امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن اختصاصی Xbox One
(02-27-2015, 12:08 AM)مجید نصر نوشته است:
(02-26-2015, 10:00 PM)mhabob_16 نوشته است: یعنی فقط یک بازی رو میشه کامل با کینکت بازی کرد؟؟

بله دوست عزیز
فعلا ماکروسافت یه دونه بازی کامل برای کینکت خودش منتشر کرده ولی در آینده و احتمال میدم موقعی که ویندوز 10 رو معرفی کرد بترکونه و خیلی بازی انحصاری توپ بده بیرون.

نه فعلا FIGHTER WHITIN و JUST DANCE رو هم میشه با کینکت بازی کرد
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(02-27-2015, 12:21 AM)amir87 نوشته است:
(02-26-2015, 10:00 PM)mhabob_16 نوشته است: یعنی فقط یک بازی رو میشه کامل با کینکت بازی کرد؟؟

بله دوست عزیز
فعلا ماکروسافت یه دونه بازی کامل برای کینکت خودش منتشر کرده ولی در آینده و احتمال میدم موقعی که ویندوز 10 رو معرفی کرد بترکونه و خیلی بازی انحصاری توپ بده بیرون.

ببخشید دوست عزیز مطمئن هستید که بازی FIGHTER WHITINرو میشه با کینکت بازی کرد؟؟
پاسخ
(02-28-2015, 01:51 PM)mhabob_16 نوشته است:
(02-27-2015, 12:21 AM)amir87 نوشته است:

بله دوست عزیز

ببخشید دوست عزیز مطمئن هستید که بازی FIGHTER WHITINرو میشه با کینکت بازی کرد؟؟

بله این بازی بازی لانچ کنسول برای کینکت بود.
توی اینترنت هم سرچ کنید اسم بازی رو میاره که مخصوص کینکت هست.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
من بعد از آپدیت آخری دیگه هیچ بازی رو نمیتونم مولتی بازی کنم.جی تی ای تو وصل شدن به سرورا ارور میده،فیفا نمیتونه به کسی وصل بشه(به جز مد Pro club).اساسینم نمیتونم آنلاین بازی کنم ولی تایتان فال راحت بازی میکنم پس مطمعنم مشکل از نتم یا پینگم نیست درضمن فیفا رو هم میتونم توی مد Pro club آنلاین بازی کنم که نشون میده مشکل از اینم نیست که نتم نمیتونه با سرورای بازی ارتباط برقرار کنه.کسی میدونه مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نزدیکه عیدم هست قرار بود مثلا با دوستم بازی کنم :(
حالا منتظره آپدیت بعدیم ببینم درست میشه یا نه :-/
پاسخ
سلام راسته که تو ایکس باکس وان نمیشه با خارجی ها آنلاین بازی کرد؟چنتا دوستام نمیتونن
پاسخ
(06-10-2015, 09:31 PM)mortezaa نوشته است: سلام راسته که تو ایکس باکس وان نمیشه با خارجی ها آنلاین بازی کرد؟چنتا دوستام نمیتونن

این مشکل به خاطر پورتای udp هستش!!!!!!و اون مشکل هم به دلیل اجرای فاز آزمایشی چیلترینگ هوشمند هستش!!
تا اونجایی که من میدونم تو پلی 4 هم مشکل داره!!!!!!
پاسخ
(06-10-2015, 10:33 PM)Jon Snow نوشته است:
(06-10-2015, 09:31 PM)mortezaa نوشته است: سلام راسته که تو ایکس باکس وان نمیشه با خارجی ها آنلاین بازی کرد؟چنتا دوستام نمیتونن

این مشکل به خاطر پورتای udp هستش!!!!!!و اون مشکل هم به دلیل اجرای فاز آزمایشی چیلترینگ هوشمند هستش!!

ولی بعضی از دوستام میتونن
نمیدونم این مشکل واسه من که میخوام وان بگیرم پیش میاد یا نه
واقعا تو وان دیگه نمیشه با خارجیا بازی کرد؟
پاسخ
سلام ذوستان.
من چند بار سعی کردم تا از چندتا بازی مختلف رو از استور ایکس باکس بخرم . توی حساب ماکروسافت ام هم 55 دلار هستش .
بازی رو برای خرید انتخاب میکنم و بعدش هم پیامی میده که میگه 55 دلار توی اکانتتون هست و ازم میخواد تا خرید رو تایید کنم , پس از تایید میره تو حالت لودینگ , همیشه سه حالت اتفاق میوفته : 1 - یا تو همون حالت لودینگ میمونه . 2 - یا پیام something went wrong میده . 3 - یا میگه نمتونید اینطوری خرید کنید و روش پرداختتون رو عوض کنید.
جالب اینه که وقتی خواستم یه شخصیت به بازی مورتال کامبت اضافه کنم , تونستم 5 دلار رو پرداخت کنم و شخصیت هم به بازی اضافه شد , اما واسه ی خرید بازی نمیشه ...

من همه ی مشخصات اکانتم رو گذاشتم روی آمریکا و در ضمن تا اونجایی که میدونم ایکس باکسم ریجن 1 هستش.  مشکل چیه ؟؟؟ چطوری میشه حل کرد موضوع رو ؟
دوستانی که خرید دیجیتالی کردن بگن چیکار میکنن؟
پاسخ
(06-23-2015, 04:31 PM)ag2000 نوشته است: سلام ذوستان.
من چند بار سعی کردم تا از چندتا بازی مختلف رو از استور ایکس باکس بخرم . توی حساب ماکروسافت ام هم 55 دلار هستش .
بازی رو برای خرید انتخاب میکنم و بعدش هم پیامی میده که میگه 55 دلار توی اکانتتون هست و ازم میخواد تا خرید رو تایید کنم , پس از تایید میره تو حالت لودینگ , همیشه سه حالت اتفاق میوفته : 1 - یا تو همون حالت لودینگ میمونه . 2 - یا پیام something went wrong میده . 3 - یا میگه نمتونید اینطوری خرید کنید و روش پرداختتون رو عوض کنید.
جالب اینه که وقتی خواستم یه شخصیت به بازی مورتال کامبت اضافه کنم , تونستم 5 دلار رو پرداخت کنم و شخصیت هم به بازی اضافه شد , اما واسه ی خرید بازی نمیشه ...

من همه ی مشخصات اکانتم رو گذاشتم روی آمریکا و در ضمن تا اونجایی که میدونم ایکس باکسم ریجن 1 هستش.  مشکل چیه ؟؟؟ چطوری میشه حل کرد موضوع رو ؟

اولا که ایکس باکس مالیات میگیره و شما باید بیشتر از پول بازی پول داشته باشی
بعدشم چون سرور ایران قیلتره شما باید با قیلتر شکن ریجن امریکا از طریق PC بازی بخرید

(06-11-2015, 04:56 PM)mortezaa نوشته است:
(06-10-2015, 10:33 PM)Jon Snow نوشته است:
(06-10-2015, 09:31 PM)mortezaa نوشته است: سلام راسته که تو ایکس باکس و نمیشه با خارجی ها آنلاین بازی کرد؟چنتا دوستام نمیتونن

ولی بعضی از دوستام میتونن
نمیدونم این مشکل واسه من که میخوام وان بگیرم پیش میاد یا نه
واقعا تو وان دیگه نمیشه با خارجیا بازی کرد؟

اصلا. هنش دروغه من براحتی با هر کشوری انلاین میزنم به این دروغ ها اهمیت نده
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان.راستش من میخوام کنسول ایکس باکس وان بگیرم یه چندتا سوال داشتم
1-تعداد ممبر های ایرانی که تو لایو هستن زیادن؟؟چون من فقط انلاین بازی میکنم و می خواستم بدونم لابی ایرانی پیدا میشه یا نه
2-من از مخابرات اینترنت گرفتم.چون مخابرات ایکس باکس رو هیلتر کرده با 360 که میرم تو بخش لاگین شدن مشکل دارم.میخواستم بدونم تو وان هم این مشکل هست؟
3-و اینکه بازی های دسته دوم رو ایکس باکس وان کار میکنه؟؟؟و اینکه میشه بازی رو شیر کرد؟؟

(06-23-2015, 04:31 PM)ag2000 نوشته است: سلام ذوستان.

سلام.این مشکل به خاطر هیلتر بودن ماکروسافت هست.البته بعضی از isp ها هنوز ماکروسافت رو هیلتر نکردن مثل پارس انلاین.شما 2 تا کار میتونی بکنی.یا از سایت ماکروسافت بازی رو دانلود کنی از طریق کامپیوتر با هیلتر شکن.یا مودمی که قابلیت اتصال وی پ ان داشته باشه تهیه کنی.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بکاپ گیری از سیو بازی های Xbox One X SaeedFazlollahzadeh 1 9,567 03-28-2021, 06:29 PM
آخرین ارسال: amh1975
Wink کانال طرفدرای xbox mohaX10Xmad 0 4,126 07-07-2017, 06:58 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  فروش اکانت xbox One mohaX10Xmad 0 1,803 06-23-2017, 11:47 AM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  آموزش خرید از فروشگاه xbox one و استفاده از گیفت کارت xbox one Arefsca 5 3,838 04-12-2017, 04:57 PM
آخرین ارسال: arashscream
  فروش کنسول xbox one دست دوم mohammad9333 0 2,045 08-30-2016, 12:22 PM
آخرین ارسال: mohammad9333

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان