنت اویل S0 (43)
نسخه هفتم هم که کلا از ریشه‌های اصلی بازی دور شده  S0 (43)
نمیدونم دیگه چه اتفاقایی قراره برای رزیدنت بیوفته S0 (43)
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
احتمالا رزیدنت بعدی قراره در اینده باشه S0 (2)
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
یه کف قشنگ برای استاد نابود کردن سری RE یعنی استاد کپکام! S0 (62) 
یادمه داشتن در مورد RE 7 صحبت می کردن سازنده این قدر گفته بود Umbrella Corps رو بازی کنید داشتم متقاعد میشدم چه شاهکاری میشه! دمشون گرم! 2 روز دیگه زحمت ساختن Call Of Duty RE رو هم می کشن! ماشاالله قشنگ در نقش نظامی ها می زنیم به زامبی ها سوراخشون می کنیم! یعنی قشنگ پایبند به سری! داستان فوق العاده! گیم پلی عالی! به به!
هنوزم برام سخته گیم پلی و داستان فراموش نشدنی و فوق العاده رزیدنت اویل 2، 3 و 4 رو با این شاهکار مقایسه کنم و این رو عضوی از سری RE بدونم! اصلاً بازی با این که اسم RE رو نابود کرده ولی اصلاً بازی هم نیست! در هیچ چیزی واقعاً به درد نمیخوره! خود کپکام هم از خجالت بر روی کاور بازی اسمی از RE نبرده! حداقل این کارشون بهترین کار بوده!
به شخصه هیچ گونه امیدی به RE 7 هم ندارم! بهتر بود یه IP جدید باشه تا RE! درحالی که اسم اونو یدک میکشه نه زامبی هاش مثل اون هست نه دوربین نه شخصیت آشنایی داره! حتی داستانش هم توسط ژاپنیا نوشته نمیشه! این همه نویسنده نابغه ژاپنی هم هست!
ممنونم از آقا امیر بابت قرار دادن امتیازات بازی.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
واقعا خودم در تعجبم که چرا این گیم رو با موتور یونیتی ساختن  S0 (43)
پاسخ
امتیاز 47؟
من که یه امیدی به RE7 داشتم که اونم با نمرات این بازی به فنا رفت.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(06-23-2016, 05:17 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: امتیاز 47؟
من که یه امیدی به RE7 داشتم که اونم با نمرات این بازی به فنا رفت.

رزیدنت اویل 7 رو اصلاً به چشم این بازی نگاه نکنید
همون طور که رزیدنت اویل 7 از هر جهت با این بازی متفاوته، نمره اش هم متفاوت خواهد بود
کپکام هم این اواخر حرکات مثبت داشته میشه امید داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمرات عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر شد Station 0 2,136 03-02-2017, 06:07 PM
آخرین ارسال: Station
  نمرات عنوان NieR Automata منتشر شد Station 0 1,532 03-02-2017, 06:04 PM
  نمرات Halo Wars 2 منتشر شد Station 0 1,621 02-16-2017, 03:14 PM
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 2,017 02-13-2017, 07:21 PM
  لیست نمرات بازی Nioh منتشر شد Station 1 2,328 02-03-2017, 02:32 AM
آخرین ارسال: Morgoth

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان