امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار شماره ششم مجله پلک باز
با سلام به شما دوستان عزیز و دوستداران مجلات الکترونیکی این ماه هم با شماره بعدی مجله پلک باز یه استقبال شما آمده ایم . شماره قبل که پوشش اختصاصی نمایشگاه E3 2013  بود و هیجان خاص خود را داشت و در این شماره بازی های منتخب نمایش داده شده در ان نمایشگاه را مورد بررسی قرار داده ایم .
مطالب این شماره که هایپ بسیار عالی بازی GTA5  که به قلم اقای مرتضی کیانی نوشته شده است و مطالب هیجان انگیز دیگر که در این شماره برای شما گرد هم امده است . بعد از این مطالب شما میتوانید دو مقاله جذاب و خواندنی از دنیای گلادیاتور ها و اسباب بازی لگو و رابطه ان با صنعت گیم بدانید و بخوانید و چگونه این اسباب بازی ها به صنعت گیم وارد شدند هردو مقاله زوایای جذابی دارن که ادامه  انها شماره های اینده به چاپ میشود.
به ما بپیوندید :
twitter.com/pelkbaz
سایت مجله پلک باز  که میتوانید در ان عضو شوید و در نظرات پست ها همکاری کنید:
www.pelkbaz.ir
[تصویر:  clcxnxyh52wkj256g.jpg]
پاسخ
خیلی خوبه دارید پیشرفت میکنید/ میکنیم
پاسخ
هر شماره بهتر از شماره قبل میشه . ممنون بابت تلاشی که میکنید . [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
ممنون مجله ی خوبی بود ولی جلد مجله ی شماره ی 4 خیلی بهتر بود !!!
[img=400x300][تصویر:  iurzr266hk3f022r0hc5.jpg][/img]
پاسخ
خوب بود ممنون ولی یه چیزی می گم برای پیشرفت کاور مجله اگر صلاح دیدید انجام بدید و اون هم اینه که لوگوی مجله رو یه خورده شفاف تر کنید الان یه مقداری کدر هست امیدوارم منظورمنو فهمیده باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همیشه به جلو نگاه کن چون اینده ی تو در جلوی روی توست 
پاسخ
عالی بود به جرئت میتونم بگم پیشرفت چشم گیری داشت مخصوصا به خاطر اون منوی که درست کردین . ولی حیف تازه گرم افتاده بودم که تموم شد . خسته نباشید به نظر من عالی ترین شماره بود . به جای گیم سورس کنار گیمفا شما هم باید تو نمایشگاه بازی های رایانه ای غرفه داشتید ...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فقط داداش جواد بهتر نیست این مجله رو تو فروم های دیگه هم بزارید!؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
(08-16-2013, 08:09 PM)'Farhan' نوشته است: عالی بود به جرئت میتونم بگم پیشرفت چشم گیری داشت مخصوصا به خاطر اون منوی که درست کردین . ولی حیف تازه گرم افتاده بودم که تموم شد . خسته نباشید به نظر من عالی ترین شماره بود . به جای گیم سورس کنار گیمفا شما هم باید تو نمایشگاه بازی های رایانه ای غرفه داشتید ...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فقط داداش جواد بهتر نیست این مجله رو تو فروم های دیگه هم بزارید!؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دیگه مهم تر از گیمفا و پردیس گیم که این قدر بازدید کننده دارن جای دیگه ای هم هست
پاسخ
(08-16-2013, 08:23 PM)'javad' نوشته است:
(08-16-2013, 08:09 PM)'Farhan' نوشته است: عالی بود به جرئت میتونم بگم پیشرفت چشم گیری داشت مخصوصا به خاطر اون منوی که درست کردین . ولی حیف تازه گرم افتاده بودم که تموم شد . خسته نباشید به نظر من عالی ترین شماره بود . به جای گیم سورس کنار گیمفا شما هم باید تو نمایشگاه بازی های رایانه ای غرفه داشتید ...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دیگه مهم تر از گیمفا و پردیس گیم که این قدر بازدید کننده دارن جای دیگه ای هم هست

جا که زیاده داداش اراده کنی همین الان نصف اینترنتو برات میکنم مجله پلک باز شماره ششم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
ممنون از شما بخاطر زحماتتون، سطح كيفي مجله هاتون خوبه و مطمئنم بهتر هم ميشه.
پاسخ
از نظرات شما بسیار متشکر هستیم و سعی ما بهبود هر چه بیشتر مجله در فضای مجازی است.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation شماره ششم نشریه گیم آور Aidin 1 0 2,082 06-21-2019, 12:05 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره پنجم نشریه گیم آور Aidin 1 2 1,708 03-22-2019, 07:00 PM
Exclamation شماره چهارم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,449 12-18-2018, 01:51 PM
Exclamation شماره سوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,401 09-18-2018, 06:27 PM
Exclamation شماره دوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,442 06-03-2018, 03:02 PM